تفاهم نامه بهره مندی از تخفیفات مراکز تفریحی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۶/۵ | 
بسمه تعالی

 

به اطلاع همکاران محترم می رساند؛ طی تفاهم نامه منعقد شده با موسسه گردشگری بارمان طهران، کلیه همکاران و خانواده های محترم ایشان می توانند از امکانات تفریحی ورزشی موسسه مذکور با تخفیف ویژه استفاده نمایند. که از طریق لینک مختص دانشگاه علوم پزشکی تهران که در سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی تعریف شده است؛ در دسترس می باشد.
همکاران محترم به منظور خرید بلیط های مراکز تفریحی با تخفیف ویژه از طریق ورود به "سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی" با نام کاربری خود، در منوی "تخفیفات رفاهی" اقدام نمایند.

تفاهم نامه تا 26 مرداد ماه 1398 دارای اعتبار می باشد.

خدمات قابل ارائه از سوی موسسه فوق شامل: بازدید از برج آزادی، پارک دلفینهای برج میلاد تهران، پاراگلایدر، زیپ لاین، سینما چند بعدی، شنا با دلفین، کار بازیهای برج میلاد تهران و سایر خدمات داخل سایت می باشد.
امکان خرید و رزرو تمامی خدمات فوق پس از ثبت نام در سایت و با استفاده از کارتهای بانکی متصل به شتاب میسر می باشد. پرسنل و خانواده های ایشان می توانند بدون محدودیت زمانی اقدام به خرید بلیط تخفیف دار به تعداد دلخواه از این سامانه نمایند و کد مربوط را دریافت کنند. و با مراجعه به مرکز مربوطه و ارائه کد خریداری شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.

 
****
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره های 66064125 – 66064125 – 880628609 – 88624733 تماس حاصل نمائید.
 
****
خدمات این سایت ویژه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد و با اعمال تخفیف مازاد 5% برای همکاران محترم نمایش داده می شود. راهنمای نحوه رزرو نیز در سایت بارمان طهران منوی"چگونه بلیط رزرو کنم؟" قابل مشاهده می باشد.
 
به منظور ورود به سایت بارمان طهران (ویژه همکاران محترم دانشگاه) لطفا کلیک نمائید.

(ورود به سامانه رزرو -منوی تخفیفات رفاهی)CAPTCHA code