جلسه هم اندیشی وهم افزایی تحول اداری با رویکرد اصلاح فرآیندها، ثبت تجربیات و نظام پیشنهادات

نخستین جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی نظرات و ارائه دیدگاه‌های کارشناسی با حضور رابطین تحول اداری دانشگاه سه شنبه  25 اردیبهشت 97 در سالن G6 ستاد مرکزی برگزار شد.

دکتر امانلو مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه، در حاشیه این نشست، با اشاره به لزوم تغییر فرآیندها برای ایجاد تحول در دانشگاه، هدف از برگزاری جلسه را تلاش در جهت تحول کل سیستم دانشگاه دانست و گفت: با همکاری رابطین حوزه‌های مختلف باید تلاش کنیم تا دانشگاه جایگاه واقعی خود را در تمام بخش‌ها به دست آورد.
وی افزود در حال حاضر دانشگاه شرایط خوبی دارد ولی به‌عنوان دانشگاه رتبه یک کشـور باید به حدی تلاش کنیم تا همانطور که در پژوهش فاصله زیادی از سایر دانشگاه‌ها داریم در عملکرد و ارائه خدمات نیز عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشیم.

دکتر امانلو، کارآمدترین حوزه مدیریتی در نظام سلامت، با استفاده از پژوهش‌های کاربردی در جهت رسیدن به دانشگاه برتر نسل سوم را چشم‌انداز مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه معرفی کرد و افزود: برای رسیدن به این اهداف با تغییر فرآیندها و بازطراحی باید بتوانیم تحول را در دانشگاه نهادینه کنیم وبر اساس اهدافی که ریاست دانشگاه و معاونت توسعه در نظر دارند شاخص‌هایی را فراهم کنیم که در جشنواره ارزیابی عملکرد شهید رجایی هم مطرح است و از این طریق دانشگاه را ارتقاء دهیم.

مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه در این نشست به آموزش موضوعاتی ازجمله: سامانه نظام پیشنهادات، ثبت تجارب، اصلاح فرآیندها و طرح تکریم ارباب رجوع دانشگاه پرداخت.

جهت دریافت لینک خبر در سایت روابط عمومی دانشگاه  اینجا را کلیک کنید .

جهت دانلود اسلاید جلسه توجیهی- آموزشی  اینجا را کلیک کنید.


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 239 بار   |   دفعات چاپ: 37 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر