آغاز ثبت نام و عضویت بیمه درمان تکمیلی کارکنان از طریق سامانه ثبت نام

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۳۰ | 

بسمه تعالی

AWT IMAGE

 به اطلاع می رساند، قرارداد بیمه درمان تکمیلی کارکنان شاغل در سال 98-1397 با شرکت سهامی بیمه دی با تصویب هیئت رئیسه محترم دانشگاه منعقد شده است.
به منظور رفاه همکاران محترم دانشگاه و تسهیل در امر ثبت نام، اداره رفاه و تعاون مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی افتخار دارد مانند سال های گذشته، ارائه خدمات ثبت نام بیمه مذکور را با شرایط اعلام شده به صورت اینترنتی به کارکنان محترم دانشگاه ارائه نماید. همچنین به اطلاع می رساند در راستای پاسخگویی به نیاز اقشار مختلف کارکنان و بر اساس قرارداد منعقد شده (1 مهر 97 لغایت 1 مهر 98)؛ همکاران محترم می توانند از بین سه طرح طلایی و نقره ای و طرح بیمه همگانی یک طرح را به صورت اختیاری برای خود و افراد تحت پوشش انتخاب نمایند.
 توجه: امکان تغییر طرح انتخابی بیمه تکمیلی تا پایان قرارداد وجود ندارد و طرح انتخاب شده برای کارمند و افراد تحت تکفل ثبت نام شده در سایت نیز یکسان می باشد.
شایان ذکر است طرح بیمه همگانی به همت معاونت محترم توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع، برای نخستین بار در سطح کل دانشگاه اجرا خواهد شد. در این طرح تمام کارکنان دانشگاه به صورت رایگان تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار خواهند گرفت؛ و از خدمات تشخیصی و درمانی (مطابق با جدول تعهدات طرح انتخابی و به استثنای خدمات زیبایی) بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه دانشگاه به صورت رایگان برخوردار خواهند شد.
از شروع قرارداد بیمه درمان تکمیلی بیمه دی و اجرای طرح بیمه همگانی، تخفیفات پرسنلی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تابعه دانشگاه به کارکنان و افراد خانواده آن‌ها ارائه نخواهد شد.  

در صورت ثبت‌نام در طرح طلایی و نقره ای،  نیاز به ثبت‌نام جداگانه در طرح بیمه همگانی نخواهد بود .  

***

ثبت نام کارکنان محترم هیئت علمی، رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی، طرحی، پزشک خانواده و ضریب K از طریق سامانه انجام خواهد شد.

***

***نحوه پوشش بیمه درمان تکمیلی ایثارگران محترم متعاقبا اعلام خواهد شد.****

***

همچنین کارکنان شرکتی، طرحی، پزشک خانواده و ضریب K در صورت تمایل به استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی، می‌بایست جهت نهایی نمودن فرایند ثبت نام، به  واحد محل خدمت خود مراجعه نموده و فرم تعهد نامه دریافتی از سامانه ثبت نام را به همراه فیش واریزی حق بیمه یکساله خود و بیمه شده های تبعی خود را به نماینده رفاهی تحویل دهند.
شایان ذکر است این دسته از همکاران محترم دانشگاه می بایست از طریق سامانه اقدام به تکمیل فرم ثبت نام و عضویت نمایند.

***
با توجه به تغییرات صورت گرفته در قرارداد جدید قبل از اقدام به ثبت نام موارد ذیل را با دقت مطالعه نمایید:
 

قابل توجه همکاران محترم؛ تکمیل فرایند ثبت نام مستلزم پرینت و امضای فرم تعهد نامه توسط فرد متقاضی و تحویل به نمایندگان رفاهی واحد محل خدمت می باشد.

مهلت ثبت نام بیمه درمان تکمیلی به پایان رسیده است.


CAPTCHA code