بیمه درمان تکمیلی ایثارگران معزز (98-1397)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ | 
بسمه تعالی

مطابق بخش‌نامه وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مصوبه مورخ 30/10/1397 رئیس جمهور محترم، بیمه درمان تکمیلی ایثارگران معزز شاغل و بازنشسته دانشگاه از تاریخ 1 آبان‌ماه به عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌باشد و پوشش بیمه‌ای ایثارگران معزز از تاریخ مذکور به قرارداد بیمه بنیاد شهید و امور ایثارگران منتقل گردیده ‌است.
   در راستای تکریم ایثارگران معزز شاغل و بهبود ارائه خدمات رفاهی به ایشان، طی توافق به عمل آمده با شرکت مجری قرارداد بیمه‌ درمان تکمیلی دانشگاه در سال جاری، این امکان فراهم گردید، ایثارگران معزز شاغل مدارک درمانی خود را که تاریخ هزینه‌کرد آن از تاریخ 1 آبان‌ماه به بعد می‌باشد، از روز دوشنبه 23 بهمن‌ماه به کارشناسان شرکت بیمه دی مستقر در ستاد مرکزی دانشگاه طبقه B2 ارائه نمایند.
   مراحل رسیدگی و بازپرداخت هزینه‌های درمانی تماماً توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت می‌پذیرد. یادآور می‌گردد این شرکت امکان پاسخگویی و پیگیری پرداخت‌های مذکور را ندارد و ایثارگران معزز می‌بایست جهت پیگیری خدمات بیمه‌ درمان تکمیلی خود از قبیل استعلام پوشش، بازپرداخت هزینه‌های درمانی و سایر موارد به شرکت مجری قرارداد بنیاد شهید (بیمه دی) مراجعه نمایند.  
   خاطر نشان می‌گردد پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه‌شدگان تبعی والدین، همسر و فرزندان محترم شهدا (بیمه‌شده اصلی شاغل در مجموعه دانشگاه)، که در زمان تعیین‌شده در سامانه ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی در طرح‌های طلایی، نقره‌ای و همگانی ثبت نام نموده بودند، از تاریخ 1 مهرماه در قرارداد بیمه درمان تکمیلی دانشگاه برقرار خواهد بود.


CAPTCHA code