سهمیه تسهیلات نقدی در مرحله دوم سال 98

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۸/۸ | 
بسمه تعالی
به اطلاع همکاران محترم می‌رساند سهمیه تسهیلات قرض‌الحسنه 100 میلیون ریالی بانک قرض الحسنه مهر ایران و رسالت و تسهیلات مرابحه 200 و 300 میلیون ریالی بانک ملت در مرحله دوم سال 1398، از طریق سامانه وام اعلام خواهد شد.
مقتضی است دستور فرمایید متقاضیان آن واحد، پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعطای این تسهیلات و با در نظر گرفتن خالص حقوق دریافتی، در صورتی که واجد شرایط دریافت این تسهیلات می‌باشند، با مراجعه به سامانه وام و از طریق منوی "اقدامات رزرو وام" جهت شرکت در قرعه‌کشی اقدام نمایند.
با توجه به اینکه در این دوره، قرعه‌کشی به شیوه امتیاز‌دهی خواهد بود. لذا متقاضیان توجه نمایند قبل از رزرو می‌بایست سوابق وام‌های دریافتی را بررسی و تایید نمایند، و در صورت هر گونه مغایرت، اعتراض خود را از طریق سامانه ارسال نمایند. قبل از قرعه‌کشی درخواست‌ها بررسی و نتیجه از طریق پیامک و از طریق منوی سوابق وام‌ها به اطلاع فرد خواهد رسید.
سامانه جهت رزرو از تاریخ یکشنبه 12 آبان‌ماه بازخواهد شد و قرعه‌کشی در تاریخ یک‌شنبه 26 آبان‌ماه انجام می‌شود. نتایج از طریق سامانه و ارسال پیامک نیز به برندگان اعلام خواهد‌شد. برندگان قرعه‌کشی جهت تشکیل پرونده می‌بایست به نمایندگان رفاهی واحد محل خدمت خود مراجعه نمایند.

 


CAPTCHA