اعلام سهمیه تسهیلات اقامتی در پائیز 1395

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۶/۱۶ | 

بسمه تعالی

به اطلاع همکاران محترم می رساند؛ به منظور رزرو و شرکت در قرعه کشی مجتمع اقامتی سارا در جزیره کیش، مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، از طریق سامانه رزرو اینترنتی مراکز اقامتی "منوی اقدامات جاری-رزرو اماکن اقامتی" اقدام نمائید. لازم به ذکر است که عضویت در سامانه مذکور جهت رزرو و شرکت در قرعه کشی الزامی می‌باشد و راهنمای عضویت در سامانه رزرو و شرکت در قرعه کشی نیز در سایت بارگذاری شده‌ است.

همچنین رزرو و انتخاب سهمیه ها در سامانه از تاریخ 17 شهریور آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا پایان وقت اداری 24 شهریور می‌باشد.

قرعه کشی در تاریخ 27 شهریور انجام و نتایج از طریق سامانه و از طریق سایت مذکور و ارسال پیامک به برندگان اعلام می‌شود.

***مشاهده سهمیه تسهیلات اقامتی در مشهد در پائیز 1395 لطفا کلیک نمائید.

***جهت مشاهده سهمیه تسهیلات اقامتی در رامسر (واحدهای آپارتمانی) در پائیز 1395 لطفا کلیک نمائید.

***جهت مشاهده سهمیه تسهیلات اقامتی در رامسر (کانکس) در پائیز 1395 لطفا کلیک نمائید.

***جهت مشاهده سهمیه تسهیلات اقامتی در کیش در پائیز 1395  لطفا کلیک نمائید.

با توجه به اینکه هر واحد سهمیه مختص به خود را دارد و انتخاب سهمیه ها از سوی متقاضیان جهت شرکت در قرعه کشی بر اساس واحد محل اشتغال می باشد؛ لذا در انتخاب محل اشتغال خود دقت نمائید. در صورتی که فردی محل اشتغال خود را اشتباه انتخاب نموده باشد و در قرعه کشی برنده شود؛ حذف خواهد شد.

فرایند معرفی متقاضیان هر واحد جهت ثبت‌نام و دریافت معرفی نامه مراکز اقامتی در فرح‌آباد‌ساری (دانشگاه تهران) و شفارود بندر انزلی (دانشگاه شهید بهشتی) طبق روال گذشته انجام خواهد‌شد.

***به منظور مشاهده سهمیه تسهیلات اقامتی در فرح آباد ساری (دانشگاه تهران) و شفارود بندر انزلی (دانشگاه شهید بهشتی) لطفا کلیک نمائید.

جهت ورود به سامانه از طریق این لینک اقدام نمائید:

ورود به سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی

دفعات مشاهده: 56429 بار   |   دفعات چاپ: 401 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرکد امنیتی را در کادر بنویسید