آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 28285
  • کاربران حاضر در پایگاه : 0
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 15
  • بازدید دیروز : 8108
  • بازدید کل : 14843693

قدردانی رییس و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه از خدمات دکتر بیگلر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱/۳۱ | 
در آخرین حضور دکتر محمود بیگلر در جلسه هیئت‌رئیسه دانشگاه از خدمات و تلاش‌های او در دانشگاه علوم پزشکی تهران تشکر و قدردانی شد.
AWT IMAGE

در جلسه هیئت‌رئیسه دانشگاه که روز شنبه 28 فروردین 95 برگزار شد، دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه از تلاش ارزنده دکتر بیگلر در طی دوران خدمت وی به عنوان معاون توسعه در دانشگاه علوم پزشکی تهران قدردانی کرد و در ادامه تک‌تک اعضای هیئت‌رئیسه با برشمردن خدمات وی در سال‌های اخیر از او تشکر کردند.

همچنین رییس و اعضای رئیسه دانشگاه در پایان این جلسه عکس دسته‌جمعی به یادگار گرفتند.
توضیح اینکه دکتر دیناروند معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی دکتر محمود بیگلر را به عنوان مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی منصوب کرد.

مراسم تقدیر از خدمات دکتر بیگلر معاون توسعه سابق دانشگاه و معرفی دکتر حسن توکلی، معاون توسعه جدید دانشگاه ساعت 8 تا 10 روز چهارشنبه 1 اردیبهشت 95در طبقه نهم سازمان مرکزی دانشگاه برگزار می‌شود.


AWT IMAGE

دکتر جعفریان در نامه ای ضمن قدردانی از دکتر بیگلر وی را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور خیّرین و مشارکت‌های مردمی منصوب کرد.
متن نامه رییس دانشگاه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محمود بیگلر
سلام علیکم
مدیریت سازمان گسترده‌ای چون دانشگاه علوم پزشکی تهران با توجه به گستره فعالیت‌ها و تنوع حوزه‌ها نیازمند مدیرانی است که بتوانند از ابزارهای کارآمد و دانش روز به درستی استفاده نمایند. 
بدین‌وسیله از تلاش‌های مستمر و ارزنده شما در دوران تصدی معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه که علیرغم چالش‌های فراوان پیش‌رو و اجرای برنامه‌های وسیعی مانند طرح تحول سلامت با نتایج درخشانی همراه بوده است تشکر می‌کنم و ضمن آرزوی توفیق در مسئولیت جدید در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با توجه به سوابق ارزشمند و تجربیات اجرایی جنابعالی، شما را از تاریخ اول اردیبهشت‌ماه 1395 مصادف با ایام میلاد مسعود امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور خیّرین و مشارکت‌های مردمی منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود با حضور در جلسات شورای دانشگاه، با استفاده از تجربیات گذشته و همفکری با مدیران محترم دانشگاه در حوزه‌های مختلف، ضمن پیگیری فعالیت‌های انجام شده قبلی در جهت توسعه مشارکت مردم در تمام حوزه‌های مرتبط با سلامت اقدام فرمائید.
امیدوارم با استعانت از درگاه باری‌تعالی و عنایات حضرت ولی‌عصر علیه‌السلام در انجام امور محوله چنانچه مورد رضای اوست، موفق باشید.
دکتر علی جعفریان
رئیس دانشگاه

تهیه و تنظیم: سید احمد موسوی

مسئول وب سایت و پورتال معاونت توسعه

دفعات مشاهده: 1216 بار   |   دفعات چاپ: 317 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرکد امنیتی را در کادر بنویسید