اعلام سهمیه تسهیلات اقامتی دانشگاه- تابستان 1398

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۲۹ | 

بسمه تعالی

به اطلاع همکاران محترم می‌رساند؛ به منظور رزرو و شرکت در قرعه‌کشی مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، هتل بوستان سرعین و جهان نمای شیراز، اماکن اقامتی دانشگاه تهران در اصفهان، همدان، کیش و فرح‌آباد ساری و مجتمع اقامتی خزرآباد ساری صندوق رفاه از طریق "سامانه رفاهی دانشگاه "رزرو اماکن اقامتی- منوی اقدامات رزرو " اقدام نمائید.

***

آن دسته از همکاران محترمی که طی یک‌سال گذشته از هر واحد اقامتی استفاده نموده ‌باشند، قادر به رزرو آن واحد اقامتی نمی‌باشند و می‌توانند واحدهای اقامتی دیگر را که در یک سال گذشته استفاده ننموده‌اند انتخاب نمایند.

***

رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از تاریخ چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا یکشنبه 29 اردیبهشت ماه می‌باشد.

قرعه کشی در تاریخ دوشنبه 30 اردیبهشت ماه انجام و و نتایج از طریق سامانه و سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه و ارسال پیامک و همچنین اعلام در کانال رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه اعلام خواهد شد.

***

به منظور تکمیل فرم معرفی‌نامه، سامانه از 20 روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه‌کشی فعال خواهد‌شد. و در صورت عدم ثبت‌نام قطعی تا 10 روز قبل از زمان سفر، سامانه برای آن فرد بسته می‌شود. عدم مراجعه برندگان قرعه‌کشی در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهد‌شد.
***
 سهمیه‌های آزاد به صورت روزانه از طریق کانال‌های ارتباطی اداره رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
 
***


***CAPTCHA code