بخش هاي اصلي

آمار سایت

  • کل کاربران ثبت شده : 29223
  • کاربران حاضر در پایگاه : 0
  • مهمانان حاضر در پایگاه : 6
  • بازدید دیروز : 3928
  • بازدید کل : 19824741

ثبت نام نیروهای طرحی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱/۱۹ | 

قابل توجه متقاضیان محترم

 

    نظر به راه اندازی سامانه تأمین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص بکارگیری مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان، بدینوسیله خواهشمند است صرفاً نسبت به ثبت نام در سامانه وزارت متبوع به آدرس ذیل اقدام گردد.

http://tarhreg.behdasht.gov.ir
 

وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه
مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی
اداره استخدام و مشمولین طرح نیروی انسانی
    .

دانشگاه علوم پزشکی تهران جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی که داوطلب انجام خدمات قانونی (طرح نیروی انسانی) در واحدهای تحت پوشش باشند به طریق اینترنتی ثبت نام می کند متقاضیان می بایستی فرم مربوطه را در همین سایت به دقت تکمیل و نهایتاً کد پیگیری را که پس از تکمیل فرم به ایشان داده خواهد شد نزد خود نگهداری کنند. متقاضیان محترم لازم است قبل از تکمیل فرم و ارسال اطلاعات حتماً فرم راهنمای ثبت نام را مطالعه نمایند.

 
راهنمای ثبت نام:
1- آن دسته از افرادی که متقاضی انجام طرح در دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند مجاز به ثبت نام هستندکه به استناد آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان تعهد خدمت به مناطق 3 و2 (سهمیه قبولی در آزمون سراسری ) نباشند
2- داوطلبین بایستی قبل از ثبت نام حتماً با دانشگاه محل تحصیل تسویه حساب نموده و کاملاً فارغ التحصیل شده باشند لذا آن دسته از داوطلبینی که هنوز فارغ التحصیل نشده اند حق ثبت نام نداشته و در صورت اثبات پرونده آنها در جلسات توزیع نیرو مطرح نخواهند شد.
3- ثبت نام در این سایت به هیچ عنوان به معنای انجام طرح در واحدهای تابعه دانشگاه نیست و برای دانشگاه هیچ تعهدی را ایجاد نمی کند و محل خدمت متقاضیان پس از تصویب کمیته مربوطه ملاک عمل خواهد بود.
4- در صورت مشخص شدن محل خدمت متقاضیان (چه داوطلبانه و یا انتخاب توسط دانشگاه) و عدم شروع بکار فرد ذینفع تا یکسال حق ثبت نام مجدد را نخواهد داشت و سیستم اینترنتی دانشگاه از ثبت نام مجدد وی جلوگیری خواهد نمود.
5- در صورت نیاز یکی از واحدهای دانشگاه به نیروی طرحی ، دانشگاه مجاز است راساً نسبت به انتخاب محل خدمت اقدام نماید.
 
* قابل توجه متقاضیان طرح در رشته های اختیاری *
 خواهشمند است ضمن ثبت نام در سایت، نسبت به اخذ اعلام نیاز از سوی واحد های تابعه دانشگاه( غیر از واحد های ستادی)اقدام نمایید. بدیهی است صٍرف ثبت نام در این سایت برای متقاضیان انجام طرح در رشته های مازاد، ملاک انتخاب و پذیرش نخواهد بود.
  
جهت ثبت نام به صورت الکترونیک فایل های الکترونیک ( اسکن ) مدارک ذیل مورد نیاز می باشد .
1- عکس پرسنلی در ابعاد200x250 پیکسل
2- تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه
3- تصویر کارت ملی ( پشت و رو )
4- تصویر کارت نظام وظیفه یا معافیت ( پشت و رو )
توجه : عکس 3 در 4، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت ملی برای همه اجباری است. همچنین کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان اجباری می باشد. لطفا تمام موارد را به صورت مناسب اسکن کرده و کاهش حجم دهید.
  
در صورت هرگونه ابهام ، در خصوص طرح در رشته های اختیاری با شماره 81633545-021 و یا 81633529-021    و در خصوص طرح در رشته های اجباری  مطابق با رشته تحصیلی خود با کارشناس مربوطه به شرح جدول ذیل تماس حاصل فرمائید:


1- اینجانب تعهد می‌نمایم کلیه مندرجات فرم ثبت نام مطابق با واقعیت بوده و چنانچه خلاف اطلاعات درج شده ثابت گردد، ثبت نام لغو شود.
2- ورود اطلاعات کلیه گزینه‌هایی که با علامت ستاره * مشخص شده‌اند، الزامی است
3- ثبت نام وقتی معتبر است که تاریخ فراغت از تحصیل قبل از تاریخ تکمیل فرم ثبت نام باشد.
4- دانشگاه در انتخاب محل خدمت شما آزاد است و بر اساس نیاز، محل خدمت را تعیین می‌نماید.
5- اطلاعات ثبت نام شما محرمانه نزد این دانشگاه محفوظ می‌باشد.
6- در قسمت شماره تلفن و تلفن همراه، از شماره‌هایی که تغییر نمی‌نمایند استفاده فرمائید.
   
**** توجه ****
در صورتیکه در آخر هر ماه پیغامی دریافت نکردید ، لطفا اگر همچنان تمایل به گذراندن طرح در این دانشگاه را دارید می بایست مجددا ثبت نام خود را ویرایش نمائید.
     CAPTCHA
دفعات مشاهده: 4815 بار   |   دفعات چاپ: 54 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر