بایگانی بخش اخبار مدیریت

دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 58 | تعداد کل بازدید های مطالب: 66,795 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ -

برگزاری دوره کارآموزی دانشجویان کارشناسی ارشد

دوره کارآموزی دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دانشکده بهداشت آغاز شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی چارچوب و قواعد روش علمی پژوهش

این کارگاه با هدف آموزش و ارتقاء سطح دانش کارکنان معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی در انجام پژوهش های کاربردی در نظام سلامت برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ -

برگزاری جلسه کمیته کارشناسی وب سایت معاونت توسعه

اولین جلسه کمیته کارشناسی وب سایت معاونت توسعه مورخ 96/4/20با حضور رابطین مدیریت های معاونت توسعه دانشگاه برگزار گردید

img_yw_news
یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی چارچوب و قواعد روش علمی پژوهش

کارگاه آموزشی یک روزه "چارچوب و قواعد روش علمی پژوهش " در تاریخ 96/2/30 توسط مدیریت نوسازی و مطالعات کاربردی و با همکاری گروه آموزش ضمن خدمت مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی چارچوب و قواعد روش علمی پژوهش

.کارگاه آموزشی یک روزه با موضوعیت چارچوب و قواعد روش علمی پژوهش (از جمله: پروپوزال نویسی، مقاله نویسی، مرجع نویسی)  برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ -

برگزاری کارگاه آموزشی سلامت روان، نیاز همه و همیشه

به مناسبت گرامی داشت هفته سلامت، کارگاه  آموزشی"سلامت روان، نیاز همه و همیشه " در چهارمین روز از این هفته مصادف با روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه در ساختمان ستاد مرکزی برگزار می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ -

برپایی غرفه های سلامت در ستاد مرکزی دانشگاه

به مناسبت گرامی داشت هفته سلامت غرفه های مشاوره روانشناسی و مشاوره تغذیه در چهارمین روز از این هفته مصادف با روز دوشنبه، 4 اردیبهشت ماه سال جاری در ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه برپا می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ -

بازدید ارزیابان اعتبار بخشی موسسه ای وزارت بهداشت از معاونت توسعه

در روز یکشنبه مورخ 5/10/1395 ارزیابان اعتبار بخشی موسسه ای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه بازدید نمودند.

img_yw_news
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ -

ابلاغ جناب آقای دکتر امانلو به عنوان جانشین معاون توسعه در کمیته پشتیبانی کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه دانشگاه

جناب آقای دکتر مسعود امانلو از سوی معاون محترم توسعه دانشگاه به عنوان جانشین رئیس کمیته پشتیبانی کارگروه سلامت در حوادث غیر مترقبه دانشگاه منصوب گردید

img_yw_news
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ -

کارگاه توسعه عملکردهای نوآورانه در سازمان

به همت مدیریت نوسازی و مطالعات کاربردی و با همکاری ستاد نوآوری دانشگاه، کارگاه "توسعه عملکرد نوآورانه در سازمان" مورخ 95/5/19 در سالن G6 ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ -

جلسه کمیته پدافند غیر عامل معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی

جلسه کمیته پدافند غیر عامل در تاریخ 95/3/17 در ساعت 9:00 با حضور جمعی از همکاران عضو این کمیته در سالن G7 ستاد مرکزی برگزار گردید. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ -

جلسه تقدیر از رابطین محترم اعتبار بخشی

جلسه تقدیر از رابطین اعتبار بخشی حوزه معاونت توسعه دانشگاه مورخ 19/12/94 در سالن شورا با حضور معاون محترم توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع و مدیر محترم نوسازی و مطالعات کاربردی برگزار گردید. 

img_yw_news
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ -

مرکز جامع آموزش کارکنان

جلسه مذکور در دانشکده مجازی مورخ 94/11/26 ساعت 9:00 الی 10:30 در سالن شورای دانشکده با حضور همکاران پروژه مرکز جامع آموزش شغلی کارکنان برگزار گردید .

img_yw_news
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ -

ابلاغ دبیر کمیته پدافند غیرعامل معاونت جناب آقای دکتر امانلو

جناب آقای دکتر امانلو از سوی معاون محترم توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه به عنوان دبیر کمیته پدافند غیر عامل  معاونت توسعه منصوب گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ -

کارگاه دانشجویان رشته مدیریت برگزار شد

کارگاه دانشجویان مقطع کارشناسی رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی مورخ 94/10/1و 94/10/2 از ساعت 9:00 الی 11:00 در سالن G5 ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ -

تسلیت به مناسبت ایام پایانی ماه صفر

فرا رسیدن سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع)، رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام علی بن موسی الرضا (ع) را به همه مسلمین جهان تسلیت عرض می نماییم.

img_yw_news
سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ -

بازدید از غرفه مدیریت نوسازی و مطالعات کاربردی

بازدید از غرفه این مدیریت با عنوان خیرین دانش مورخ 94/9/4 از ساعت 8:00 الی 12:00 در سالن همکف ستاد مرکزی برگزارمی گردد،همچنین بازدید کنندگان محترم می توانند با شرکت در نظر سنجی در قرعه کشی شرکت نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ -

برگزاری دوره کمک های اولیه در دانشکده پرستاری و مامایی

کلاس های آموزشی دوره کمک های اولیه مورخ 4 آبان ماه به پایان رسید و آزمون کتبی دوره مذکور در دانشکده پرستاری مامایی برگزار گردید.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ -

دومین کارگاه آموزشی مدیریت محتوا و توسعه ی وب سایت معاونت توسعه

این کارگاه آموزشی به همت مدیریت نوسازی و مطالعات کاربردی و با حضور مسئولین و رابطین سایت مدیریت های معاونت توسعه تشکیل شد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ -

انتصاب سرکار خانم مهندس کاشیان

جناب آقای دکتر امانلو مدیر محترم نوسازی و مطالعات کاربردی طبق ابلاغ شماره 11166/110/د/94 ،سرکار خانم مهندس سیده بهاره کاشیان را به سمت معاونت این مدیریت منصوب نمودند.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ -

تبریک عید غدیر خم

  واقعه غدیر خم که در آخرین سال زندگی رسول گرامی اسلام صلی‏الله‏علیه‏و‏آله رخ داد و در آن علی علیه السلام به جانشینی آن حضرت صلی‏الله‏علیه‏ و‏آله برگزیده شد، حادثه‏ای تاریخی نیست که در کنار دیگر وقایع بدان نگریسته شود. غدیر تنها نام یک سرزمین نیست؛ یک تفکر است. غدیر، نشانه و رمزی است که از تداوم خط نبوت خبر می‏دهد. غدیر، نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه‏داران امامت است. آری، غدیر خم یک سرزمین نیست؛ چشمه‏ای است که تا پایان هستی می‏جوشد؛ کوثری است که فنا برنمی‏دارد؛ و افقی است بی‏کرانه و خورشیدی است عالم‏تاب. عید امامت و ولایت بر عاشقان مبارک باد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ -

برگزاری دوره کمک های اولیه (عملی) در دانشکده پرستاری و مامایی

دوره آموزشی کمک های اولیه به صورت (عملی)  در راستای  دانشگاه مورخ 30/6/94 در سالن پراکتیک دانشکده پرستاری و مامایی توسط اساتید محترم سرکار خانم دکتر تباری و سرکار خانم نوری با حضور همکاران شرکت کننده از مدیریت های معاونت توسعه دانشگاه برگزار شد.

img_yw_news
سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ -

کتاب کمک های اولیه

پیروبرگزاری اولین دوره آموزشی کمک های اولیه با هماهنگی مدیریت نوسازی و مطالعات کاربردی به صورت (تئوری و عملی) ازمجموعه دوره های آموزش عمومی پدافند غیر عامل، توسط اساتید محترم دانشکده پرستاری و مامایی، سرکار خانم دکتر تباری و سرکار خانم نوری ، کتاب آموزشی امداد و نجات جهت بهره برداری همکاران در وب سایت قابل دسترسی است. برای دانلود کتاب کلیک کنید

img_yw_news
شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ -

کارگاه آموزشی نرم افزار ارتباط داخل سازمانی Lync

کارگاه آموزشی نرم افزار ارتباط داخل سازمانی Lyncدوره آموزشی نرم افزار Lync با حضور جمعی از همکاران مدیریت های معاونت توسعه دانشگاه با هماهنگی مدیریت نوسازی و مطالعات کاربردی مورخ 14/6/94 در سالن G6 توسط ،همکار محترم جناب آقای مهندس موسوی آموزش داده شد.    

img_yw_news
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ -

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت محتوا و توسعه وب سایت

 کارگاه آموزشی مدیریت محتوا و توسعه وب سایت معاونت توسعه به همت همکاران مدیریت نوسازی و مطالعات کاربردی و با مشارکت همکاران مدیریت های معاونت توسعه برگزار شد. دانلود اسلاید های آموزشی مربوطه در ادامه مطلب

صفحه 1 از 3    
اولین
قبلی
1