تمدید تفاهم نامه دانشگاه با بانک سامان

 | تاریخ ارسال: 1401/6/22 | 
بسمه تعالی
 
پیرو تفاهم‌نامه دانشگاه با بانک سامان (شعبه فردوس) در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴، به اطلاع می رساند بر اساس مصوبه هیات مدیره بانک سامان، وثیقه سپرده قرض الحسنه تسهیلات بانک سامان از ۲۵ درصد به ۳۰ درصد (متناظر با کارمزد :از ۶ درصد به ۷ درصد) افزایش یافته است.
لذا این تسهیلات با شرایط ذیل به کلیه کارکنان دانشگاه و اعضای هیئت علمی ارائه خواهد شد. همکاران محترم متقاضی پس از مطالعه کامل شرایط تسهیلات، در صورتی که واجد اخذ وام می‌باشند؛ جهت ارسال درخواست کتبی تقاضای وام به نماینده رفاهی واحد محل خدمت خود مراجعه نمایند.
آندسته از همکارانی که تسهیلات فعال در بانک سامان دارند و جهت تکمیل سقف اعتبار مجددا درخواست این تسهیلات را داده اند، می بایست به همان شعبه مراجعه نمایند.
 
متن اطلاعیه بانک سامان در تاریخ ۱۹ آذرماه ۱۴۰۱:
پرداخت تسهیلات بسته اعتباری بانک سامان (طبق قرار داد منعقده فی مابین ) از تاریخ ۲۴ آذر ماه تا اطلاع ثانوی متوقف می گردد.(
لذا حسب دستور ات اعلامی  ،پذیرش معرفی نامه جدید و تشکیل پرونده جدید از تاریخ ۲۴ آذر ماه به بعد امکان پذیر نمی باشد )  از این رو پرسنل آن دانشگاه محترم و مراکز زیر مجموعه که معرفی نامه های درخواست تسهیلات آنان تا تاریخ ۱۹ آذر ماه به بانک ارسال گردیده و مدارک و مستندات جهت دریافت تسهیلات به بانک به طور کامل ارائه گردیده است، در تاریخ های ۱۹ الی ۲۳ و ۲۷ الی ۲۹ پرداخت  خواهد گردید. لازم به ذکر است با توجه به مدت محدود باقی مانده از تاریخ (از ۱۹ الی ۲۴ آذر ماه)، پذیرش معرفی نامه متقاضیان جدید به دلیل طولانی بودن فرایند تشکیل پرونده  در شعب بانک مقدور نمی باشد.

 
دفعات مشاهده: 59212 بار   |   دفعات چاپ: 357 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA