برگزاری جلسه کمیته کارشناسی وب سایت معاونت توسعه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۱ | 

اولین جلسه کمیته کارشناسی وب سایت معاونت توسعه مورخ 20/4/96 در ساعت 10:00 به منظور بهینه سازی و اصلاح فرآیندهای اجرایی و خدماتی مبتنی بر پایگاه های اطلاعاتی وب سایت معاونت توسعه در محل سالن شورای معاونت توسعه طبقه پنجم با حضور رابطین مدیریت های معاونت توسعه دانشگاه برگزار گردید.

در آغاز سرکار خانم مهندس شعبانی در خصوص اعمال تغییرات جدید توضیحاتی دادند .وب سایت معاونت توسعه از سرور اختصاصی به Host دانشگاه در روزهای پایانی هفته گذشته منتقل گردید .طولانی شدن فرآیند انتقال به دلیل حجم بالای اطلاعات وب سایت عنوان شد.

 در ادامه این مبحث از کلیه رابطین حاضر در جلسه و ( همچنین اطلاع به رابطین غایب) خواسته شد با توجه به انتقال اطلاعات و امکان بروز مشکل در برخی قسمت های سایت، کلیه ی لینک ها و در صورت دسترسی به بخش گزارش گیری،  گزارش های مربوط به بخش خود را بررسی نموده و در صورت وجود هر گونه مشکل آن را به صورت فایل از طریق Lync یا به صورت حضوری به اطلاع مدیر وب سایت سرکار خانم مهندس شعبانی برسانند .

همچنین به دلیل اعلام کتبی محدودیت فضا روی  Hostدانشگاه از طرف مدیریت آمار وفناوری اطلاعات و حجم بالای فایل های معاونت توسعه در حدود GB 22 و رساندن این حجم به حدود GB6 کلیه مدیران زیر بخش ها موظف به بازنگری کلیه فایلها و حذف فایل های زائد از روی سایت می باشند.

خانم شعبانی در مورد آیتم دوم دستور جلسه ( استخراج نیازمندیهای توسعه ای خدمات الکترونیک پایگاه معاونت توسعه) درخواست نمود تا کلیه نیازمندی های خود را با توضیحات کامل و شفاف در قالب فایلWORD تا روز سه شنبه مورخ 96/4/27 به ایشان تحویل دهند و در نهایت جلسه ساعت 11:15 به پایان رسید.   
دفعات مشاهده: 486 بار   |   دفعات چاپ: 122 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر