بخش هاي اصلي

آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 28181
  • کاربران حاضر در پایگاه : 0
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 1
  • بازدید دیروز : 10078
  • بازدید کل : 12133949

پاسخ به سوالات مطرح شده درسامانه

  با سلام واحترام وتشکر از سوالات شما عزیزان

 1-با سلام اینجانب بهیار و15سال سابقه کاری دارم درحال حاضر مدرک کارشناسی در رشته مدیریت امداد درسوانح دارم درضمیمه استفاده از مدرکم چه کار باید بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید چتدسال پیش اقدام کردم به نتیجه ای نرسیدم ممنون میشم راهنماییم کنیدAWT IMAGE

پاسخ: مدرک مذکور در شرایط احراز پست فعلی شما نمی باشد.

مدرک تحصیلی مذکور به شرط دارا بودن فوق دیپلم پرستاری، اتاق عمل، فوریتهای پزشکی و بیهوشی و همچنین دارا بودن گواهینامه رانندگی در عنوان شغلی کارشناس فوریتهای پزشکی قابل اعمال می باشد. باتوجه به اینکه اورژانس از دانشگاه علوم پزشکی تهران جدا شده است لذا پست مذکور در واحهای تابعه این دانشگاه موجود نمی باشد.

  2- آیا دوره ضریب کا و رزیدنتی که متخصصین به صورت تمام وقت کار می کنند و بیمه نیز پرداخت نموده اند به لحاظ سابقه خدمت دولتی قابل محاسبه می باشد؟؟؟AWT IMAGE

پاسخ: به شرط اینکه بیمه پرداخت شده باشد درصورت استخدام پیمانی (کارکنان غیرهیأت علمی) قابل احتساب می باشد.

3-با سلام واحترام،16سال سابقه کاردارم.رسمی قطعی هستم درچه صورت می توانم پست کارشناس مسئول واحدسلامت نوجوانان،جوانان ومدارس شبکه بهداشت رابگیرم؟AWT IMAGE

پاسخ: بستگی به رشته(عنوان) شغلی و مدرک تحصیلی شما دارد. جهت اطلاعات بیشتر دراین خصوص با گروه طبقه بندی مشاغل تماس حاصل فرمایید.

4- بنده 18 سال سنوات خدمتم تکمیل شده و حائظ کسب رتبه خبره می باشم ولی دو سال پیش که انتقالی گرفته ام ارزشیابی یک سالم در محل خدمت قبلی تکمیل نشده است حالا من باید چکار کنمAWT IMAGE

پاسخ: شرایط ارتقاء به رتبه خبره به شرح زیر می باشد:

الف) دارا بودن پست کارشناسی با داشتن 18 سال تجربه مرتبط با شغل مورد تصدی

ب) کسب حداقل 80 درصد امتیاز از میانگین مجموع امتیاز ارزیابی سالیانه کارمند در طول ارتقاء رتبه شغلی(دارا بودن 6سال فرم ارزشیابی)

پ) گذراندن 200 ساعت دوره آموزشی (140ساعتِ دوره های گذرانده شده بایستی تخصصی باشد)

چنانچه فردی فرم های ارزشیابیِ خود را تکمیل نکرده لازم است قبل از ارتقاء به رتبه خبره به محل خدمت قبلی خود مراجعه و نسبت به تکمیل فرم های مذکور اقدام نماید.

 

5- لطفا انواع رسته های شغلی موجود در دانشگاه را بصورت طبقه بندی بیان بفرمایید .AWT IMAGE

پاسخ: رسته ها عبارتند از:

آموزشی و فرهنگی اداری و مالی اموراجتماعی بهداشتی و درمانی خدمات کشاورزی و محیط زیست فنی و مهندسی فناوری اطلاعات

 

6- من در سال 84 استخدام پیمانی شدم اکنون درسال 94 با سابقه 10سال و2 سال خدمت محاسبه وسابقه در حکم گارگزینی 12 سال میباشد ودر رتبه پایه قرار دارم میتوانیم رتبه ارشد را دریافت کنم AWT IMAGE

پاسخ: شرایط ارتقاء به رتبه ارشد به شرح زیر می باشد:

الف) 12سال تجربه به شرط دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر از لیسانس

ب) داشتن 250ساعت دوره های آموزشی

پ) کسب حداقل 70 درصد امتیاز از میانگین مجموع امتیاز ارزیابی سالیانه کارمند در طول ارتقاء رتبه شغلی

  7-با سلام و عرض ادب اینجانب از کمک بهیار رسمی دانشگاه بوده که درسالهای 73لغایت 75با شرکت خدمات حمل و نقل اداری تحت عنوان خدمتگزار مشغول به کاربوده ام. آیا سنوات مذکور در حکم حقوقی اینجانب قابل محاسبه می باشد؟

  خیر سنوات تحت پوشش شرکت خصوصی باستناد ماده 151 قانون استخدام کشوری به عنوان سابقه خدمت دولتی قابل احتساب نمی باشد.

  8-با سلام و خسته نباشید اینجانب در سال 1382 وارد دانشگاه شده و درسال 85 تبدیل وضعیت به قرارداد کار مشخص شده ام و تا امروز مشغول به کار در زمینه IT و زیر ساخت های شبکه کامپیوتری دانشگاه هستم سوال من این است که چرا من نمیتوانم عنوان شغلی خود را تغییر دهم من از سال 86 که مدرک تحصیلی خود را دریافت کردهام تا امروز بارها به صورت شفاهی و نامه نگاری درخواست کرده ام اما هیچ ترتیب اثریداده نشده است؟

  بخشنامه تغییر عنوان نیروهای قراردادی توسط اداره استخدام ابلاغ گردیده است خواهشمند است با اداره فوق الذکر هماهنگ نمایید.

  9-اینجانب کارشناس امور بیمارستانها در تاریخ 20/08/92قرداد انجام کار معین (حرفه ای) می باشم در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشدحسابداری می باشم که تا کنون اقدامی جهت اعمال مدرک کارشناسی ارشد نکرده ام. در حالحاضر می توانم مدرک خود را اعمال نمایم؟ و اینکه با توجه به تغییر رسته از درمان بهاداری به نظر شما این اقدام به نفع اینجانب می باشد؟ با تشکر از راهنمایی شما

  با توجه به عدم پیش بینی مدرک تحصیلی مذکور در عنوان شغلی کارشناس امور بیمارستانها شما مجبور به تغییر عنوان شغلی ودر نتیجه تغییر رسته می باشید که از نظر حقوقی پایین تراز رسته بهداشتی ودرمانی میباشد.برای اطلاعات بیشتر به اداره استخدام مراجعه نمایید .

   

  10-با سلام و خسته نباشید بنده ازتاریخ 1/10/1389 قراردادی غیرحرفه ای با مدرک دیپلممیباشم.باتوجه به اینکه بیمارستان واحدزنان ندارد رشته بنده قابل قبول نمیباشد,شماچه راهکاری برای بنده صلاح دانسته؟ همچنین بنده مشغول به تحصیل در رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی کارشناسی ارشد میباشم,ایا پس از اتمام درس میتوانم جهتاعمال مدرک تحصیلی خود اقدام نمایم؟ با سپاس فراوان از راهنمایی کامل شما به اینجانب

  مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد شما به شرط وجود پست سازمانی بلاتصدی ونظر مقامات بالاتر بیمارستان در عنوان شغلی کارشناس امور اجرایی بیمارستانها قابل اعمال می باشد.

  11-با سلام لطفا در مورد چگونگی دریافت همترازی هیئت علمی توضیح بفرمایید ؟

  با ابلاغ قانون خدمات کشوری از مورخ 1/1/88 همترازی کارکنان موضوعیت قانونی ندارد.

  12-سوالم از شما بزرگواران این است چرا برای کسانی که خدمات هستن که تلاشکردن درس خواندن بااین هزینه های سنگین چرااعمال مدرک یا از غیر حرفه ای به حرفه ای تبدیل نمیشن حداقل برای کسانی که فرزندان جانباز 25 درصد به بالا هستن امتیازنمیدید که حداقل پیشرفت کنن ازشما خواهش میکنم سوال منو پاسخ بدید؟

  سوال مذکور از سیاستهای کلان دستگاه می باشد وبه گروه طبقه بندی مشاغل مربوط نیست .

  13-بنده حدود 10 سال بعد از خدمت در بیمارستان ولیعصر با مدرک دیپلم شروع به تحصیل دررشته نرم افزار کامپیوتر نمودم اما در بدو ورود چون رده خالی برای اینجانب نبودبعنوان تکنسین آزمایشگاه ولی در قسمت دفتر مدیر گروه آن زمان بعنوان منشی مشغول کارشدم و مدت 15 سال در این قسمت کار کرده ام با توجه به اینکه مدرک که بنده گرفته امدر تمامی رشته های کاری کاربرد دارد ولی می گویند چون مطابق با حکم شما نمی با شداین مدرک به درد نمی خورد .لازم به ذکر است که بنده پیمانی می باشم .

  مدرک تحصیلی مذکور در پست سازمانی کاردان رایانه کاربرد دارد .

  14-سلام بنده دی ماه سال 92 طرحم در دانشگاه علوم پزشکی تهران،مرکز بهداشت جنوب، واحدسلامت روان ستادی تمام شده است و با توجه به اینکه این واحد و ریاست مربوطه درخواستاعلام نیاز بنده را برای استخدامی تایید و به دانشگاه رد کرده اند و مراحل گزینش مننیز با موفقیت پایان گرفته است هنوز برای جذب من اقدامی صورت نگرفته! البته منمشمول آیین نامه نخبگان نیز هستم و مدال برنز المپیاد کشوری را دارم و با معدلبالای 18 و رتبۀ دو رقمی در کنکور قبول شدم که به نظرم باید برای این موارد اولویتیدر نظر گرفته شود! متشکر هستم ازینکه به درخواست بنده رسیدگی میکنید. منتظرپاسخگویی تان هستم .

  در این خصوص به اداره استخدام مراجعه نمایید.

  15-با سلام و احترام من دارای پست 9-متصدی امور دفتری و مدرک تحصیلی دیپلم بودم .وقتی مدرک کاردانی را گرفتم با اختلاف 1 روز مدرکم اعمال نشد علیرغم اینکه دانشگاه آزادبودم و با هزینه و سختی فراوان درس خوانده بودم.و با بخشنامه جدید نیز می گویند که مدرک کاردانی اعمال نمی شود با توجه به اینکه من کار وب سایت انجام می دهم از حرفهای شدن و حق فنی نیز باز مانده ام خواهشمندم یک تدبیر و راهکار مدیریتی اعمال کنیدکه این مشکلم حل شود.گرفتن مدرک کارشناسی دو سال زمان می خواهد.

  با اداره استخدام هماهنگ کنید.

  16-ساعت کاری به چه صورت است؟

سوال مربوط به اداره کارگزینی می باشد.

  17-باسلام اینجانب کارمند رسمی 13 سال سابقه(رسمی با پست تکنسین امور دارویی) و 8سال سابقه(بیمه ای شرکت حمل ونقل دانشگاه علوم پزشکی تهران با پست مربی مهدکودک ) هستم سؤالم این است که 8سال سابقه بیمه ام حساب می شود یا نه ؟ برای بازنشستگی چطور ؟ باتشکر

  سابقه مذکور چنانچه سازمان بیمه ای شما تامین اجتماعی می باشد برای بازنشستگی قابل احتساب می باشد. برای اطلاعات بیشتر به اداره بازنشستگی مراجعه نمایید.

  18-با سلام واحترام باستحضار میرساند اینجانب -------از تاریخ 01/04/92 با ابلاغ داخلی بعنوان مسئول درآمد بیمارستان----- منصوب شده ام ومسئولیت واحدهای درآمد ،ترخیص و صندوق جمعاًبا 12 نفر پرسنل به اینجانب سپرده شده است . پست سازمانی اینجانب کارپرداز می باشد که متعلق به بیمارستان---- می باشد. خواهشمند است شرایطلازم جهت دریافت پست مسئول یا رئیس درآمد را به اینجانب اطلاع فرمائید . با آرزوی توفیق الهی

  پست رئیس اداره درآمد در بیمارستانها موجود نمی باشد.

  نکته مهم : خواهشمند است سوالات مطرح شده در زمینه کاری گروه طبقه بندی مشاغل در این سامانه درج گردد.

  گروه طبقه بندی مشاغل پاییز 93



کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 4072 بار   |   دفعات چاپ: 283 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر