بخش هاي اصلي

آمار سایت

 • کل کاربران ثبت شده : 32364
 • کاربران حاضر در پایگاه : 2
 • مهمانان حاضر در پایگاه : 57
 • بازدید دیروز : 17350
 • بازدید کل : 32855121

شروع فرآیند ارزیابی عملکرد سال ۹۹ و مرحله نخست فرآیند ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۰ ویژه کارکنان و مدیران رسمی و پیمانی غیرهیأت علمی دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1400/2/28 | 
AWT IMAGEمتن بخشنامه
 راهنمای تکمیل فرم موافقت نامه سال ۱۴۰۰
آدرس سامانه: https://arzyabi.tums.ac.ir 


نکات مربوط به تکمیل فرم ارزیابی سال ۱۳۹۹
 1. با توجه به اینکه دوره ارزیابی سال ۱۳۹۹ می‌باشد لذا رابطین دقت نمایند فقط مشخصات کارکنان رسمی و پیمانی که بیشتر از ۶ ماه در آن واحد مشغول به کار بوده‌اند را در سامانه بررسی نمایند.
 • آن دسته از همکارانی که موفق به تکمیل فرم موافقت‌نامه مرحله نخست ارزیابی نشده‌اند موظفند ابتدا  ده (۱۰) شاخص‌ اختصاصی تعریف و جهت تأیید به مقام ارزیابی‌کننده ارسال نمایند.
 • سایر همکارانی که مرحله نخست ارزیابی (تکمیل فرم موافقت‌نامه ۹۹) را انجام داده‌اند پس از تکمیل شاخص‌های عمومی فرم خود را به رابط واحد ارسال نمایند.
 1. در این مرحله امتیازدهی شاخص‌های اختصاصی (با توجه به درج کیفیت و سرعت برای هر ردیف) بر عهده مقام ارزیابی‌کننده می‌باشد.
 2. جهت مطالعه بیشتر به دستورالعمل ارزیابی عملکرد کارکنان و مدیران رسمی و پیمانی غیرهیأت علمی دانشگاه مراجعه گردد. 
 3. در راستای تشویق کارکنان درگیر مقابله با بیماری کرونا، محورِ سایر با شاخص عملکرد در زمان شیوع کرونا (حداکثر ۶ امتیاز) در فرم‌های ارزیابی لحاظ شده است. لازم است اسامی کارکنان و مدیران به تأیید بالاترین مقام هر واحد رسیده و فایل ضمیمه آن در سامانه بارگذاری گردد.
 4. در فرم ارزیابی مدیران پایه و میانی، امتیاز آیتم تکمیل فرم پایش عملکرد کارکنان، با توجه به تکمیل فرم بازخورد و پایش عملکرد کارکنان زیرمجموعه خود طی سال ۱۳۹۹ توسط گروه برنامه‌‌ریزی و تعالی منابع انسانی لحاظ می‌گردد.
 5. ساعت آموزشی (شغلی و عمومی) و همچنین آیتم ثبت تجربه مربوط به سال ۹۹ بصورت خودکار در سامانه درج شده است و تغییر بصورت دستی امکانپذیر نمی‌باشد.
 6. افرادی که مأمور از سایر دانشگاه‌های کشور بوده و بیش از ۶ ماه در واحدهای دانشگاه مشغول به کار بوده‌اند و پرونده آنها در دانشگاه مبدأ می‌باشد لازم است فرم ارزیابی عملکرد خود را بصورت دستی تکمیل و به دانشگاه مبدأ ارسال نمایند. لازم به ذکر است کلیه فرآیند برای سایر کارکنان از طریق سامانه صورت خواهد گرفت.
 

نکات مربوط به تکمیل فرم موافقت‌نامه سال ۱۴۰۰
 1. تکمیل فرم موافقت‌نامه سال ۱۴۰۰ با توجه به دستورالعمل دانشگاه برای کلیه کارکنان الزامی است. کارکنانی که از تکمیل فرم موافقت‌نامه در موعد مقرر استنکاف نمایند، طبق دستورالعمل، تکمیل فرآیند ارزیابی آنها منوط به کسر حداقل ۴۰ درصد امتیاز شاخص‌های اختصاصی می‌باشد.
 2. پس از تکمیل فرم موافقت‌نامه، ابتدا کارمند فرم را برای مقام مافوق (ارزیاب) ارسال می‌نماید و پس از تأیید مقام ارزیابی‌کننده، فرم به کارمند جهت رویت برگشت داده می‌شود. کارمند در این مرحله فقط یکبار حق اعتراض به شاخص‌های عملکردی خود را دارد و اگر مورد قبول واقع نشد، نظر ارزیابی‌کننده نافذ خواهد بود. در صورت نداشتن اعتراض فرم را به رابط واحد ارسال می‌نماید. فرم تا شروع مرحله نهایی ارزیابی در کارتابل رابط باقی می‌ماند. (پیوست)
 3. در فرم ارزیابی مدیران پایه و میانی، امتیاز آیتم تکمیل فرم پایش عملکرد کارکنان، با توجه به پایش مستمر کارکنان تحت مدیریت، فرم پایش عملکرد تکمیل‌شده برای کلیه کارکنان زیرمجموعه، صحت و دقت آن طی سال توسط گروه برنامه‌ریزی و تعالی منابع انسانی لحاظ می‌گردد. این فرم پس از ارسال فرم موافقت نامه ۱۴۰۰ به مقام ارزیابی کننده برایشان فعال خواهد شد. 

نکات مربوط به تشویق ها
جدول نحوه امتیازدهی تشویق‌ها
تشویق‌هایی دارای امتیاز است که موارد زیر در آن رعایت شده باشد:

 1. تشویقات باید در راستای ایفای وظایف شغلی فرد باشد.تشویقاتی که برای فعالیت‌های فوق‌برنامه و یا فعالیت‌های خارج از سازمان صادرشده باشد فاقد ارزش امتیازی می‌باشد. (تشویق‌های دریافتی از سوی هیأت‌های نظارت و اجرایی انتخابات کشور مستثنا می‌باشد.)
 2. تاریخ صدور تشویق‌نامه باید مربوط به دوره ارزیابی باشد. به‌طور مثال تشویقات ارائه‌شده جهت دوره ارزیابی سال ۱۳۹۹ باید در همان سال صادرشده باشد. بدیهی است تشویقات فاقد شماره و تاریخ از امتیاز برخوردار نیست. به تشویقی‌هایی که جنبه عمومی داشته و یا به مناسبت روز خاص صادر شده و یا در زمینه وظایف شغلی نباشد امتیازی تعلق نمی‌گیرد.
 3. تشویقاتی که با دو امضاء صادرشده باشد، بالاترین مقام امضاء کننده به‌عنوان صادرکننده تشویق محسوب می‌گردد.
 4. تشویقات باید در قالب تقدیرنامه (تشویق‌نامه، تشویق، قدردانی) صادرشده باشد و تشویقاتی که در قالب ابلاغ، انتصاب و... صادر گردد فاقد اعتبار است.
 5. چنانچه شخصی دو تشویقی با یک مضمون از مدیر بلافصلش و همچنین مقام بالاتر دریافت کرده باشد، علی‌رغم اینکه مضمون هر دو تشویق یکی است از امتیاز هر دو تشویقی می‌تواند بهره‌مند می‌گردد.
 6. با توجه به تعداد تقدیرنامه های فرد، رعایت سقف امتیاز محور الزامی است.
 7. تشویقاتی قابل‌قبول است که مقام صادرکننده آن در جایگاهی قرار دارد که پست سازمانی نیز وجود داشته باشد. به‌عنوان‌مثال با توجه به اینکه پستی تحت عنوان قائم‌مقام یا جانشین وجود ندارد تشویقات صادره از سوی افرادی با این عنوان جایگاهی نخواهد داشت.


نکته مربوط به کارکنان مأمور در دانشگاه علوم پزشکی تهران
کارکنان مأمور که سال ۹۹ در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به کار بوده و پرونده آنها در دانشگاه مبدأ می باشد فرم خود را از لینک زیر دریافت نمایند. لازم به ذکر است شاخص های اختصاصی را بر اساس وظایف محوله و یا برنامه عملیاتی واحد انتخاب و درج نمایید. (۱۰ شاخص ۵ امتیازی)

فرم ارزیابی کارکنان ۱۳۹۹ (PDFdoc)
فرم ارزیابی مدیران پایه ۱۳۹۹CAPTCHA
دفعات مشاهده: 22438 بار   |   دفعات چاپ: 109 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر