تفاهم نامه بهره مندی از تخفیفات ویژه سایت نت برگ

 | تاریخ ارسال: 1397/6/11 | 
بسمه تعالی

به اطلاع همکاران محترم می رساند؛ طی تفاهم نامه جدید منعقد شده با شرکت نت برگ، کلیه همکاران و خانواده های محترم ایشان می توانند از امکانات تفریحی، فرهنگی ورزشی شرکت مذکور با تخفیف ویژه استفاده نمایند. که از طریق لینک مختص دانشگاه علوم پزشکی تهران که در سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی تعریف شده است؛ در دسترس می باشد.
همکاران محترم به منظور خرید بلیط های مراکز تفریحی با تخفیف ویژه از طریق ورود به "سامانه رزرو اینترنتی اماکن اقامتی" با نام کاربری خود، در منوی "تخفیفات رفاهی" اقدام نمایند.

تفاهم نامه تا 29 مرداد ماه 1398 دارای اعتبار می باشد.

امکان خرید و رزرو تمامی خدمات فوق پس از ثبت نام در سایت و با استفاده از کارتهای بانکی متصل به شتاب میسر می باشد. پرسنل و خانواده های ایشان می‌توانند بدون محدودیت زمانی اقدام به خرید بلیط تخفیف دار به تعداد دلخواه از این سامانه نمایند و کد مربوط را دریافت کنند. و با مراجعه به مرکز مربوطه و ارائه کد خریداری شده از خدمات مورد نظر استفاده نمایند.

 
****
همکاران محترم توجه نمایند پس از انتخاب خدمت مورد نظر و پرداخت هزینه، 5% تخفیف مازاد به حساب کاربری افراد اضافه خواهد شد و در خریدهای بعدی تحت عنوان "استفاده از موجودی حساب" قابل استفاده می باشد. همچنین در منوی " نت برگ سازمانی" در سایت مذکور نیز تخفیف های ویژه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی علاوه بر کلیه تخفیف های سایت برای همکاران قرار داده شده است. 
****
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره پشتیبانی 4196000 تماس حاصل نمائید.
 
****
به منظور ورود به سامانه نت برگ(ویژه همکاران محترم دانشگاه) لطفا کلیک نمائید.

(ورود به سامانه رزرو -منوی تخفیفات رفاهی)CAPTCHA