تسهیلات بانک ملی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۲ | 
بسمه تعالی

شرایط تسهیلات 400 و 500 میلیون ریالی خرید کالای ایرانی بانک ملی:
 
نوع تسهیلات سود تعداد اقساط مبلغ حدودی قسط ماهیانه
400 میلیون ریالی 18% 36 14 میلیون و 500 هزار ریال
500 میلیون ریالی 18% 36 18 میلیون و 100 هزار ریال
*مبلغ یک قسط توسط بانک بلوکه خواهد شد. که به عنوان قسط آخر حساب خواهد شد.
مدارک لازم جهت دریافت تسهیلات:
-    دو نفر ضامن (ضامن ضربدری مورد قبول نمی باشد و ضامن می بایست از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران باشد.)
- تکمیل فرم افتتاح حساب و واریز مبلغ 500 هزار ریال بابت افتتاح حساب به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی (پشت و رو)- معرفی جهت افتتاح حساب به صورت گروهی می باشد.
-تکمیل فرم های ارائه شده توسط بانک
-   گواهی کسر حقوق وام گیرنده و ضامنین به مبلغ اصل و سود تسهیلات (625 میلیون ریال برای وام 500 میلیون ریالی و 500 میلیون ریال برای وام 400 میلیون ریالی).
-   کپی صفحه نخست شناسنامه (توضیحات شناسنامه) و کارت ملی (پشت و رو) وام گیرنده و ضامنینرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی وام گیرنده و ضامنین.
-    مدارک محل سکونت وام گیرنده (کپی اجاره نامه و یا سند مالکیت + کپی فیش تلفن، برق یا آب واحد مسکونی)
-   پیش فاکتور خرید کالای ایرانی: برای تسهیلات 400 میلیون ریالی مبلغ 500 میلیون ریال و برای تسهیلات 500 میلیون ریالی مبلغ 625 میلیون ریال.

***توجه**** مبلغ 12 میلیون و پانصد هزار تومان بابت وام 50 میلیون تومانی و مبلغ 10 میلیون تومان بابت وام 40 میلیون تومانی، می بایست بعد از تحویل پرونده های وام به بانک در حساب وام گیرنده باشد که این مبلغ به همراه وام به حساب فرد بازگشت داده می شود.

شماره تماس کارشناس تسهیلات: 64432393


متقاضیان پس از مطالعه شرایط اعطای تسهیلات فوق، جهت نام نویسی به نماینده رفاهی واحد محل خدمت خود مراجعه نمایند. همچنین کلیه کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و هیئت علمی در صورتی که واجد شرایط باشند می توانند جهت دریافت تسهیلات فوق اقدام نمایند و ارائه این تسهیلات بدون قرعه کشی و سهمیه بندی می باشد.
نمایندگان محترم رفاهی هر 15 روز یکبار نامه متقاضیان واحد محل خدمت خود را طی یک نامه و به صورت گروهی به مدیریت امور مالی ارسال نمایند.
نمایندگان رفاهی واحدها جهت افتتاح حساب و تشکیل پرونده با جناب آقای امیری (64432393) در تماس باشند و فرم های افتتاح حساب را به اداره رفاه و تعاون تحویل دهند و از مراجعه به بانک ملی خودداری نمایند.
آخرین مهلت تحویل فرم های افتتاح حساب متقاضیان دریافت وام به اداره رفاه و تعاون 9 مهر ماه می باشد. 10 الی 28 مهر ماه نیز مهلت تحویل پرونده های تکمیل شده به اداره رافاه و تعاون می باشد. از آبان ماه وام ها پرداخت خواهد شد.
 


CAPTCHA