بخش هاي اصلي

آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 32747
  • کاربران حاضر در پایگاه : 1
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 123
  • بازدید دیروز : 13573
  • بازدید کل : 34515970

دکتر رحیم نیا: روابط عمومی و اطلاع رسانی ابزاری برای تقویت فعالیت های دانشگاه است.

 | تاریخ ارسال: 1402/2/11 | 

برگزاری نخستین جلسه کمیته کارشناسی وب‌سایت معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تهران 
دکتر رحیم نیا: روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی ابزاری برای تقویت فعالیت‌های دانشگاه است 
نخستین جلسه کمیته کارشناسی وب‌سایت معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه با موضوع «مدیریت محتوا و توسعه وب‌سایت و به‌روزرسانی محتوای مدیریت‌های معاونت توسعه» تشکیل شد. 
به گزارش روابط‌عمومی معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران، در این جلسه که یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن شورای معاونت با حضور دکتر رامین رحیم نیا معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه برگزار شد؛ در ابتدا مهندس مریم شعبانی مسئول وب‌سایت معاونت ضمن تشکر از حضور رابطین مدیریت‌های معاونت ابراز امیدواری کرد که با مشارکت و همکاری یکدیگر همچون گذشته شاهد بازتاب بهتری از عملکرد مدیریت‌های مختلف معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع در دانشگاه باشیم.  
در ادامه مهندس سارا نعیمی مسئول اداره IT و انفورماتیک روابط‌عمومی دانشگاه به معرفی ابزارهای ویژه سایت جدید معاونت و کاربردهای آن پرداخت. 
سپس دکتر رامین رحیم نیا معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه ضمن خوشامدگویی به همکاران، گفت: خوشحال هستیم که با دیدن شما انگیزه ما هم برای ارائه خدمت مضاعف می‌شود.
وی در ادامه با تأکید بر اهمیت بحث اطلاع‌رسانی؛ یادآور شد: خدماتی از جمله؛ پشتیبانی و توسعه را باید به‌درستی به تمام ذی‌نفعان اطلاع‌رسانی کنیم این فرایندها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید در زمان معین اطلاع‌رسانی شود. 
دکتر رحیم نیا تصریح کرد: تنوع خدمات در معاونت توسعه بسیار زیاد است که باید مکانیسم اطلاع‌رسانی آن به صورتی باشد که «حفظ حرمت و اعتبار معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه» دوچندان شود. 
وی با تأکید بر اینکه روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی ابزاری برای تقویت فعالیت‌های دانشگاه محسوب می‌شود؛ خاطرنشان کرد: همگی کارمند معاونت توسعه هستیم و هدف خاصی را دنبال می‌کنیم، با شفافیت می‌توانیم اطلاع‌رسانی کنیم چرا که هدف ما تسهیل کار مراجعه‌کنندگان است.
معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه با تأکید بر اینکه از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد چرا که اهمیت اطلاع‌رسانی بر هیچ فردی پوشیده نیست؛ گفت: از همگی قدردانی می‌کنم؛ همت، تلاش و درایت شما قابل‌ستایش است. 
در ادامه مسعود اسداللهی رئیس‌دفتر و مسئول روابط‌عمومی معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه به سیاست‌ها و برنامه‌های پیشروی این معاونت در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی اشاره کرد و گفت: به لطف خداوند متعال و با همکاری تک‌تک شما عزیزان امیدواریم فعالیت‌های معاونت توسعه که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است را به‌درستی و با سرعت اطلاع‌رسانی کنیم. 
توضیح اینکه در پایان کارشناسان و رابطین مدیریت‌های مختلف وب‌سایت معاونت توسعه مدیریت برنامه‌ریزی منابع دانشگاه نظرات سازنده خود را مطرح کردند.  


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 123 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر