دانش کارت (ویژه جوایز شاگردان ممتاز پرسنل)

 | تاریخ ارسال: 1399/12/17 | 
بسمه تعالی

    به‌اطلاع می‌رساند با ابتکار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و برای اولین بار در کشور، با کار کارشناسی چندین ماهه اداره رفاه و تعاون دانشگاه، مذاکرات متعدد با بانک‌ها و مجموعه‌های مختلف، صدور "دانش‌کارت" به منظور تقدیر از تلاش فرزندان دانشجو و دانش‌آموز ممتاز پرسنل با قابلیت‌های متعدد طراحی و تهیه شده است که با اجرای کامل مراحل مختلف این طرح، امید آن می‌رود شاهد افزایش سرانه تفریحی، ورزشی، فرهنگی و همچنین توسعه امور رفاهی خانواده‌ بزرگ و عزیز دانشگاه باشیم.

همکاران محترم  واجد شرایط جهت دریافت دانش کارت به نماینده رفاهی واحد محل خود مراجعه نمایند.
  
بخشی از  مزایا و امکانات دانش‌کارت رفاه به شرح ذیل می‌باشد:
•    دائمی بودن کارت‌ها و امکان شارژ آن‌ها به دفعات متعدد و همچنین جیب‌بندی یا سگمنت‌بندی آن به تعداد نامحدود، جهت مدیریت دریافت خدمات و خرید کالا با تخفیفات ویژه و به صورت هدفمند.

•    بر اساس تفاهم صورت‌گرفته با بانک رسالت، از محل محاسبه امتیاز مدت زمانی که مبلغ شارژ در کارت‌ها باقی است، وام‌های قرض‌الحسنه در قالب وام دانش‌آموزی و دانشجویی، با عنوان کمک هزینه تحصیل پرداخت خواهد شد که نحوه ثبت‌نام و شرکت در قرعه‌کشی وام‌های مذکور متعاقبا از طریق اداره رفاه و تعاون دانشگاه و سامانه جامع رفاهی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی اماکن تفریحی، مبلغ  ۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال موجودی شارژ شده هر یک از این کارت‌ها در سال ۱۳۹۹، در تمامی دستگاه‌های پوز سراسر کشور امکان خرید وجود دارد.


CAPTCHA