اکران فیلم سینمایی مرحله دوم 96- فیلم خالتور

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۲ | 

تصاویر اکران اختصاصی فیلم سینمایی خالتور -چهارشنبه 4 بهمن ماه


 گالری تصاویر از حضور همکاران در اکران فیلم خالتور و فیلم های قبلی 

بسمه تعالی

با عنایت به استقبال همکاران و خانواده‌های محترم ایشان از برنامه اکران اختصاصی فیلم سینمایی، این معاونت در نظر دارد با هدف تأمین رفاه و فراهم‌نمودن اوقات فراغت پرسنل دانشگاه و خانواده‌های محترم‌ایشان، این برنامه را در مرحله دوم سال جاری نیز اجرا نماید. برنامه اکران فیلم سینمایی از تاریخ 20 دی‌ماه لغایت 23 اسفند ماه سال جاری راس ساعت 17، چهارشنبه هر هفته در سینما فلسطین به صورت اختصاصی برای همکاران محترم دانشگاه در نظر گرفته شده‌است.

*****

*** به منظور مشاهده و دانلود سهمیه بلیط سینما در مرحله دوم سال جاری لطفا کلیک نمائید.

**نکات مهم:

--نمایندگان محترم رفاهی تعداد متقاضیان واحد خود را با توجه به سهمیه اعلامی از طریق نامه و یا تلفن به اداره رفاه و تعاون اعلام می نمایند و نیازی به تکمیل و ارسال فرم اکسل نمی باشد.

--تعداد سهمیه هر واحد با احتساب کارمند و همراهان ایشان می باشد.(هر کارمند حداکثر 4 بلیط)

--نمایندگان محترم رفاهی واحدها تعداد متقاضیان هر واحد را حداکثر تا دوشنبه هر هفته به اداره رفاه و تعاون اعلام نموده و در صورت نداشتن متقاضی در آن واحد، به منظور جایگزینی سایر همکاران مراتب را به اداره رفاه و تعاون اعلام نمایند.

--نمایندگان محترم رفاهی واحدها نیز طبق سهمیه اعلام شده دوشنبه هر هفته (مطابق با تاریخ سهمیه واحد خود) با مراجعه به اداره ذکر شده بلیط های نمایش فیلم را دریافت خواهند نمود.

--نام فیلم نمایش داده شده دوشنبه هر هفته از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

***

آدرس سینما: میدان فلسطین- نبش خیابان مظفر- سینما فلسطین

از کلیه همکاران محترم که فیلم هفتگی را مشاهده نموده اند خواهشمند است نسبت به تکمیل فرم نظر سنجی که به منظور ارتقاء و بهبود روند اجرای برنامه تهیه شده است اقدام نمایند. 

دفعات مشاهده: 15721 بار   |   دفعات چاپ: 135 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرکد امنیتی را در کادر بنویسید