مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان- اخبار و اطلاعیه ها
اطلاعیه مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان نظام سلامت کشور در خصوص روند آموزش در روزهای تعطیلی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ | 
به منظور پیشگیری از بروز و کنترل بیماری کرونا و با توجه تصمیمات اتخاذ شده در خصوص چگونگی ادامه فعالیت های آموزشی در نمیسال ودم ۹۸-۹۹ ، به اطلاع فراگیران دوره های توان مندسازی مرکز اموزش ضمن خدمت کارکنان نظام سلامت کشور می رساند تا اطلاع ثانوی فعالیت های آموزشی مرکز به شرح زیر انجام خواهد شد:
۱- تشکیل کلاس ها به صورت حضوری انجام نخواهد شد.
۲- اسامی و مشخصات کلیه فراگیران و اساتید و دروس هر دوره به دانشکده مجازی جهت ایجاد اکانت و عضویت در سامانه نوید ارسال شده است که جهت پیگیری آن کارشناس های خدمات آموزشی مرکز پاسخگوی فراگیران می باشند.
۳- از کلیه اساتید نیمسال دوم ۹۸-۹۹ درخواست شده است تا محتوی دروس مربوط به خود را در هر دوره بصورت درسنامه، پاورپوینت، فصولی از کتاب و یا معرفی سایر منابع در سامانه نوید و یا سایر سرویس های پیام رسان داخلی در دسترس در اختیار فراگیران قادر دهند. کارشناس های محترم خدمات آموزشی مرکز پیگیر این امر خواهند بود.
۴- نمایندگان هر یک از دوره های توان مندسازی موظف هستند تا پیگیری و هماهنگی لازم را با کارشناس های خدمات آموزشی مرکز شامل خانم خوشگوا، بیگی و آریایی انجام دهند.
۵- فراگیرانی که در حال تهیه و تدوین پایان نامه می باشند و در نیمسال دوم ۹۸-۹۹ واحد پایان نامه را انتخاب کرده اند کماکان می توانند با هماهنگی اساتید راهنما به فعالیت خود ادامه داده و گزارش آن را به اطلاع کارکنان خدمات آموزشی مرکز برسانند.
مرکز اموزش ضمن خدمت کارکنان نظام سلامت کشور
نشانی مطلب در وبگاه مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان:
http://vcmdrp.tums.ac.ir/find.php?item=22.2426.5379.fa
برگشت به اصل مطلب