تفاهم نامه سامانه پولتیکت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۳/۲۵ | 
بسمه تعالی


 
به اطلاع همکاران محترم می رساند؛ طی تفاهم نامه منعقد شده با سامانه رزرو بلیط استخر و پارک آبی پولتیکت (pool ticket)، کلیه همکاران و خانواده های محترم ایشان می توانند از خدمات سامانه مذکور با 5% تخفیف مازاد استفاد نمایند. که از طریق لینک مختص دانشگاه علوم پزشکی تهران که در سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی تعریف شده است؛ در دسترس می باشد.
همکاران محترم به منظور خرید بلیط مجموعه های آبی با تخفیف ویژه (5% تخفیف مازاد) از طریق ورود به "سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی" با نام کاربری خود، در منوی "تخفیفات رفاهی" اقدام نمایند.
****
5% تخفیف مازاد در هنگام انتخاب سانس مورد نظر تحت عنوان "تخفیف هدیه" برای کاربران نمایش داده می شود و هنگام متصل شدن به درگاه پرداخت با احتساب 5% تخفیف هزینه قابل پرداخت خواهد شدمی باشد.
****

تفاهم نامه تا 26 مرداد ماه ۱۳۹۹ دارای اعتبار می باشد.

امکان خرید و رزرو تمامی خدمات سامانه فوق پس از ثبت نام در سایت و با استفاده از کارتهای بانکی متصل به شتاب میسر می باشد. پرسنل و خانواده های ایشان می توانند استخر و سانس مورد نظر را انتخاب نمایند و پس از خرید و پرداخت هزینه، کد مربوط را دریافت نموده و با مراجعه به مجموعه آبی و ارائه کد خریداری شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.
 
****

شماره تماس پشتیبانی شرکت 44005538-44036057 و زمان پاسخگویی 10 صبح تا 22 می باشد.
 
****
به منظور مشاهده راهنمای استفاده از خدمات پولتیکت لطفا کلیک نمایید.
****
 
به منظور ورود به سامانه رزرو بلیط استخر و پارک آبی پولتیکت (ویژه همکاران محترم دانشگاه) لطفا کلیک نمائید.


CAPTCHA