غرفه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران در نمایشگاه کار دانشگاه تهران

 | تاریخ ارسال: 1402/3/2 | 
غرفه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران در نمایشگاه کار دانشگاه تهران
حضور فعال غرفه دانشگاه علوم پزشکی تهران در نمایشگاه کار دانشگاه تهران که در محل برگزاری نماز جمعه این دانشگاه از اول تا سوم خرداد ۱۴۰۲ برپا است. 
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور در نمایشگاه کار دانشگاه تهران به ارائه دستاوردهای آموزشی، درمانی، پژوهشی و تحقیقاتی در روزهای دوشنبه ۱ خرداد تا  چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲  در محل مصلی دانشگاه تهران می پردازد.
در حاشیه این نمایشگاه نشستی با حضور مدیران ارشد و تصمیم‌گیران حوزه اشتغال کشور در سه بخش سازمان‌های دولتی، دانشگاه و صنعت باهدف شناسایی مشکلات حوزه اشتغال جوانان و ارائه راهکارهای اجرایی برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه سه‌روزه، علاوه بر ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی به کارجویان، کارگاه‌های آموزشی متنوع با رویکرد آماده‌سازی کارجویان برای ورود به بازار کار برپا می‌شود.
علاوه بر این در این نمایشگاه مسابقه ایده برتر بر مبنای چالش‌های سازمان‌های شرکت‌کننده به‌عنوان پیش رویداد نمایشگاه در راستای کمک به کارفرمایان جهت شناسایی افراد توانمند و مستعد برگزار می‌شود و کارفرمایان برتر نیز بر مبنای نظرات دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی معرفی می‌شوند. در این نمایشگاه پس از ارزیابی برند کارفرمایی سازمان‌های حاضر در نمایشگاه به کارفرمایان برتر لوح تقدیر ارائه می‌کنند.
توضیح اینکه در طول برگزاری نمایشگاه، میزهای مشاوره در غرفه دانشکده کارآفرینی برگزار خواهد شد و در حوزه‌های موضوعی بازاریابی و برندینگ، راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار، مالی و سرمایه‌گذاری، طراحی مسیر شغلی، راه‌اندازی کسب‌وکارهای آنلاین، تجاری‌سازی و حقوق کسب‌وکار و راه‌اندازی استارتاپ، توسط اساتید و خبرگان و کارآفرینان به مخاطبان مشاوره داده می‌شود.
دفعات مشاهده: 158 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA