بانک رفاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۲/۱ | 
بسمه تعالی
شرایط اعطای تسهیلات مرابحه 200 میلیون ریالی بانک رفاه:

سود: 10 درصد
تعداد اقساط: 36
مبلغ ماهیانه هر قسط: 6 میلیون و 500 هزار ریال
تعداد ضامن: یک نفر
****
جهت تشکیل پرونده به نماینده رفاهی واحد محل خدمت خود مراجعه نمایید.
***متقاضیانی که در بانک رفاه حساب ندارند با مراجعه به هر یک از شعب بانک رفاه نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند. حداقل موجودی حساب 3 میلیون ریال باشد.***
مدارک:
1- تکمیل فرم تشکیل پرونده به صورت تایپی (این فرم در کارتابل وام رابطین رفاهی قسمت اطلاعیه ها بارگزاری شده است.)
(جهت تکمیل فرم PDF می بایست فونت Broya و نرم افزاری که قابلیت بازکردن فایل پی دی اف را داشته باشد بر روی سیستم خود نصب داشته باشند. پس از تکمیل صفحه اول مشخصات، کلیه صفحات به صورت اتوماتیک تکمیل خواهد شد. جهت تکمیل فیلد شماره حساب، در صورتی که واجدین شرایط در بانک رفاه حساب داشته باشند فایل اکسل حاوی شماره حساب این افراد تا 17 خردادماه در سامانه وام رابطین رفاهی بارگزاری خواهد شد. پس از اطلاع از شماره حساب فرم ها را تکمیل و پس از پرینت و امضا و اثر انگشت به نمایندگان رفاهی واحدها تحویل داده شود.)
2- کپی تمام صفحات شناسنامه وام گیرنده و ضامن.
3- برای متقاضیان ذکور، کپی کارت پایان خدمت وام گیرنده.
3- کپی پشت و رو کارت ملی هوشمند (در صورتی که کارت ملی هوشمند دریافت نکرده اید کپی کد رهگیری ثبت نام کارت ملی هوشمند الزامی می باشد.)
4- گواهی کسر از حقوق وام گیرنده و ضامن.
5- فیش حقوقی وام گیرنده و ضامن.
6- چک وام گیرنده یا ضامن به مبلغ 300 میلیون ریال در وجه " بانک رفاه کارگران" و 30 گردش آخر حساب (روی چک امضای صاحب چک و پشت چک دو تا امضای طرف مقابل). این چک در زمان تحویل بن کارت باید تحویل مسئول رفاهی شود.

 
نمایندگان رفاهی جهت دریافت کارت اعتباری متقاضیانی که وام آنها اماده پرداخت می باشد، می بایست چک و 30 گردش آخر ممهور به مهر بانک، را طبق فایل زیر به بانک رفاه شعبه پارک لاله تحول دهند و کارت را دریافت نمایند.
راهنمای دریافت کارت اعتباری


 


CAPTCHA