اطلاعیه شماره 2: سفر به عتبات عالیات

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۳/۱۲ | 

AWT IMAGE

ثبت نام عتبات عالیات دانشگاهیان

 با توجه به پیگیری های به عمل آمده به منظور ثبت نام و اعزام متقاضیان محترمی که در سایت لبیک ثبت نام نموده ولی در قرعه کشی برنده نشده اند. به اطلاع می رساند این افراد به منظور مشاهده تاریخ حرکت کاروان به لینک زیر مراجعه نمایند.در صورت تکمیل ظرفیت در تاریخ های اعلام شده نسبت به اعزام کاروان ها اقدام خواهد شد. به منظور مشاهده و دانلود لیست اسامی به همراه تاریخ حرکت کاروان لطفا کلیک نمائید.

***

همچنین آن دسته از متقاضیانی که بر اساس اولویت انتخابی در قرعه کشی برنده نشده اند. به منظور تعیین تاریخ حرکت کاروان و تحویل مدارک در اسرع وقت به اداره رفاه و تعاون مراجعه نمایند. به منظور مشاهده و دانلود اسامی لطفا کلیک نمائید.


نکته بسیار مهم؛ متقاضیان می بایست در اسرع وقت جهت ثبت نام نهایی و تحویل مدارک به اداره رفاه و تعاون مراجعه نمایند. عدم مراجعه در تاریخ مذکور به منزله انصراف می باشد.

***

***توجه---متقاضیان اعزام در مرداد ماه فقط تا 21 تیرماه فرصت دارند به منظور تحوبل مدارک به اداره رفاه و تعاون مراجعه نمایند. عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی می شود.

****

مدارک شامل: اصل گذرنامه زائر اصلی و همراهان (گذرنامه می بایست از تاریخ اعزام حداقل به مدت 6 ماه اعتبار داشته باشد)-- 2 قطعه عکس 3*2 (با زمینه سفید) زائر اصلی و همراهان-- حکم کارگزینی زائر اصلی

***

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 64432275 تماس بگیرید.

***

دانلود دفترچه راهنمای سفر عتبات عالیاتCAPTCHA code