خدمات نت برگ سازمانی ویژه دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱/۲۰ | 

قابل توجه همکاران محترم

به اطلاع می رساند به منظور توسعه خدمات رفاهی، تفاهم نامه ای با شرکت نت برگ منعقد گردیده است. از جمله مزایا و امتیازات این تفام نامه به شرح ذیل می باشد:

  • بر اساس تفاهم نامه منعقد شده پیشنهادات ویژه ای فقط برای همکاران دانشگاهی در صفحه ی سازمانی قابل مشاهده است مانند تخفیف 40 تا 99 درصدی استفاده از خدمات رستوران ها، استخر ها و مکان های تفریحی - فرهنگی سطح شهر؛
  • درصدتخفیف های بیشتر به نسبت سایر کاربران نت برگ؛
  • پیشنهادات ویژه نت برگ یک روز زودتر با تخفیف بیشتر در صفحه سازمانی دانشگاه قرار خواهد گرفت.

برای بهره مندی از همه‌ی این مزایا کد اختصاصی acDTUMS  (حساس به حروف بزرگ و کوچک) برای همکاران دانشگاه در نظر گرفته شده است .که به منظور بهره برداری از مزایای نت برگ سازمانی ویژه دانشگاه، در ابتدا می بایست عضو سایت نت‌برگ شده و در قسمت کد گروه سازمانی، کد acDTUMS را وارد نمائید و در صورتی که عضو می باشید پس از ورود به حساب کاربری خود با کد کاربری و کلمه عبور خود، در منوی کاربری، گزینه حساب کاربری را انتخاب نمائید و در منوی تغییر گروه سازمانی، کد acDTUMS را وارد نمائید. راهنمای تصویری نحوه عضویت در نت برگ سازمانی در ادامه آورده شده است. همچنین به منظور مشاهده کلیپ راهنمای استفاده از نت برگ سازمانی کلیک نمائید.

همچنین شما می توانید پیشنهادات خود را به ایمیل B2B@NetBarg.com با تیم پشتیبانی نت برگ در میان بگذارید. و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 42091000-021 تماس حاصل فرمایید.
 

*****************

اطلاعیه:
شرکت نت برگ به مناسبت دو عید فرخنده مبعث رسول اکرم (ص) و نیمه شعبان، تخفیف ویژه‌ای را برای کاربران سازمانی خود در نظر گرفته است.کاربران سازمانی می‌توانند با ورود به حساب سازمانی نت برگ ، از تاریخ 1397/01/26 مبعث رسول اکرم (ص) تا 1397/02/12 ولادت حضرت قائم (عج)، با هر خرید از 10 درصد تخفیف مازاد بهره‌مند شوند.

*در نظر داشته باشید که 10 درصد تخفیف ذکر شده، پس از هر خرید بلافاصله به حساب کاربری شما بازگردانده می‌شود و می‌توانید در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید.*

*****************

نحوه عضویت سازمانی:
عضویت در سایت نت برگ ←ویرایش پروفایل شخصی ←تغییر گروه سازمانی ←ثبت کد کد اختصاصی acDTUMS  (حساس به حروف بزرگ و کوچک)

*****************

راهنمای عضویت در نت برگ سازمانی

ورود به سایت نت برگکد امنیتی را در کادر بنویسید