[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آخرین رویدادها::
قوانین و دستورالعمل ها::
فرم های رایج ::
نظارت و بازدیدها::
پیوند ها ::
معرفی واحد ::
تماس با ما::
::
تقویم


..
کنفرانس ها و همایش ها

 Shanghai International 

  2013

  Conference on Social

 Science

  11-13 July 2013 in

Shanghai,

 China

  www.shanghai-ic.org

  12 th Annual International

Conference

  on Health Economics

  , Management & Policy

  24-27 June 2013 , Athens,

 Greece
http://www.antiner.gr

/health.htm

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
نظرسنجی
كاربر محترم لطفا نظر خود را در رابطه با پايگاه اطلاع رساني گروه برون سپاري و هيات عالي نظارت بيان فرماييد
عالي
خيلي خوب
خوب
متوسط
ضعيف
   
..
سایت های مفید
..
سایت های آموزشی

پایگاه مقالات علمی مدیریت 

پژوهشگاه علوم انسانی

سایت علمی دانشجویان ایران

..
مشاوره آنلاین سلامت

AWT IMAGE

..
سایت کارآفرینی

سایت کارآفرینی

..
:: قرارداد آزمایشگاه ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۲۷ | 

1 نام طرف دوم (مجری):                                                  نماینده طرف دوم:                                                     سمت:  

 شماره کد ملی:                                            شماره نظام پزشکی                                     موبایل:

2 آدرس:                                                                                                           شماره تلفن:                                      فکس:

3 - موضوع قرارداد:                                                         

واگذاری ارائه کلیه خدمات بخش آزمایشگاه به مراجعان با استفاده از فضا و لوازم و دستگاههای تحویلی (مطابق لیست شماره .....) با رعایت آئین‌نامه‌ها و مقررات قانونی و دستورالعمل‌های صادره از وزات بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و مقررات حاکم بر بیمارستان.

بخش آزمایشگاه به مساحت ..........مترمربع و لوازم و تجهیزات بخش فوق براساس لیست شماره ....سالم تحویل طرف دوم (مجری) گردید که در پایان قرارداد عیناً، سالم و کالیبره به طرف اول عودت می‌گردد.

4 - مدت  قرارداد:

مدت قرارداد از تاریخ ..................لغایت .............................. بمدت ....... ماه/ سال شمسی است .

5 - مبلغ اجاره:

سهم الاجاره بیمارستان .................................... و ........... درصد از درآمد حاصله می باشد.

6   نحوه پرداخت:

طرف اول متعهد است ماهانه، سهم طرف دوم (مجری) از درآمد نقدی را پس از واریز درآمد به حساب خزانه و برگشت آن به درآمد اختصاصی بیمارستان پرداخت و  همچنین درآمد بیمه‌ای را پس از وصول از سازمان‌های بیمه پایه و مکمل و کسر  کلیه کسورات قانونی و سایر هزینه‌های جاری و مصرفی و جرایم مربوطه، بر اساس امتیاز ارزشیابی عملکرد مطابق مفاد قرارداد پرداخت نماید.

طرف دوم موظف است همه ماهه لیست حقوق، بیمه ومزایای پرداختی به پرسنل خود را به طرف اول ارائه نماید بدیهی است هرگونه پرداخت به طرف دوم منوط به تایید لیست فوق توسط ناظر قرارداد می باشد.

7  - تضمین حسن اجرای تعهدات:

به منظور حسن اجرای قرارداد و تضمین انجام تعهدات، طرف دوم (مجری) موظف است به میزان مقرر(10% کل قرارداد) در آئین نامه مالی و معاملاتی تضمین قانونی بسپارد.

یک فقره ضمانت نامه بانکی حسن انجام تعهدات به شماره .................. مورخ ........................ به عهده بانک ..................... شعبه ........... به مبلغ ................................... ریال بحروف ...................................................... ریال تسلیم طرف اول گردید که پس از ارائه گواهی انجام کار از سوی طرف اول در صورت رعایت کامل مفاد قرارداد و تائید طرف اول قابل استرداد است.

طرف دوم (مجری) موظف به ارائه ضمانت نامه مطابق با 20% ارزش دستگاه‌ها و تجهیزات تحویل گرفته(طبق لیست پیوست شماره ... ) به طرف اول می‌باشد.

8 -  نظارت و ارزشیابی عملکرد:

1- طرف اول پس ازعقد قرارداد ناظر خود را جهت نظارت بر اجرای کلیه مفاد قرارداد کتبا به طرف دوم (مجری) معرفی مینماید.

2- بر اساس ارزشیابی کیفی و کمی عملکرد که توسط ناظر با استفاده از چک لیست نظارتی انجام می شود، سهم طرف دوم به شرح ذیل تخصیص می یابد:

 • کسب نمره ارزشیابی عملکرد معادل 95 تا 100 درصد نسبت به وضعیت قبل از واگذاری، معادل 100% سهم طرف دوم پرداخت می شود.
 • کسب نمره ارزشیابی عملکرد معادل 90 تا 95 درصد نسبت به وضعیت قبل از واگذاری، معادل 95 درصد سهم طرف دوم پرداخت می شود.
 • درصورت کسب ارزشیابی عملکرد کمتر از 90 درصد عملکرد قبل از واگذاری، معادل 90 درصد سهم طرف دوم پرداخت می شود و در صورت تکرار در دوره ارزشیابی بعدی علاوه بر کسر 10 درصد سهم طرف دوم منجر به تذکر کتبی و در صورت تکرار برای بار سوم منجر به لغو قرارداد خواهد شد.

9 - تعهدات طرف اول:

 1. طرف اول متعهد است که نسبت به تامین آب، برق، گاز، روشنایی و سیستم گرمایش و سرمایش و خط تلفن داخلی اقدام نماید.
 2. انعقاد قرارداد با سازمانهای بیمهگر پایه و سایر موسسات لازم جهت سرویس دهی به بیماران اعم از موسسات دولتی و خصوصی با رعایت تعرفههای مصوب دولتی و پیگیری و دریافت وجوه واریزی از بیمهها و پرداخت درصد طرف دوم (مجری) پس از کسرسهم طرف اول از تعهدات طرف اول میباشد.
 3. طرف اول متعهد به ایجاد سرفصل جداگانه در حسابداری مرکز جهت واریز کل درآمد بخش آزمایشگاه به آن حساب میباشد.
 4. طرف اول متعهد است کسورات بیمهای و سایرکسورات مورد توافق در این قرارداد را از پرداختی طرف دوم (مجری) کسر نماید .
 5. طرف اول موظف به دریافت بسته‌های خدمتی و ضوابط مربوط به امور فنی پرسنل از معاونت درمان دانشگاه و ابلاغ ان به منظور اجرا به طرف دوم (مجری) می باشد.
 6. طرف اول بایستی صورتجلسه تحویل و تحول اموال را تهیه و به امضاء طرفین برساند.
 7. طرف اول ملزم به طراحی چک لیست های نظارتی جهت ارزشیابی عملکرد طرف دوم و پیوست نمودن آن به قرارداد می باشد و در زمان قرارداد می بایست پیمانکار آن را مهر و امضاء نماید.

10  - تعهدات طرف دوم (مجری):

 1. طرف دوم (مجری) می‌بایستی با توجه به کمیت و کیفیت موضوع قرارداد فرد یا افراد واجد شرایط را که صلاحیت آنان به تایید طرف اول  رسیده است را به عنوان نماینده خود  به طرف اول معرفی نماید .
 2. طرف دوم (مجری) حق واگذاری مورد به غیر را کلا و جزء را ندارد.
 3. طرف دوم (مجری) حق راه‌اندازی صندوق را ندارد.
 4. طرف دوم (مجری) متعهد به رعایت تعرفه‌های مصوب دربخش دولتی می باشد.
 5. طرف دوم (مجری) متعهد به رعایت قوانین جاری و دستورالعمل‌های وزارت متبوع براساس بسته‌های خدمتی دریافتی از معاونت درمان می‌باشد.
 6. طرف دوم (مجری) حق تعطیل کردن مورد واگذری را ندارد.
 7. طرف دوم (مجری) متعهد به معرفی مسوول فنی  شبانه روزی واجد صلاحیت فنی به طرف اول می باشد.
 8. طرف دوم (مجری) متعهد به همکاری و شرکت درکمیتههای تشکیل شده مربوطه در بیمارستان میباشد.
 9. طرف دوم (مجری) متعهد به همکاری با بازرسین دانشگاه با معرفی نامه رسمی میباشد.
 10. طرف دوم (مجری) در صورت انصراف از قرارداد می بایست موضوع را کتبا حداقل 2 ماه قبل به اطلاع طرف اول رسانده و موافقت وی را اخذ نماید.
 11. طرف دوم (مجری) موظف به پرداخت هزینههای مربوط به مصرف ماهانه آب، برق، تلفن و گاز برحسب سرانه اختصاص یافته از سوی طرف اول میباشد.
 12. طرف دوم (مجری) هیچ نوع وجهی بابت سرقفلی و یا حق بیمه و حق کسب و پیشه را به طرف اول نپرداخته و پس از پایان دوره قرارداد در مرحله فسخ قرارداد شرعاً و قانوناً موظف به تخلیه و تحویل محل و اموال ظرف یک هفته خواهد بود وپس از پایان دوره حق مطالبه و ادعای هیچ گونه وجهی به عنوان سرقفلی صنفی و حق کسب وپیشه را ندارد.
 13. طرف دوم (مجری) موظف به ارائه خدمت بصورت شبانه روزی با اولویت بیماران بستری و اورژانس، با رعایت استانداردهای مورد تائید وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی می‌باشد.
 14. طرف دوم (مجری) متعهد می‌شود که بسته‌های خدمتی و ضوابط مربوط به پرسنل و امور فنی را با نظارت طرف اول دریافت و اجرا نماید.
 15. طرف دوم (مجری) موظف به رعایت کلیه مقررات جاری و شئونات اسلامی می‌باشد.

16.پرداخت حقوق و مزایا و کلیه مطالبات از جمله کارمزد، حق‌السعی، سنوات، خسارت اخراج، بن، عائله‌مندی، پاداش، مرخصی و تعهدات نسبت به کارکنان شاغل در قسمت موضوع قرارداد برابر قانون کار و تامین اجتماعی به عهده طرف دوم (مجری) می‌باشد، بدیهی است رابطه استخدامی آن‌ها با طرف دوم (مجری) بوده و طرف اول هیچ گونه مسوولیتی در این خصوص ندارد.

17.تامین نیروی انسانی و پرسنل مورد نیاز (پزشک، کارشناس و تکنسین و مسوول فنی...) که صلاحیت فنی آنها به تأئید طرف اول رسیده باشد، از تعهدات طرف دوم (مجری) میباشد.

18.طرف دوم (مجری) متعهد می‌باشد کلیه مسوولیت‌های مدنی و کیفری و تمامی خسارات وارده از هر قسم که توسط کارکنان وی و یا ایادی زیر مجموعه او مستقیم به افراد و اشخاص ثالث حقیقی و حقوقی وارد شود به عهده گیرد. طرف اول از هیچ جهت و بابت کمترین تعهدی در خسارت وارده از هیچ نوعی را ندارد و چنانچه در اثر قصور از ناحیه طرف دوم (مجری) موجب ضرر و زیان بیمارستان یا مراجعین و بیماران موجب گردد، طرف دوم (مجری)متعهد به جبران ضرر و زیان وارده می‌باشد. بدیهی است که این موضوع رافع مسوولیت‌های وی در برابر محاکم قانونی نبوده و طرف دوم (مجری) مسوول پاسخگویی جرایم پزشکی و مدنی و مشکلات پیش آمده در برابر نظام پزشکی و سایر محاکم قانونی می‌باشد.

19. مسوولیت عملکرد طرف دوم (مجری) در کلیه مراحل درمان به عهده نامبرده می‌باشد و شخصاً پاسخگوی عملکرد خود در مراجع ذیربط از جمله سازمان نظام پزشکی و یا سایر مراجع قضائی خواهد بود.

 1. طرف دوم (مجری) و عوامل وی متعهدند کلیه ضوابط و مقررات حاکم بر بیمارستان را رعایت نمایند و در مقام اجابت مفاد این بند نمی‌توانند به عذر عدم اطلاع متوسل شوند.
 2. طرف دوم (مجری) اقرار می‌نماید مشمول منع مداخله کارکنان دولت در پیمان‌ها و قراردادها نیست و در صورتی که خلاف این امر ثابت شود سپرده حسن انجام کار وی به نفع موجر ضبط و قرارداد فسخ خواهد شد.
 3. کلیه کسورات بیمه‌ای ناشی از عملکرد واحد اعم از بستری و سرپائی به عهده طرف دوم (مجری) می‌باشد و همچنین کلیه کسورات قانونی از قبیل مالیات و بیمه و غیره از کلیه پرداخت‌ها به طرف دوم (مجری) کسر می‌گردد.  
 4. تهیه مواد اولیه و کلیه وسایل و امکاناتی که جهت انجام امور ضروری می‌باشد از جمله ملزومات اداری و مصرفی مورد نیاز پرداخت هزینه حمل و نقل و تعمیر کلیه دستگاه‌ها و هزینه نگهداری سخت‌افزار و نرم‌افزار پذیرش و جواب دهی ضمن هماهنگی با نرم‌افزار جامع بیمارستان به عهده طرف دوم (مجری) می‌باشد. تحویل نسخ بیمه و لیست‌های مربوط به هر ماه حداکثر تا .... ماه بعد به واحد امور مالی بیمارستان از تعهدات طرف دوم (مجری) میباشد.

24. طرف دوم موظف به تامین کلیه وسایل مصرفی مورد نیاز آزمایشگاه می باشد.

25.طرف دوم (مجری) مکلف است مدارکی را که دانشگاه متبوع در راستای تکمیل نمودن اسناد مالی مطالبه می‌نماید ارائه نماید.

26. طرف دوم(مجری) موظف به تهیه و ارائه گزارشات 3 ماهه از تحلیل هزینه درآمد بخش تصویربرداری در پایان ماه سوم به طرف اول می باشد.

27. ورود و یا خروج کلیه دستگاه‌ها و لوازم بایستی طبق قوانین و مقررات مرکز صورت گیرد.

28.طرف دوم (مجری) حق تعطیل نمودن را تحت هیچ شرایطی نخواهد داشت و در صورت خرابی دستگاه‌ها می‌بایستی در اسرع وقت نسبت به تعمیر و راه‌اندازی دستگاه اقدام نماید، به نحوی که خللی در ارائه خدمات ایجاد نگردد.

29.طرف دوم (مجری) متعهد و مکلف به رعایت اصول حفاظت فنی و بهداشتی کار منطبق با آخرین استانداردها و رعایت موازین شرعی و مقررات امور بهداشتی و دارویی و نظامات مربوطه و قوانین کمیته بهداشت و کنترل عفونت در رابطه با نظافت بخش و پیشگیری از عفونت های بیمارستانی می باشد

30.کمیته کنترل عفونت بیمارستان ناظر بر رعایت کلیه مقررات و استاندارد بهداشتی در زمینه موضوع فعالیت می‌باشد و رعایت نقطه نظرات کمیته فوق از سوی طرف دوم (مجری) الزامی می‌باشد و همچنین موظف به همکاری و شرکت در

کلیه کمیته‌های تشکیل شده مربوطه در حیطه فعالیت در بیمارستان می‌باشد.

31.طرف دوم (مجری) متعهد می‌گردد در صورت اعلام دانشگاه به بیمارستان جهت آموزش افراد معرفی شده، اقدامات لازم را به انجام رساند.

32.طرف دوم (مجری) موظف به اخذ موافقت کتبی طرف اول پیش از هر گونه تغییری در فضای فیزیکی می‌باشد.

33.طرف دوم (مجری) می‌تواند با اخذ نظر بیمارستان نسبت به تجهیز بخش اقدام نماید و برای جلوگیری از تداخل اموال خود با بیمارستان نسبت به الصاق بر چسب اقدام نماید.

34.طرف دوم (مجری) حق راه اندازی صندوق مجزا را نداشته و می بایست کلیه درآمدهای حاصله به حساب درآمد اختصاصی بیمارستان واریز شود و در صورت مشاهده ی موردی مسئولیت به عهده طرف دوم می باشد.

35.طرف دوم (مجری) موظف به حفظ و حراست از کلیه اموال و ساختمان واگذاری شده می‌باشد و همچنین تعمیرات جزیی ساختمان به عهده‌ی طرف دوم (مجری) و تعمیرات کلی ساختمان به عهده‌ی طرف اول بوده و در صورت هر گونه حادثه‌ای از جمله سرقت، آتش‌سوزی مسوولیت تامین و جایگزینی وسایل و بازسازی محل را به عهده دارد.

36.انجام تست های کالیبراسیون تمامی تجهیزات آزمایشگاه به عهده طرف دوم می باشد.

37.طرف دوم (مجری) متعهد به پذیرش و ارائه خدمات آموزشی مطابق با بسته‌های آموزشی معاونت ذیربط به کلیه کاروزان و دستیاران معرفی شده از سوی طرف اول می‌باشد.

38.طرف دوم (مجری) متعهد به ارائه مفاصاحساب لازم از سازمانهای مربوطه در پایان قرارداد می‌باشد.

39.از هر پرداختی به پیمانکار 5% بابت تسویه حساب تامین اجتماعی کسر و در حساب سپرده نزد دانشگاه نگهداری می‌شود، استرداد مبلغ ذکر شده پس از اخذ و ارائه مفاصاحساب از سازمان تامین اجتماعی توسط پیمانکار  و اصلاحات الحاقی به آن ممکن خواهد بود.

40.پرداخت صرفاٌ کارانه پزشکان رسمی شاغل در واحد آزمایشگاه توسط طرف دوم (مجری) پرداخت می گردد.

41.طرف دوم (مجری) موظف به بکار گیری پزشک مقیم در شیفت شب و روزهای تعطیل می باشد.

42.طرف دوم (مجری) متعهد است هماهنگی لازم جهت تعیین علل کسورات آزمایشگاه  و رفع آن را با بیمارستان داشته باشد.

43.طرف دوم (مجری) متعهد است جهت انجام پروسه های مداخله ای همکاری لازم را داشته باشد.

44.طرف دوم (مجری) متعهد است در صورت عدم رضایت بیمارستان از پزشکان و کارکنان شاغل در بخش آزمایشگاه در اسرع وقت نسبت به جابجایی و جایگزینی نیروی جدید اقدام نماید.

45.طرف دوم (مجری) متعهد می گردد، ارائه گزارشات آزمایشگاه جهت بیماران اورژانسی 2 ساعته ، الکتیو بستری 24 ساعته و الکتیو سرپایی 48 ساعته باشد.

46.هماهنگی های لازم جهت تامین و رزرو و تحویل خون مورد نیاز بیمارستان (اورژانس و غیراورژانس) به عهده طرف دوم و تامین وسایل نقلیه آمبولانس به عهده طرف اول می باشد.

طرف دوم (مجری) با علم و اطلاع از کم و کیف و موقعیت و محل و مکان موضوع قرارداد مبنی بر این که از مراکز وابسته به

47.دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران می‌باشد مبادرت به مشارکت نموده و متعهد و ملزم است که ضمن رعایت موازین و شعائر اسلامی در تمامی جهات عمل نماید و در صورت تخلف یا عدم رعایت موارد مسئول و پاسخگو خواهد بود.

11- حل اختلاف:

در صورت بروز هر گونه ابهام و اختلاف در ارتباط با موضوع قرارداد و انجام وظایف محوله به هر نحوی، چنانچه طرفین نتوانند آن را از طریق مسالمت‌آمیز حل و فصل نمایند، دراین صورت موضوع اختلاف به کمیسیون ماده 94 آئین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه به عنوان حکم مشترک و مرضی‌الطرفین ارجاع و رأی صادره ازکمیسیون حل اختلاف که صلحاٌ صادر می‌شود قطعی و نسبت به طرفین لازم‌الاجرا خواهدبود و رأی مذکور از طریق کمیسیون به نشانی طرفین که در این قرارداد درج گردیده است به پیوست نامه اداری ابلاغ خواهد شد.

12- موارد فسخ قرارداد:

در صورتی که طرف اول به هرصورتی ازنحوه کار طرف دوم (مجری) رضایت نداشته باشد  ، طرف اول  مجاز است پس از ابلاغ دو اخطار کتبی ، به فاصله ده روز و عدم تغییر رویه نسبت به فسخ قرارداد( پس از تایید کمیسیون ماده 94 آئین‌نامه مالی معاملاتی دانشگاه) بصورت یکجانبه اقدام و تضمین حسن انجام تعهدات شرکت را به نفع خود ضبط نماید. و در صورت بروز خساراتی، طرف اول می‌تواند مطالبه‌ی خسارت وارده را از طرف دوم (مجری) بنماید. و طرف دوم (مجری) حق هیچگونه اعتراضی را ندارد.

13- حوادث قهریه و غیرمترقبه:

چنانچه به دلایلی خارج از حیطه‌ی اختیارات و اراده‌ی طرفین یعنی حوادث غیرمترقبه انجام تمام یا قسمتی از تعهدات وظایف موضوع این قرارداد امکان‌پذیر نباشد، بایستی مراتب ظرف یک هفته به طرف دیگر اعلام گردد. مادام که موانع برطرف نشده تعلیق و عدم انجام قرارداد مزبور تخلف محسوب نمی‌گردد و طرفین ادعای خاصی را نمی‌توانند مطرح نمایند (نوسانات اقتصادی مشمول فورس ماژور نخواهد بود)

تبصره نشانی طرفین جهت انجام مکاتبات:

نشانـی‌های مواد 2 و 4 به منزله اقامتگاه قانونی طرفین می‌باشد لذا مکاتبات رسمی و ارسال مراسـلات از طریق نشانی‌‌های ذکر شده در مواد فوق قانونی تلقی می‌شود. در صورت تغییر نشانی طرفین موظفند ظرف مدت 48 ساعت یکدیگر را کتباً مطلع نمایند. در غیر این صورت کلیه نامه‌ها ابلاغ شده تلقی و عذر عدم اطلاع پذیرفته نمی‌باشد و مسوولیت‌های مالی و قانونی ناشی از عدم اعلام آدرس جدید به طرف اول به عهده طرف دوم (مجری) است.

14 - مفاد و نسخ قرارداد:

این قرارداد در ...ماده و ...صفحه، در سه نسخه جهت: طرف اول، طرف دوم (مجری)، وزارت کار و اموراجتماعی و سایر موارد مورد نیاز که همگی دارای اعتبار یکسان می‌شود، تهیه و تنظیم شده که پس از امضای طرفین قرارداد کلیه نسخ حکم واحد را دارد و لازم‌الاجرا خواهدبود.

طرف اول:                                    نماینده طرف اول                               مدیر امور مالی طرف اول:                      طرف دوم (مجری):

محل امضاء:                            محل امضاء:                                               محل امضاء:                                             محل امضاء:

دفعات مشاهده: 114 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
گروه برون سپاری outsourcing
Persian site map - English site map - Created in 0.117 seconds with 1098 queries by yektaweb 3395