بانک قرض الحسنه رسالت (ویژه رابطین رفاهی)

 | تاریخ ارسال: 1401/7/10 | 
بسمه تعالی
 
نکته مهم و قابل توجه نمایندگان محترم رفاهی جهت تشکیل پرونده متقاضیان دریافت تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت:
نمایندگان محترم رفاهی، جهت افتتاح حساب افراد برنده شده در قرعه کشی مرحله دوم سال ۹۹ یا سایر متقاضیان دریافت تسهیلات در واحد خود، نیاز به دسترسی در سیستم طراحی شده توسط بانک را دارند.
برای فعال شدن این دسترسی باید فرمی که در قالب pdf  طراحی شده است را کامل نموده و به رابط بانک تحویل داده شود و در آزمون در نظر گرفته شده طبق راهنما و ویدیو بارگزاری شده شرکت نمایند.
نمایندگان رفاهی می بایست در اسرع وقت نسبت به تکمیل این موارد اقدام نموده تا خللی در پرداخت تسهیلات برای پرسنل بوجود نیاید.


 
اطلاعیه بانک رسالت در خصوص حذف چک در سال ۱۴۰۰:
با توجه به دستور العمل صادر شده در سال ۱۴۰۰ جهت تکمیل بهبود دهنده های اعتباری برای دریافت تسهیلات از بانک قرض الحسنه رسالت ، امکان دریافت چک از شخص متقاضی( وام گیرنده )یا شخص متعهد( ضامن ) وجود ندارد و تنها بهبود دهنده مورد تایید سفته خواهد بود . بنابراین طبق دستور العمل قبلی امکان دریافت سفته به ازای هر نفر در هر پرونده ۴ برگ خواهد بود و امکان دریافت سفته بیش از ۴ برگ از یک شخص میسر نیست . ( در یک پرونده نهایتا امکان دریافت ۸ برگ سفته به ازای متقاضی و متعهد وجود دارد. از ۱ برگ تا نهایتا ۴ برگ برای هر شخص قابل دریافت است . بهتر است از سفته با مبالغ بزرگ استفاده شود که ریسک اشتباه و رعایت نکات کاهش پیدا کند.)
 

همیاران محترم قرض الحسنه به این نکته مهم دقت داشته باشید:
فرم مشخصات فردی که در همین صفحه بارگزاری شده است باید در برگه A۵ پرینت گرفته شود.
     
 
 
نحوه تایید درخواست عضویت( افتتاح حساب ) افراد حقیقی در بانک قرض الحسنه رسالت در سامانه شبکه توسعه اجتماعی رسالت توسط اشخاص همیار:


 

ویدیوی آموزشی جهت راهنمایی رابط رفاهی برای شرکت در آزمون‌ همیاری قرض الحسنه: CAPTCHA