مدیریت برنامه ریزی منابع مالی ( بودجه) - برنامه عملیاتی
اولین جلسه پایش برنامه های عملیاتی دانشگاههای علوم پزشکی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۶/۱۱ | 
اولین جلسه هماهنگی اجرای پایش برنامه‌های عملیاتی دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی و علوم بهزیستی و توان‌بخشی سه‌شنبه 10 شهریور ماه در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تشکیل شد.
 دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه ضمن تشکر از نمایندگان وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران، شهید بهشتی و بهزیستی و توان‌بخشی عنوان نمودند: تشکیل جلسه در راستای اهداف وزارت بهداشت به‌منظور تحقق هماهنگی در پایش برنامه‌های عملیاتی دانشگاه‌ها تدارک دیده‌شده و فرصتی جهت بهره‌مندی از ظرفیت یکدیگر است. وی آمادگی تیم دانشگاه را جهت هماهنگی بین بخشی در سطح دانشگاه‌های گروه 10 و وزارت بهداشت اعلام کرد. همچنین دکتر سالاریان زاده( رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت) به تبیین جهت‌گیری‌های کلی و سیاست‌های نظام سلامت پرداخت و از سند آمایش سرزمینی آموزش عالی سلامت به‌عنوان مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به‌عنوان یک سند بالادستی معتبر یادکرد. ایشان در ادامه به تشریح راهبردها و اهداف کلان وزارت بهداشت، ماموریت معاونت توسعه، فرآیند اجرایی طراحی و استقرار نظام برنامه‌ریزی در ستاد پرداخت و افزود: به دنبال مقایسه دانشگاه‌ها با یکدیگر نیستیم و هدف درواقع خودارزیابی توسط دانشگاه‌های ذینفع است.
در ادامه دکتر رحیم نیا به تشریح فعالیتهای انجام شده در سالهای اخیر در این موارد پرداخت و مواردی را جهت مدنظر قراردادن در حین اجرا عنوان نمودند. خانم دکتر افتخاری از دانشگاه ایران و همچنین دکتر نمازی نیز نظراتی را بیان نمودند. در پایان خانم نورمندی هماهنگیهای مربوطه را با نمایندگان دیگر دانشگاهها برای ادامه کار انجام دادند.

AWT IMAGE
نشانی مطلب در وبگاه مدیریت برنامه ریزی منابع مالی ( بودجه) :
http://vcmdrp.tums.ac.ir/find.php?item=3.1392.2970.fa
برگشت به اصل مطلب