دومین کارگاه مقاله نویسی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۱۰/۸ | 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

.

دومین جلسه کارگاه آشنایی با مقاله‌نویسی و تهیه طرح‌های تحقیقاتی با حضور کارشناسان حوزه مالی روز چهارشنبه 8 دی 95 در سالن جلسات مدیریت امور مالی دانشگاه برگزار شد.

آزاده چترروزمدیر امور مالی دانشگاه و مدرس این کارگاه بابیان اینکه پایان‌نامه دوره ارشد و رساله دکتری هویت یک فرد و میزان دانش وی را نشان می‌دهد، از کارکنان خواست تا با دقت موضوع پایان‌نامه خود را انتخاب کنند. وی افزود: گسترش علم و حل بسیاری از معضلات جامعه در کشورهای دنیا چه از باب صنعتی و چه از باب اجتماعی فقط از طریق نتیجه کار یک دانشجو و محقق می‌باشد؛ بنابراین با یک مقاله علمی گامی در ارتقاء کیفیت زندگی و فنّاوری کشور خود برداشته‌ایم.

 چترروز تصریح کرد: گاها دانشجویان ما تنها با اندیشه دریافت مدرک تحصیلی، با ارائه نازل‌ترین سطح کیفیتی یک پایان‌نامه، به بازار کار می‌آیند و غافل از این موضوع که در حال حاضر، رقابت در جذب بازارهای کاری فقط با سنجش میزان علم است نه با مدرک تحصیلی و این محقق نمی‌شود مگر با یک مقاله و کار پژوهشی علمی و دقیق.

مدیر امور مالی دانشگاه در پایان جلسه دوم به توضیح انواع علم، مشخصات یک کار علمی، بخش‌های مختلف یک مقاله و گام‌های فرایند یک پژوهش علمی پرداخت.

شایان‌ذکر است جلسه بعدی این کارگاه ضمن تدریس ادامه مقاله‌نویسی، اشکالات چند مقاله نوشته‌شده توسط کارمندان مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

خبر:باقرزاده

دفعات مشاهده: 1198 بار   |   دفعات چاپ: 153 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرکد امنیتی را در کادر بنویسید