بخش هاي اصلي

آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 32747
  • کاربران حاضر در پایگاه : 4
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 136
  • بازدید دیروز : 13443
  • بازدید کل : 34515481

شاهین ساحلی، اعتماد و حمایتهای رئیس دانشگاه و معاون توسعه را عامل موفقیت مدیریت امور حقوقی خواند

 | تاریخ ارسال: 1402/2/27 | 


شاهین ساحلی، اعتماد و حمایت‌های رئیس دانشگاه و معاون توسعه را عامل موفقیت مدیریت امور حقوقی خواند 
سرپرست مدیریت امور حقوقی دانشگاه؛ آموزش مستمر، پیگیری امور مربوط به واحدهای دانشگاه و تعریف ایده‌های جدید برای رسیدن به اهداف عالی را از ویژگی‌های مهم این مدیریت دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع، شاهین ساحلی سرپرست مدیریت امور حقوقی دانشگاه با تأکید بر اینکه آموزش مستمر، پیگیری امور مربوط به واحدهای دانشگاه و تعریف ایده‌های جدید برای رسیدن به اهداف عالی از ویژگی‌های مهم مدیریت امور حقوقی دانشگاه محسوب می‌شود؛ گفت: در سال گذشته ۴۷ جلسه چهارساعته کمیسیون حقوقی در دانشگاه برگزار و ۲۰۰ موضوع مربوط به دانشگاه و واحدهای تابعه مورد بررسی و اظهارنظر قرار گرفت.
وی همچنین بررسی و اظهارنظر در خصوص ۲۸۰ قرارداد را نیز از دیگر اقدامات مدیریت حقوقی در سال گذشته اعلام کرد و یادآور شد: ده‌ها پرونده در زمینه‌های کیفری، حقوقی و دیوان عدالت نیز مطرح که باتوجه‌به محرمانه بودن آنها از بیان جزئیات خودداری می‌کنیم. 
سرپرست مدیریت امور حقوقی دانشگاه با اشاره به ارزیابی و پایش عملکرد واحدهای دانشگاه که در اسفندماه سال ۱۴۰۱ به‌عمل‌آمده است؛ تصریح کرد: ۷۰  درصد از واحدهای دانشگاه در بالاترین سطح (خوب)، ۲۰ درصد در سطح متوسط و ۱۰ درصد نیز نیاز به اقدامات مؤثر و تلاش بیشتر تشخیص داده شدند که مراتب به معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه و واحدهای مربوطه اعلام شد. 
ساحلی تأکید کرد: حسب دستور ریاست محترم دانشگاه که فرمودند ارائه مشاوره حقوقی باید در دانشگاه افزایش یابد این مهم در دستور کار قرار گرفت طور یکه در سال گذشته ۱۵۳ مورد خدمات مشاوره حقوقی توسط وکلای پایه یک دانشگاه و مشاورین حقوقی در زمینه‌های کیفری، حقوقی، دیوان عدالت، اداره کار، ثبتی و خانواده داده شد و در حال حاضر نیز مشاوره حقوقی به‌صورت تلفنی، آنی و  حضوری نیز حداکثر ظرف مهلت یک ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.
مدیریت امور حقوقی همچون گذشته در راه پیشبرد اهداف عالی دانشگاه
وی به نقش سازنده کمیسیون حقوقی که در روزهای سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۱۰ الی ۱۴ با حضور تمامی وکلا، مشاوران و کارشناسان حقوقی دانشگاه برگزار می‌شود اشاره و خاطرنشان کرد: تمامی موضوعات مهم و پیچیده در کمیسیون حقوقی مطرح و نتایج آن بلافاصله به واحدهای مربوطه ارسال تا اقدامات لازم در خصوص آن به عمل آید.
سرپرست مدیریت حقوقی دانشگاه اخذ آرای مثبت به نفع دانشگاه را در سطح مطلوب اعلام کرد و افزود: خوشبختانه باتوجه‌به تخصصی بودن موضوعات مرتبط و استفاده از کارشناسان، وکلای پایه یک و مشاورین حقوقی خبره و متخصص آرای مثبت صادره در پرونده‌های مطروحه بسیار مطلوب است.
ساحلی در ادامه تعامل با واحدهای تابعه و پیگیری مستمر و مکرر امور مربوط به آنها در موفقیت مدیریت حقوقی دانشگاه را بسیار مؤثر عنوان کرد و از این موضوع نیز ابراز رضایت داشت. 
خوشبختانه اعتماد و حمایت‌های رئیس دانشگاه و معاون توسعه از مدیریت حقوقی دانشگاه علوم پزشکی تهران در کسب موفقیت‌های این مدیریت بسیار مؤثر بوده و امید داریم با ادامه این حمایت‌ها مدیریت امور حقوقی همچون گذشته در راه پیشبرد اهداف عالی دانشگاه مؤثر واقع شود. 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 205 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر