آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 28617
  • کاربران حاضر در پایگاه : 0
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 16
  • بازدید دیروز : 4618
  • بازدید کل : 16120370

اعلام سهمیه تسهیلات اقامتی دانشگاه- زمستان 97

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۷ | 
بسمه تعالی
به اطلاع همکاران محترم می رساند؛
در راستای بهره‌مندی همکاران محترم دانشگاه از امکانات رفاهی و اقامتی دانشگاه، تاریخ سهمیه‌های مربوط به مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی مشهد (هتل اسپادانا)، ساختمان و ویلاهای رامسر، هتل آپارتمان جهان نمای شیراز، مجموعه هتل و آب‌درمانی ارشاد سرعین، مجتمع تفریحی دیناچال (دانشگاه امیرکبیر) و مجتمع اقامتی خزر آباد ساری (صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت) ویژه فصل زمستان 97،
در سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی بارگذاری شده‌است.
به منظور رزرو و شرکت در قرعه کشی مراکز مذکور، با ورود به  سامانه رزرو "منوی اقدامات جاری-رزرو اماکن اقامتی" اقدام نمائید. لازم به ذکر است که عضویت در سامانه مذکور جهت رزرو و شرکت در قرعه کشی الزامی می‌باشد و راهنمای عضویت در سامانه رزرو و شرکت در قرعه کشی نیز در سایت بارگذاری شده‌ است.
****
افرادی که طی یک‌سال گذشته از طریق سامانه رزرو از هر واحد اقامتی استفاده و معرفی نامه دریافت نموده باشند؛ نمی‌توانند اقدام به رزرو آن واحد اقامتی نمایند؛ ولی می توانند سایر واحدهای اقامتی را رزرو نمایند.
****
 
رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از تاریخ شنبه 10 آذرماه آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا پایان وقت اداری چهارشنبه 14 آذر ماه می‌باشد و قرعه کشی در تاریخ شنبه 17 آذر ماه انجام و نتایج از طریق سامانه و از طریق سایت مذکور و ارسال پیامک به برندگان اعلام می‌شود.
****
همچنین به منظور تکمیل فرم معرفی نامه، سامانه از 20 روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه کشی فعال خواهد شد. و در صورت عدم ثبت‌نام قطعی تا 10 روز قبل از زمان سفر، سامانه برای آن فرد بسته می‌شود.
عدم مراجعه برندگان قرعه‌کشی در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد شد و سهمیه مذکور به سایر رزروی‌ها اختصاص خواهد یافت.
****