برگزاری کارگاه آموزش فرآیند نویسی ویژه رابطین تحول اداری دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۳۰ | 
مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه هدف از برگزاری کارگاه فرآیند نویسی را ارتقاء سیستم تحول اداری دانشگاه خواند و بر استمرار تشکیل این کارگاه‌ها تأکید کرد.

دکتر امانلو مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه در حاشیه برگزاری این کارگاه گفت: در راستای دستور ریاست محترم جمهور جهت تشکیل شورای راهبری توسعه مدیریت و چابک سازی نظام اداری، کمیته‌های راهبری با نظارت رئیس دانشگاه، معاون توسعه و دیگر معاونین در دانشگاه تشکیل‌شده است.

کمیته‌های مذکور شامل کمیته ساختار و فناوری‌های مدیریتی، کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی، کمیته مدیریت عملکرد، کمیته سرمایه انسانی و کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم هستند
.

وی اظهار کرد: ضروری است کلیه دانشکده‌ها و بیمارستان‌ها بر اساس آموزش‌های کارگاهی مستمر، 5 کمیته داخلی مانند کمیته‌های اصلی فوق‌الذکر تشکیل دهند. به‌طوری‌ که مسائل و چالش‌های موجود در هر حوزه باید در این 5 کمیته مطرح شوند و در صورت رفع نشدن مشکل به کمیته‌های ستادی ارجاع داده شود. البته دستورالعمل چگونگی تشکیل کمیته‌ها به واحدها متعاقباً ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: آموزش رابطین تحول اداری مربوط به مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه است. با برگزاری این کارگاه شرکت‌کنندگان باید بتوانند بر اساس موارد آموزش داده‌ شده، دستورالعمل شورای راهبری را در سطح دانشگاه پیاده‌سازی و مورد بهره‌برداری قرار دهند.

دکتر امانلو ادامه داد: در این کارگاه، مدعوین در خصوص 4 مبحث شورای راهبری توسعه مدیریت، اصلاح فرآیندها، آموزش استفاده از نرم‌افزار ویزیو در فرآیند نویسی و طرح تکریم ارباب‌ رجوع آموزش خواهند دید.


 
 
برای دریافت لینک خبر در سایت روابط عمومی اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت اسلاید آموزشی کارگاه اینجا را کلیک کنید.

 
برای دریافت شناسنامه خدمات اینجا را کلیک کنید.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 223 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر