دانش کارت (ویژه جوایز شاگردان ممتاز پرسنل)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۲۹ | 
بسمه تعالی

    به‌اطلاع می‌رساند با ابتکار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و برای اولین بار در کشور، با کار کارشناسی چندین ماهه اداره رفاه و تعاون دانشگاه، مذاکرات متعدد با بانک‌ها و مجموعه‌های مختلف، صدور "دانش‌کارت" به منظور تقدیر از تلاش فرزندان دانشجو و دانش‌آموز ممتاز پرسنل با قابلیت‌های متعدد طراحی و تهیه شده است که با اجرای کامل مراحل مختلف این طرح، امید آن می‌رود شاهد افزایش سرانه تفریحی، ورزشی، فرهنگی و همچنین توسعه امور رفاهی خانواده‌ بزرگ و عزیز دانشگاه باشیم.

همکاران محترم  واجد شرایط جهت دریافت دانش کارت به نماینده رفاهی واحد محل خود مراجعه نمایند.
  
بخشی از  مزایا و امکانات دانش‌کارت رفاه به شرح ذیل می‌باشد:
•    دائمی بودن کارت‌ها و امکان شارژ آن‌ها به دفعات متعدد و همچنین جیب‌بندی یا سگمنت‌بندی آن به تعداد نامحدود، جهت مدیریت دریافت خدمات و خرید کالا با تخفیفات ویژه و به صورت هدفمند.
•    مبلغ  1،000،000 ریال از موجودی هر یک از این کارت‌ها در تمامی دستگاه‌های پوز سراسر کشور امکان خرید دارد و علاوه بر آن مبلغ 2،000،000 ریال دیگر در صورت استفاده از مجموعه‌ ایران‌فان شامل (هیومن پارک، اسپایدر پارک، سرزمین شگفت‌انگیز دریاچه چیتگر، سورتمه تهران، دکترلند، بوستان نهج‌البلاغه، پارک ژوراسیک و رؤیا پارک) و یا مبلغ 1،000،000 به اضافه تخفیفات سایت پول‌تیکت (فروش بلیط مجموعه‌های آبی و استخر در شهر‌های مختلف کشور و تمام مناطق تهران) با تخفیف مضاعف جهت استفاده همکاران دانشگاه از طریق آدرس اختصاصی وب سایت: (https://www.poolticket.org/landing/p/tums) در نظر گرفته شده‌است.
•    در فاز اول با دو مجموعه بزرگ ایران‌فان و سایت پول‌تیکت برای ارائه خدمات، تفاهم شده‌است و در فازهای بعدی مراکز تفریحی، ورزشی، علمی، آموزشی و فرهنگی با خدمات متنوع‌تر از جمله خرید کتاب، شرکت در دوره‌های آموزشی، خرید بلیط سینما و تئاتر و ... با توجه به بررسی‌های آماری و نیازهای خانواده عزیز دانشگاه افزوده خواهد‌شد.
•    داخل هر پاکت سه رمز وجود دارد، که رمز اول جهت خرید از طریق دستگاه‌های پوز سراسر کشور، رمز دوم جهت استفاده از امکانات مجموعه‌های ایران‌فان و رمز سوم جهت خرید‌های اینترنتی (خرید بلیط از سایت پول‌تیکت و..) اختصاص یافته است.
•    بر اساس تفاهم صورت‌گرفته با بانک رسالت، از محل محاسبه امتیاز مدت زمانی که مبلغ شارژ در کارت‌ها باقی است، وام‌های قرض‌الحسنه در قالب وام دانش‌آموزی و دانشجویی، با عنوان کمک هزینه تحصیل پرداخت خواهد شد که نحوه ثبت‌نام و شرکت در قرعه‌کشی وام‌های مذکور متعاقبا از طریق اداره رفاه و تعاون دانشگاه و سامانه جامع رفاهی اطلاع‌رسانی خواهد شد.


 
 


CAPTCHA