بخش هاي اصلي

آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 32371
  • کاربران حاضر در پایگاه : 1
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 89
  • بازدید دیروز : 16890
  • بازدید کل : 32887674

نحوه تنظیم سند تعهد محضری برای پذیرفته شدگان دوره دستیاری و دکترای تخصصی

 | تاریخ ارسال: 1401/7/6 | 
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان محترم اعلام می دارد که با عنایت به مطالب مندرج در این راهنما حتی الامکان از مراجعه حضوری به مدیریت امور حقوقی دانشگاه خود داری فرمایید.
 
۱-با توجه به راه اندازی میز خدمت الکترونیک مدیریت امور حقوقی دانشگاه، کلیه مراحل معرفی به دانشگاه علوم پزشکی دیگر شهرستانها صرفا از طریق میز خدمت فوق انجام خواهد شد. لذا از هرگونه تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری جدا خودداری فرمایید.
***جهت مشاهده راهنمای استفاده از میز خدمت الکترونیک مدیریت امور حقوقی اینجا را کلیک نمایید.
***جهت مشاهده نحوه درخواست معرفی به دانشگاه علوم پزشکی دیگر شهرستانها اینجا را کلیک نمایید.
***جهت دریافت فرم مربوط به بند ۲ اینجا را کلیک نمایید.

۲-به دلیل تعداد کثیر پذیرفته شدگان و حجم بالای مدارک و درخواست های ارسالی، مقتضی است از ثبت و ارسال درخواستهای تکراری جدا خودداری گردد.
۳-حسب بخشنامه شماره ۶۸۲۴/۱۰۷/د مورخ ۲۱/۱۰/۱۳۹۹ سرپرست محترم اداره کل حقوقی و تنظیم مقررات وزارت بهداشت تنظیم سند تعهد محضری از طریق وکالت مورد پذیرش نمی باشد.
۴-استفاده از فرم سند تعهد مربوطه با توجه به سهمیه داوطلب که در سایت معاونت آموزشی درج شده است.
۵-حسب بخشنامه شماره ۱۰۰/۱۲۷۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تودیع سند تعهد محضری مطابق فرمت ابلاغی به ضمانت دو نفرضامن می باشد.
۶-پذیرفته شدگان سهمیه بومی می بایست در سند تعهد نام دانشگاه محل انجام تعهد و شهر محل انجام تعهد خود را قید نمایند.
۷-با توجه به تعداد کثیر پذیرفته شدگان، امکان تنظیم سند تعهد محضری در یک روز برای دفترخانه ها مقدور نخواهد بود، لذا می بایست فرم تکمیل شده تعهد به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی متعهد و کپی شناسنامه و کارت ملی ضامنین ، حداقل ۴۸ ساعت قبل توسط دانشجو به دفترخانه مورد نظر تحویل گردد (ارایه فرم تکمیل نشده یا ناقص همچنین ارائه اسناد بصورت فایل و تصویر و ... مورد پذیرش دفترخانه نخواهد بود) و در تاریخی که از سوی دفترخانه برای امضا اعلام می گردد حضور همزمان دانشجو و ضامنین و نماینده حقوقی به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی الزامی است.
تبصره: با عنایت به حجم بالای پذیرفته شدگان و الزام حضور نمایندگان دانشگاه در دفاتر اسناد رسمی در بازه ثبت نام، افرادی که می خواهند در دفتر خانه های اسناد رسمی شهر تهران اقدام به تنظیم سند تعهد محضری نمایند می بایست به دفتر خانه های شماره ۹۲۹ به آدرس خیابان انقلاب خیابان کارگر شمالی نرسیده به بلوار کشاورز مجتمع سامان واحد ۲۰۶ با سردفتری خانم شیلا فرزان و دفترخانه ۱۱۰۷ به آدرس خیابان کارگر شمالی خیابان فرصت نبش کوچه پیرنیا پلاک ۱۸ واحد ۳ با سردفتر آقای اسماعیل محمدی و دفترخانه ۱۴۹۹ به آدرس خیابان کارگر شمالی روبروی پمپ بنزین نبش خیابان گردآفرید پلاک ۱ با سردفتری آقای هادی شاه منصوری به جهت تسهیل در تنظیم سند در کوتاه ترین زمان ممکن، مراجعه نمایند.
۸-پس از تنظیم سند تعهد، کلیه اوراق سند تعهد محضری باید توسط پذیرفته شده در سامانه معرفی شده توسط معاونت آموزشی دانشگاه بارگذاری شود.
۹-اوراق مربوط پس از بارگذاری توسط کارشناسان حقوقی مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت اعلام نقص، نقص اعلامی توسط متعهد در اسرع وقت صرفا از طریق سامانه رفع گردد.
۱۰-در صورت لزوم با شماره های زیر از ساعت ۱۱ الی ۱۴ تماس های حاصل فرمایید.

۸۱۶۳۳۳۹۰

 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 45715 بار   |   دفعات چاپ: 707 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر