آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 30892
  • کاربران حاضر در پایگاه : 14
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 396
  • بازدید دیروز : 23373
  • بازدید کل : 25711417

گزارش عملکرد شش ماهه دوم 96 معاونت توسعه در اولین جلسه شورای مدیران

 | تاریخ ارسال: 1397/1/28 | 
دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه در آغاز اولین جلسه شورای مدیران که روز دوشنبه مورخ 27/1/97 برگزار شد، به ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت در شش ماهه دوم سال 96 پرداخت.


این گزارش که با پرداخت های پرسنلی صورت گرفته در این مدت آغاز گردید شامل:
 10 ماه پرداخت کارانه پرسنل و 9 ماه کارانه پزشکان، پرداخت ذخیره مرخصی بازنشستگان غیر هیأت علمی  تا پایان اسفندماه 96 و اعضای هیأت علمی تا پایان آذر96، پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان غیرهیأت علمی تا پایان شهریور 96 و اعضای هیأت علمی تا مهر 95، پرداخت 94 درصدی تفاهم نامه های مراکز.
ایشان ابراز نمودند که در خصوص پروژه های کلان عمرانی دانشگاه، پیشرفت قابل ملاحظه ای رخ داده است و به پیشرفت قابل قبول پروژه مهدی کلینیک بعد از حدود 3 سال تعطیلی با جذب منابع لازم و همچنین انعقاد تفاهم نامه با خانواده محترم گرامی به منظور حمایت های مالی از پروژه موصوف، پیشرفت مناسب ساخت و ساز در پروژه بیمارستان شریعتی 2 و ... اشاره نمودند.
ایشان تملک 7/7 هکتار زمین واگذار شده از طرف شهرداری و 2/16 هکتار زمین خریداری شده از بنیاد مستضعفان در منطقه 18 شهرداری تهران را اتفاق مبارکی برشمردند که ظرفیت مناسبی برای توسعه تخت های بیمارستانی شهر تهران و تأمین زمین مناسب به منظور گسترش مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان در اختیار دانشگاه قرار می دهد و ابراز امیدواری نمودند مجموعه این معاونت بتواند در سال جاری این ظرفیت را در منطقه 22 تهران نیز ایجاد نماید.
نوسازی آمبولانس های مراکز از دیگر اقدامات سال گذشته برشمرده شد، به طوری که در حال حاضر در هیچ مرکز بهداشتی درمانی دانشگاه آمبولانس با عمر بیش از 5 سال وجود ندارد.
انجام اقدامات اولیه آزمون استخدامی، و همچنین جذب درصد قابل توجهی از اعتبارات دانشگاه و رشد مناسب اعتبارات در سال 97 در حوزه های بهداشت، درمان و پژوهش از دیگر دستاوردهای نیمه دوم سال 96 قلمداد گردید.
سپس جناب آقای دکتر رحیم‌نیا مدیر محترم برنامه ریزی منابع مالی، بودجه و پایش عملکرد در خصوص دستورالعمل اجرایی بودجه و انضباط مالی دانشگاه مطالب را در اختیار مدیران قرار دادند.

در ادامه جناب آقای دکتر امانلو مدیر محترم تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی در خصوص فرآیندهای اجرایی میز خدمت مطالب، نقشه ها و طرحهای مربوطه را ارائه نموده و پس از تائید پیاده سازی طرح نهایی توسط معاونت محترم توسعه و مدیران دفترفنی، حراست، نظارت و توسعه امور عمومی مقرر گردید عملیات اجرائی آن از تاریخ 10/2/97 آغاز گردد.


دفعات مشاهده: 503 بار   |   دفعات چاپ: 94 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA