اطلاعیه بیمه درمان تکمیلی: آخرین مهلت ارائه مدارک درمانی در سال جاری

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ | 
بسمه تعالی
به اطلاع همکاران محترم می‌رساند با توجه به پایان قرار‌داد بیمه درمان تکمیلی سال 98-1397 در 30 مهر‌ماه 1398 و لزوم تسویه حساب در این خصوص با شرکت بیمه دی، در صورتی که بیمه شده‌ای علی‌رغم ارسال مدارک هزینه‌کرد درمانی در قرارداد سال 98-1397 (اقدام درمانی در بازه زمانی 1 مهرماه 97 تا 30مهرماه 98) به شرکت بیمه دی و دریافت رسید، تا‌کنون هزینه خود را دریافت ننموده است، اطلاعات ایشان در قالب فرم پیوست تکمیل و جهت پیگیری نهایتا تا تاریخ 2 اسفندماه به این مدیریت ارسال گردد.
با توجه به بایگانی مدارک قرارداد مذکور در پایان مهلت و عدم دسترسی به اسناد مربوطه، هر گونه درخواست در این خصوص پس از تاریخ مذکور قابل پیگیری نمی‌باشد.
   
***
   عطف به اعلام شرکت بیمه و با توجه به لزوم تسویه حساب‌های مالی شرکت بیمه دی در پایان سال، به اطلاع می‌رساند مدارک هزینه‌کرد درمانی بیمه‌شدگان قرارداد جاری (‌مربوط به اقدامات درمانی که از تاریخ 1 آبان ماه 98 به بعد صورت گرفته است) نهایتا تا تاریخ 17 اسفند ماه در سال جاری قابل دریافت و پرداخت می‌باشد. آن دسته از بیمه‌شدگان قرارداد جاری که تا تاریخ مذکور موفق به ارسال مدارک خود نشده‌اند، می‌توانند پس از پایان تعطیلات نوروز 1399 نسبت به ارائه آن به شرکت بیمه‌ اقدام کنند.
***
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک مورد نیاز جهت پرداخت خسارت و ... با شماره تلفن 88963441 و 88976743 نماینده شرکت بیمه مستقر در ستاد دانشگاه، تماس حاصل فرمائید.

 


CAPTCHA