آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 30545
  • کاربران حاضر در پایگاه : 1
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 79
  • بازدید دیروز : 11931
  • بازدید کل : 24530614

انتصاب دکتر سید ابوالفضل ذاکریان به عنوان معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1400/6/28 | 

دکتر حسین قناعتی در حکمی دکتر سیدابوالفضل ذاکریان را به عنوان معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه منصوب کرد. سرپرست دانشگاه همچنین در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر محمود بیگلر، معاون توسعه پیشین دانشگاه قدردانی و در حکمی او را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور مالی و برنامه ریزی بودجه منصوب کرد.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متن حکم به این شرح است:

جناب آقای دکتر سیدابوالفضل ذاکریان
استاد محترم دانشگاه
با سلام و احترام
دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان نماد آموزش عالی در حیطه علوم پزشکی وظیفه خود می داند که با قوت، رسالت خود را در زمینه های آموزش، تحقیق و فناوری، درمان، بهداشت و ارائه خدمات سلامت با کیفیت مطلوب و به صورت روزآمد پیگیری و محقق نماید.
نظر به تعهد، تجربه، توانمندی و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، شما را به عنوان معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود با تعامل سازنده با سایر معاونین و روسای بیمارستان ها، بهره مندی از توان مدیران و کارشناسان آن حوزه و جلب مشارکت اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان، علاوه بر تدبیر امور جاری، بر اساس آئین نامه ها، ضوابط و مقررات موجود، نسبت به برنامه ریزی جهت امور ذیل تا حصول نتیجه اهتمام ویژه مبذول فرمائید:
-      عملیاتی نمودن برنامه های توسعه و سلامت دولت  متناسب با ماموریت های آن حوزه
-      تعیین اولویت های آن حوزه با توجه به اسناد بالادستی، به ویژه نقشه علمی و همچنین تجارب برنامه های پیشین دانشگاه با هدف تدوین برنامه ۴ساله ۱۴۰۴ -۱۴۰۰ دانشگاه
-      اقدامات لازم در زمینه مواجهه با همه گیری کووید۱۹ و واکسیناسیون تا کنترل مناسب آن
-      توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی همراه با افزایش بهره وری با تاکید بر توانمندسازی، حفظ و ارتقاء رفاه، سلامت و کارآئی کارکنان دانشگاه
-      لزوم توجه ویژه به ارتقای اخلاق سازمانی با بهره گیری از آموزه های علمی، دینی و ملی
-      صیانت از منابع فیزیک و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه ها
-      برنامه ریزی برای تفویض امور به محیط و تسریع و تسهیل آن در ستاد
-      برنامه ریزی برای تکمیل زیرساخت های فناوری اطلاعات در سطح تمام واحدهای دانشگاه و طراحی سیستم های الکترونیک سلامت و مدیریت اطلاعات با همکاری مدیریت آمار و  فناوری اطلاعات دانشگاه
-      پیگیری تکمیل پروژه های عمرانی در دست اجرا و تسریع در فرآیندهای اجرایی عمرانی در سطح دانشگاه
امید می رود حوزه معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفیق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دکتر حسین قناعتی
سرپرست دانشگاه

متن نامه قدردانی دکتر قناعتی به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر محمود بیگلر
استادیار محترم دانشگاه  
با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی معاونت مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، به ویژه در ایام همه گیری کوید۱۹ که با روحیه ایثارگری و جهادی شما، نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما بهره‌مند گردد.
دکتر حسین قناعتی
سرپرست دانشگاه 

متن حکم جدید دکتر بیگلر به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمود بیگلر
استادیار محترم دانشکاه
با سلام و احترام
اداء دین به سازمانی مانند دانشگاه علوم پزشکی تهران که با سابقه طولانی و درخشان خود دارای جایگاهی ممتاز در کشور است، برای اعضای هیأت علمی دانشگاه ما نعمتی بزرگ و فرصتی مغتنم است و می‌تواند منشأ برکات بسیار باشد.
نظر به سوابق ارزشـمند علـمی و تجـربیات اجـرایی و با توجه به ابعاد شخـصیتی، شما را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور مالی و برنامه ریزی بودجه منصوب می‌نمایم تا با تکیه بر تجارب بالا و ارزنده مدیریتی و مالی خود انجام وظیفه نمائید.
 امیدوارم با استعانت از درگاه باری‌تعالی و عنایات حضرت ولی‌عصر(ع) در انجام امور محوله، موفق باشید.
دکتر حسین قناعتی
سرپرست دانشگاه

دفعات مشاهده: 552 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA