/ بیمه اتوموبیل ( شخص ثالث )

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۹/۸ | 

1- خطرات مورد تعهد در بیمه نامه اتومبیل شامل چه مواردی می شود؟•برخورد دو اتومبیل؛
•برخورد اتومبیل با یک جسم ثابت یا متحرک؛
•برخورد اشیا به اتومبیل (اتومبیل در حال حرکت یا ساکن)؛
•واژگون شدن اتومبیل؛
•سقوط اتومبیل.

Description: برگشت به بالا

2- محدوده اعتبار بیمه نامه اتومبیل چگونه است؟بیمه‌نامه بدنه اتومبیل فقط در داخل ایران اعتبار دارد و برای خارج از کشور نیاز به توافق خاص است.

Description: برگشت به بالا

3- در صورتیکه مورد بیمه به شخص دیگری مننتقل شود آیا بیمه نامه نیز قابل انتقال است ؟بادرخواست کتبی بیمه گذار و موافقت بیمه گر و کارشناسی مجدد مورد بیمه ، بیمه نامهقابل انتقال خواهد بود،ولی تخفیفات به بیمه گذارجدید منتقل نخواهد شد . که دراینصورت با صدور الحاقیه بیمه نامه به مالک جدید قابل انتقال می باشد.

Description: برگشت به بالا

4- آیا بیمه گذارمی تواند بیمه نامه را به اتومبیل دیگری انتقال دهد ؟بله ، بیمه گذار می تواند بیمه نامه را از هر اتومبیلی ، به اتومبیل دیگری که به نام خود اوست انتقال دهد وتخفیفات احتمالی نیز منتقل می شود ولی به اتومبیل دیگری که به نامش نیست قابل انتقال نمی باشد.

Description: برگشت به بالا

5- از نظر بیمه در چه موقعی اتومبیل ازدست رفته کلی تلقی می شود ؟•هنگامی که هزینه تعمیر وتعویض قسمتهای اسیب دیده از 70درصد مبلغ بیمه شده بیشتر باشد.
•هنگامی که خودرو سرقت شده با شد واز اعلام آن به مراجع قضایی وانتظامی3ماه گذشته با شد وپیدا نشده باشد.

Description: برگشت به بالا

6- در صورتیکه مقصر حادثه مشخص نباشد و یا مقصر خود بیمه گزار باشد تکلیف چیست ؟ (زمانی که خودرو پارک است وشخص ناشناسی تصادف نماید ، زمانی که خود شخص داخل پارکینگ و یا اماکن دیگر به دیوار می زند )اولین کاری که بیمه گزار باید انجام دهد تماس با پلیس 110جهت دریافت گزارش پلیس وسپس مراجعه به مراجع حل اختلاف جهت تایید گزارش پلیس و سپس تهیه مدارک لازم ومراجعه به بیمه ایران.

Description: برگشت به بالا

7- در بیمه قسطی چنانچه شخصی از پرداخت یک یا قسمتی از اقساط خودداری کند تکلیف چیست ؟در کلیه بیمه نامه هاچنا نچه هر یک از اقساط در موعد مقرر پرداخت نگردد مطابق ماده ده قانون بیمه تعهد شرکت بیمه به نسبت حق بیمه پرداختی به کل حق بیمه کاهش می یابد ، وچنانچه حتی کل بدهی یک روز دیر تر تسویه شود ادامه پوشش بیمه فقط بعد از بازدید کارشناس بیمه میسر است وصرفا"پرداخت اقساط معوق برای ادامه پوشش کافی نیست .

Description: برگشت به بالا

8- در خسارتهای بیمه ای اختلاف بر سر میزان خسارت چگونه حل می شود ؟•با مذاکره وکدخدا منشی و در بیمه بدنه معرفی به مراکز ونمایندگیهای مجاز
•تعیین داور توسط طرفین
•در صورت عدم توافق مراجعه به مراجع قضایی

Description: برگشت به بالا

9- از نظر بیمه در چه موقعی اتومبیل ازدست رفته کلی تلقی می شود ؟•هنگامی که هزینه تعمیر وتعویض قسمتهای اسیب دیده از 70درصد مبلغ بیمه شده بیشتر باشد.
•هنگامی که خودرو سرقت شده با شد واز اعلام ان به مراجع قضایی وانتظامی3ماه گذشته با شد وپیدا نشده باشد.

Description: برگشت به بالا

10- به چه منظور بازدید مجدد بایست صورت گیرد؟هر زمان خسارتی اتفاق افتاده و بیمه گذار مبلغ خسارت و یا تعمیر اتومبیل را از شرکت بیمه دریافت نماید موظف است پس از تعمیر اتومبیل مورد بیمه را به رؤیت کارشناس بیمه گر برساند تا بازدید مجددا از سلامتی اتومبیل مورد بیمه تهیه گردد و در بیمه نامه این موضوع ذکر شود به این امر اصطلاحا بازدید مجدد ( پس از خسارت ) می گویند. علت این امر آنست که مشتری موظف است پس از دریافت خسارت اتومبیل را به حالت اول برگرداند تا چنانچه مجددا خسارتی وارد شود معلوم گردد که خسارت مربوط به حادثه جدید است یا قبلی.

Description: برگشت به بالا

باسلام.در صورت گم کردن کارت بیمه شخص ثالث خودرو چه باید کرد؟ایا المثنی صادر خواهد شد؟المثنی در بیمه نامه شخص ثالث صادر نمی گردد اما گواهی بیمه نامه شخص ثالث خود را با مراجعه به شعبه صادر کننده بیمه نامه خود(با ارئه سند مالکیت و کارت شناسایی معتبر) می توانید دریافت نمایید.

Description: برگشت به بالا

درصورتیکه مقصردارای گواهینامه ب باشدوحق رانندگی باوسایل نقلیه عمومی رانداشته باشد بیمه باید خسارت زیان دیده را پرداخت کند؟در بیمه نامه های شخص ثالث خسارت به زیان دیده پرداخت می گردد و اصل خسارت از مقصر حادثه دریافت می گردد(ریکاوری) اما در بیمه نامه بدنه خسارت غیر قابل پرداخت می باشد.

Description: برگشت به بالا

اگر برگه بیمه یک خودرو به دزدیده شود،شرکت بیمه برگه ی المثنی صادر می کند؟یا اینکه وسیله ی نقلیه باید دوباره بیمه شود؟؟المثنی صادر نمی شود اما با ارائه نامه سرقت ، سند مالکیت و کارت شناسایی معتبر گواهی بیمه نامه خود را می توانید از شعبه صادر کننده بیمه نامه دریافت نمایید.

Description: برگشت به بالا

مدارک لازم جهت دریافت خسارت چیست؟لطفا به لینک های زیر مراجعه فرمائید:1-لینک 1 2-لینک2

Description: برگشت به بالا

مبلغ بیمه بدنه اتومبیل206تیپ6چقدراستمبلغ بیمه نامه بدنه با عنایت به ارزش مورد بیمه و پوششهای درخواستی توسط شما تعیین می گردد لذا به شما پیشنهاد می شود با مراجعه به یکی از نمایندگی های شرکت و مشخص نمودن ارزش مورد بیمه و پوششهای درخواستی شما مبلغ حق بیمه مشخص شود.

Description: برگشت به بالا

درصورتی که در وسط زمان بیمه تعرفه بیمه بعلت افزایش دیه دوبرابر شود ایا بیمه گزار باید به مقدار حق بیمه مابه التفاوت را بپردازد؟بله. تعهدات مندرج در بیمه نامه ثابت می باشد ،در صورت درخواست افزایش تعهدات با درخواست خود به محل صدور بیمه نامه مراجعه فرمایید.

Description: برگشت به بالا

در قانون جدید دیه سال 90 تصادفی که در سال 89 در ماه حرام رخ داده و پرونده در حال بررسی است پرداخت دیه توسط بیمه تا چه میزان پرداخت می گیرد؟دیه با توجه به نرخ روز مشخص می گردد اما تعهدات شرکت در حد تعهدات مندرج در بیمه نامه شما می باشد.

Description: برگشت به بالا

آیا شخصی که اتومبیلش برای مدت 6سال بیمه شخص ثالث بوده ودراین مدت تصادف نکرده واز بیمه استفاده نشده باید بدین صورت باشد که بایک تصادف تمام درصد های تخفیف 6ساله از بین رفته ودوباره از صفر شروع بکند بدون تخفیف به نظر من هیچ منطقی نمی باشد خواهشمند است دراین خصوص اعلام بفرماییدقانون اعطای تخفیفات در شورای عالی بیمه و تایید هیات دولت مشخص می شود .(موضوع 138 قانون اساسی)وفق ماده 13 مصوبه بیمه مرکزی که در تاریخ 8/12/89 به تایید شورای عالی بیمه رسیده است اذعان می دارد حق بیمه آن دسته از بیمه گذارانی که در مدت اعتبار بیمه نامه موجب پرداخت خسارت از محل بیمه نامه شوند هنگام تجدید بیمه نامه علاوه بر محرومیت از تخفیفات مستلزم پرداخت جریمه نیز می باشد.

Description: برگشت به بالا

با سلام
بیمه ثالث من 60 م بود وبعد از اجرای طرح90 م ،آنرا به 90م افزایش دادم ،حال که ملغی شده تکلیف ماالتفاوت پرداختی ما چیست؟
متشکرمتا زمان قطعی نشدن نرخ نهایی دیه در سال 90 پیشنهاد می گردد اقدام خاصی انجام ندهید ولی در صورت درخواست شما می توانید با مراجعه به شعبه صادر کننده بیمه نامه مبلغ ما به التفاوت خود را وفق شرایط جاری دریافت نمایید.

Description: برگشت به بالا

با سلام
احتراما اینجانبدر مورخه 7/3/90 اقدام به خرید بیمه شخص ثالث نمودم که در آن زمان با توجه به بحث تغییر قیمت دیه مجبور به پرداخت 521000تومان جهت خرید پوشش 100000000تومانی گردیدم با توجه به بازگشت نرخ دیه به 60000000تومان مابه التفاوت را چگونه می توانم بازپس بگیرم؟تا زمان قطعی نشدن نرخ نهایی دیه در سال 90 پیشنهاد می گردد اقدام خاصی انجام ندهید ولی در صورت درخواست شما می توانید با مراجعه به شعبه صادر کننده بیمه نامه مبلغ ما به التفاوت خود را وفق شرایط جاری دریافت نمایید.

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید
اینجانب در یک حادثه رانندگی که البته برخورد با گاردیل جاده بوده مصدوم شدم و از ناحیه ساق پا و زانو دچار شکستگی شده و تحت درمان قرار گرفتم آیا می توانم از بیمه سرنشین استفاده نمایم ضمن اینکه خودم راننده بودم و تاریخ تصادف 25/12/89 بوده است لطفا اگر پاسخ مثبت است مراحل آن را جهت اینجانب بیان فرمایید
از راهنمایی شما سپسگذارمدر صورتیکه پوشش سرنشین را در بیمه نامه خود خریداری نموده باشید می توانید با مراجعه به شعب خسارتی در سراسر شرکت (در تهران صرفا واقع در خ شهید مطهری بعد از قائم مقام فراهانی مهونت امور اجرایی بیمه های اتومبیل)و به همراه داشتن کروکی ، مدارک بیمارستانی و پزشکی قانونی ، بیمه نامه و سایر مدارک اقدام به تشکیل پرونده و دریافت خسارت نمایید.

Description: برگشت به بالا

با سلام
خواستم بدونم برای گرفتن مبلغ فاکتور قسمت های خسارت دیده وسیله نقلیه ام که از بیمه ایران مقصر استفاده شده نشان دادن خود وسیله نقلیه هم لازم است ؟
با تشکردر صورتیکه اعلام خسارت شما بدون کروکی بوده و مبلغ خسارت بیش از 000/000/5 ریال باشد رویت خودرو پس از سلامت نیاز می باشد.

Description: برگشت به بالا

نرخ دیه برای بیمه شخص ثالث چقدر است؟ تا چه سقفی باید بیمه نمود؟نرخ دیه در سال 89 ، 000/000/450 ریال و در ماه حرام 000/000/600 ریال بوده و در سال 90 در حال بررسی می باشد. با توجه به درخواست شما می توانید از 000/000/600 ریال به بیشتر با توجه به صلاحدید خود و بررسی ریسک های موجود خریداری نمایید.

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید
درصورتی کی یک اتومبیل به اتومبیل دیگری بزند آیاد اتومبیل خسارت دیده می تواند افت قیمت اتومبیل خود را از بیمه بگیرد .افت خودرو در تعهدات بیمه گر نمی باشد اما در صورت درخواست ، می توانید از مقصر حادثه مطالبه نمایید.(مقصر حادثه افت خودرو را بایداز جیب خود جبران نماید)

Description: برگشت به بالا

ایا قیمت بیمه در امسال افزایش خواهد یافتدر صورت افزایش نرخ دیه در سال 90 ،حق بیمه نیز افزایش می سابد.( حق بیمه متناسب با تعهدات می باشد)

Description: برگشت به بالا

در تصادفات در صورت اینکه مقصر دارای بیمه نامه شخص ثالث باشد ولی راننده گواهینامه نداشته باشد آیا خصارات مالی پرداخت میشود؟ تکلیف زیان دیده چیست؟در بیمه نامه های شخص ثالث خسارت به زیان دیده پرداخت می گردد و اصل خسارت از مقصر حادثه دریافت می گردد(ریکاوری)

Description: برگشت به بالا

سلام
من ساکن شهر مسکو هستم و قصد دارم به مدت یک ماه با خودروی شخصی به ایران سفر نمایم برای بیمه خودرو به مدت یک ماه چه باید بکنم؟ مبلغ بیمه چقدر خواهد بود؟
مشخصات خودرو:
chevrolet aveo 2009-1399 cc -101
و به کجا باید مراجعه کرد لطفا سریع پاسخ دهید با تشکرزمان ورود به داخل کشور در مرز ایران باجه های شرکت سهامی بیمه ایران آماده صدور بیمه نامه می باشند. با توجه به اینکه شما بیمه نامه یک ماهه می خواهید طبق تعرفه کوتاه مدت بیمه شما در مرز جمهوری اسلامی ایران صادر خواهد شد.

Description: برگشت به بالا

آیا فردی که دارای بیمه نامه بدنه می باشد می تواند هنگام تمدید جهت استفاده از تخفیف بیشتر از تخفیف شخص ثالث نیز استفاده نماید یا خیر؟بله ، تخفیفات ثالث هنگام صدور به بیمه نامه بدنه منتقل می شود به شرط اینکه از بیمه نامه های خود(ثالث و بدنه) استفاده نشده باشد.

Description: برگشت به بالا

آیا شخصی که بیمه بدنه دارد و چند سال تخفیف دارد هنگام فروش ماشین و خرید ماشین جدید می تواند این تخفیف عدم استفاده از بیمه نامه بدنه خود را به خودروی جدید (یا صفر) انتقال دهد؟‌بله . در صورتیکه سند خودروی جدید به نام شما باشد و اصل بیمه نامه را ارائه نمایید می توانید از تخفیفات خود استفاده کنید.

Description: برگشت به بالا

در زمان تصادف تا چه میزان مبلغ می توان بدون کروکی خسارت دریافت نمود ازبیمه بدنهتا مبلغ 000/000/5 ریال. در صورتیکه مبلغ بیش از این باشد معمولا کروکی تهیه می گردد در غیر اینصورت جای بررسی دارد.

Description: برگشت به بالا

آیا می توان سابقه نداشتن تصادف در شخص ثالث و تخفیف آن را انتقال داد؟
اگر می شود به چه صورت ؟وفق قانون جدید می توان تخفیفات ثالث را منتقل نمود.اما تا اجرایی شدن این قانون اندکی زمان نیاز است.

Description: برگشت به بالا

تعرفه فسخ بیمه نامه به صورت کوتاه مدت چیست؟ یعنی برای زمانهای مختلف چند درصد حق بیمه درصورت فسخ کسر می گرددبیمه نامه شخص ثالث را نمی توانید فسخ نمایید.بیمه نامه بدنه نیز طبق تعرفه کوتاه مدت محاسبه می شود.
اما اگر در خواست صدور بیمه نامه شخص ثالث کوتاه مدت را داشته باشید جهت صدور دوره های زمانی زیر حق بیمه متناسب با آن نیز قید شده است:
تا 5 روز 5% حق بیمه
از 6 روز تا 15 روز 10% حق بیمه
از16 روز تا 30 روز 15%حق بیمه
از 31 روز تا 60 روز 25% حق بیمه
از 61 روز تا 90 روز 30% حق بیمه
از 91 روز تا 120 روز 40% حق بیمه
از 121 روز تا 150 روز 50% حق بیمه
از 151 روز تا 180 روز 60% حق بیمه
از 181 روز تا 270 روز 80% حق بیمه
از 271 روز بیشتر 100% حق بیمه
حق بیمه کوتاه مدت بیمه نامه بدنه نیز به شرح زیر می باشد:
تا 5 روز 5% حق بیمه
از 6 روز تا 15 روز 10% حق بیمه
از16 روز تا 30 روز 20%حق بیمه
از 31 روز تا 60 روز 30% حق بیمه
از 61 روز تا 90 روز 40% حق بیمه
از 91 روز تا 120 روز 50% حق بیمه
از 121 روز تا 150 روز 60% حق بیمه
از 151 روز تا 180 روز 70% حق بیمه
از 181 روز تا 270 روز 85% حق بیمه
از 271 روز بیشتر 100% حق بیمه
در صورتیکه توجیهی جهت فسخ بیمه نامه ها وجود داشته باشد وفق تعرفه های فوق الذکر حق بیمه محاسبه و مابقی مسترد می گردد.

Description: برگشت به بالا

سلام خسته نباشین میخواستم بدونم اگربیمه شخص ثالث ماشینم رو که 10/04/90 تمام میشه 30/04/90 اقدام کنم برای تعویض مشمول جریمه میشود؟اگر میشود چقدر جریمه دارد؟مرسیبله مشمول جریمه می شود . میزان جریمه بستگی به شرایط بیمه نامه و خودروی شما دارد لذل پیشنهاد می گردد با مراجعه به یکی از نمایندگی های شرکت سهامی بیمه ایران بصورت حضوری از میزان حق بیمه و جریمه خود آگاه شوید.

Description: برگشت به بالا

آیا صدور بیمه نامه ی المثنی موتور سیکلت امکان پذیر است؟بیمه نامه ثالث المثنی ندارد اما با مراجعه به شعبه صادر کننده بیمه نامه خود و در دست داشتن اسناد و مدارک شناسایی گواهی بیمه نامه خود را دریافت نمایید.

Description: برگشت به بالا

خسارت بیمه مقصرین 50 50چگونه استج)نصف خسارت طرفین از محل بیمه های ثالثشان قابل پرداخت می باشد.مثلا اگر من با شما تصادف کردم و 50 50 شدیم نصف کل خسارت اتومبیل من از محل بیمه نامه شما و نصف خسارت اتومبیل شما از محل بیمه نامه من پرداخت می شود.

Description: برگشت به بالا

درصد خسارت برای سرقتسوالتان واضح نمی باشد.اگر منظورتان فرانشیز سرقت در بیمه نامه بدنه می باشد، 20% خسارت بعنوان فرانشیز از کل مبلغ کسر می گردد.در غیر اینصورت لطفا توضیح بیشتری در مورد سوال بفرمایید.

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید
بنده در تاریخ 15/4/90 تصادف کردم و خسارت را نیز دریافت کردم اما در موقع دریافت خسارت بنده را 585000 ریال به علت دیرکرد قسط به مدت یک ماه(400000مبلغ قسط) جریمه شدم به نظر بنده این امر منطقی نمی باشد خواهشمنداست فرمول یا محاسبه دقیق این جریمه را برای بنده توضیح دهید ضمناً کارکنانی که در پذیرش بدنه می باشد اصلاً راهنمایی نمی کنند از اقایان پرسیدم که جریمه چگونه حساب می شود فرمودند که سیستم حساب می کنه لطفاً در صورت امکان امکان قبول زحمت فرموده و بنده را راهنمایی فرمائید( خودرو بنده ون دلیکا ایران 33- 125ت87 به نام سجاد نوظهور می باشد)شما به دلیل اینکه قسط بیمه نامه خود را در سررسید مقرر پرداخت ننموده اید دچار این مشکل گشته اید.میزان دقیق رسیدگی به پرداخت خسارت در چنین مواقعی از قرار زیر می باشد:
میزان خسارت ارزیابی شده ضربدر میزان حق بیمه پرداخت شده تقسیم بر حق بیمه ای که باید تا آن مورخ پرداخت می شده است.

Description: برگشت به بالا

سلام و خسته نیاشید. من عابری بودم که تصادف کردم.اتوموبیل سواری بیمه ثالث دارد. من هم بیمه تامین اجتماعی دارم .ایا استفاده از دفترچه بیمه تامین اجتماعی در بیمارستانهای نیمه خصوصی و استفاده از بیمه ی بیکاری تامین اجتماعی ،باعث این میشود که پرداخت دیه از جانب بیمه ثالث بیمه ایران با مشکل و خدشه ای دچار شود؟ یا منافاتی با هم ندارند.لطفا چند خط توضیحات مبسوط را ارائه فرمایید.... با تشکر فراوانبا عنایت به اینکه شما در این حادثه زیان دیده می باشید و بیمه در پرداخت غرامت دیه، رای دادگاه را ملاک قرار می دهد لذا در صورت دریافت هر گونه غرامتی از تامین اجتماعی، تاثیری در میزان غرامت دیه دریافتی از بیمه ندارد.

Description: برگشت به بالا

با سلام و تشکر از ایجاد ارتباط بر خط

عنوان بیمه نامه شخص ثالث اتومبیل اینجانب تا پارسال کلمه "شخص ثالث و سرنشین" بود و در قسمت پوشش ها عبارت "... و سرنشینان خودرو" را نیز شامل می شد.

ولی امسال پس از تمدید دارای این عبارت نمی باشد و در عنوان بیمه نامه عبارت "شخص ثالث و سرنشین (راننده)" درج شده است.

از آنجایی که من از نمایندگی عیناً همان پوشش پارسال را طلب کرده بودم:
آیا از پوشش بیمه من نسبت به پارسال کاسته شده است؟
آیا ممکن است نمایندگی برای کسب سود عمداً پوشش کمتری منظور کرده باشد؟
در این صورت نحوه اصلاح و یا اعتراض به چه صورت است؟

سپاسگزارمبا عنایت به اصلاح قانون شخص ثالث در حوادث رانندگی فقط راننده مقصر سرنشین محسوب می گردد و سایر افراد شخص ثالث می باشند لذا پوشش سرنشین فقط به راننده اعطا می شود در نتیجه بیمه نامه شما درست صادر گشته است.

Description: برگشت به بالا

در صورت مفقود شدن کارت بیمه چه باید کرد؟لطفا فوری...با در دست داشتن مدارک مالکیت خودرو و کارت شناسایی معتبر به واحد صادر کننده بیمه نامه خود مراجعه نمایید.

Description: برگشت به بالا

با سلام ، سوالم در مورد تصادفات 50 به 50 است. چنانچه یک خودروی وانت با کامیونی تصادف نماید و تشخیص کارشناسی 50 به 50 باشد، کامیون خسارتی ندیده باشد، تکلیف خسارت وانت و میزان آن از بیمه چگونه است. اگر این تصادف مزبور منجر به فوت راننده وانت شده باشد، آیا دیه کامل باید پرداخت می شود؟نصف کل خسارت وانت از محل بیمه نامه کامیون پرداخت می گردد.همچنین نصف غرامت دیه راننده وانت نیز از محل بیمه نامه کامیون پرداخت می گردد.

Description: برگشت به بالا

با سلام از هر بیمه نامه شخص ثالث دیه چند نفر را میتوان پرداخت کرد لطفا هر چه سریعتر پاسخ دهید با تشکر‌تعداد افراد جهت پرداخت دیه اگر در خارج از خودروی مقصر باشند محدودیتی ندارد و تا هر تعداد قابل پرداخت است اما در مورد افراد داخل خودروی مقصر دیه به تعداد ظرفیت خودرو منهای راننده پرداخت می شود حال اگر تعداد افراد در خودروی مقصر بیش از تعداد مجاز باشد دیه با اعمال قاعده نسبی پرداخت می گردد.

Description: برگشت به بالا

آیا در صورتی که شخص دارنده بیمه بدنه در یک حادثه مقصر نبوده است اما طرف مقابل که مقصر حادثه بوده فاقد مدارک لازم(برای مثال بیمه شخص ثالث) باشد ، این شخص می تواند از بیمه بدنه خود استفاده نموده و مسائل حقوقی مرتبط با دریافت خسارت از مقصر حادثه را به بیمه منتقل نماید اگر پاسخ مثبت است لطفا در ارتباط با مراحل کار و مدارک مورد نیاز نیز راهنمایی فرماییددر صورت داشتن کروکی عدم سازش و اقامه دعوی در دادگاه و واگذاری حق و حقوق خود در آن حادثه به شرکت بیمه می توانید از بیمه نامه بدنه خود استفاده نمایید.در این صورت شرکت بیمه بعد از پرداخت خسارت شما اقدام به ریکاوری و دریافت خسارت از مقصر حادثه می نماید.

Description: برگشت به بالا

نحوه استعلام اطلاعات بیمه ای اتومبیل از شرکت بیمه ایرانلطفا منظورتان از استعلام را بفرمایید. اگر می خواهید از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید می توانید با مراجعه به شعبه صادر کننده بیمه نامه(نمایندگی با شعبه متفاوت است)از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید،در غیر اینصورت لطفا توضیحات بیشتری ارائه فرمایید.

Description: برگشت به بالانحوه استعلام اطلاعات بیمه ای اتومبیل از شرکت بیمه ایران(بیمه نامه صادره شرکت بیمه ایران)لطفا منظورتان از استعلام را بفرمایید. اگر می خواهید از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید می توانید با مراجعه به شعبه صادر کننده بیمه نامه(نمایندگی با شعبه متفاوت است)از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید،در غیر اینصورت لطفا توضیحات بیشتری ارائه فرمایید.

Description: برگشت به بالا

سلام علیکم
متاسفانه بیمه نامه اتومبیل بنده مفقود گردید. مطلع گردیدم که المثنی صادر نمی گردد.ولی با مراجعه به شعبه صادر کننده می توانم گواهی بیمه نامه خود را دریافت نمایم. خواستم بپرسم وضعیت پوشش خدماتی این گواهی نامه چگونه است به عبارتی دیگه آیا بنده مجدد باید هزینه بیمه پرداخت نمایم و آیا تخفیفات لحاظ شده در بیمه نامه ابطال خواهد شد. ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید. به طور کلی چه تفاوتی با بیمه نامه اصلی دارد.پوشش گواهی جدید شما هیچ فرقی با پوشش بیمه نامه اصلی ندارد و تمام خطرات تحت تعهد را پوشش می دهد.خیر شما نباید هزینه ی بیمه را مجدد پرداخت نمایید.شما چون فاقد کوپن بیمه نامه می باشید زمان تمدید بیمه نامه مشمول جریمه می شوید اما در صورتیکه در زمان اعتبار بیمه نامه خود حادثه ای نداشته باشید بیمه نامه شما بدون جریمه نداشتن کوپن و بدون تخفیفات عدم خسارت صادر می گردد و در سال آتی در صورت عدم خسارت تخفیفات سالهای گذشته و سال جاری به شما تعلق می گیرد. تفاوت این گواهی با اصل بیمه نامه در همین است.

Description: برگشت به بالا

ایا بیمه سرنشین در صورت حادثه شامل اعضا خانواده راننده وسیله مقصر میباشد.مثلا وسیله ای که واژگون شده و یا در تصادف مقصر بوده و سرنشینان خود که اعضا خانواده راننده مقصر بوده نیز اسیب دیده باشند.متشکرمبیمه سرنشین فقط مربوط به راننده مقصر می باشد و سایر افراد(از بستگان راننده و یا غیر) شخص ثالث می باشند و از محل بیمه نامه شخص ثالث غرامت خود را دریافت می نمایند.

Description: برگشت به بالا

باسلام
خسارت ناشی از آتش گرفتن اتومبیل در حالت سکون به اموال مجاور قابل پرداخت هست یانهدر صورت تایید و مشخص گشتن علت آتش سوزی توسط آتش نشانی وفق صورتجلسه تنظیمی به اموال آسیب دیده مجاور وسیله نقلیه از محل بیمه نامه شخص ثالث خسارت قابل پرداخت خواهد بود.

Description: برگشت به بالا

باسلام وخسته نباشید .
آیا شخصی که دارای گواهینامه ب هست می تواند بانیسان وخاور606 که به ترتیب2و3تن ظرفیت مجاز دارند وپلاک عمومی دارندرانندگی کند؟پرداخت خسارت درصورتیکه شخص مجاز به رانندگی نباشد در مورد بیمه نامه شخص ثالث وبدنه چگونه است ؟دارنده گواهینامه ب 1 مجاز به رانندگی وسایل نقلیه با پلاک عمومی نمی باشد.در صورت رانندگی و وقوع حادثه با این شرایط خسارت بدنه غیر قابل پرداخت می باشد و در ثالث نیز پرداخت می شود ولی از راننده مقصر ریکاوری می گردد.(یعنی خسارت زیان دیده پرداخت می شود و عینا از مقصر در یافت می گردد.)

Description: برگشت به بالا

بیمه بدنه پس از انقضای مدت تا چند ماه تخفیفات آن برای بیمه مجدد اعتبار داردتا یکسال تمام

Description: برگشت به بالا

آیا برای اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تخفیفی در حق بیمه در نظر گرفته شده است؟20% تخفیف گروهی در بیمه نامه بدنه با ارائه معرفینامه در نظر گرفته می شود.

Description: برگشت به بالا

سلام نحوه انتقال تخفیف بیمه از اتومبیل قبلی به اتومبیل جدید برای یک مالک چگونه است؟در بیمه نامه ثالث این انتقال فعلا مقدور نمی باشد. اما در بیمه نامه بدنه در صورت ارائه اصل بیمه نامه بدنه و معرفی خودروی جدید که سند آن بصورت قطعی بنام شما باشد می توانید تخفیفات خود را منتقل نمایید.

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام: آیا پس از تعیین خسارت برای وسایط نقلیه نظامی و سازمانی آسیب دیده می توان چک خسارت را در وجه فرد حقیقی صادر نمود؟ مثال:اگر فردی با داشتن حکم ماموریت دچار حادثه شود می تواند با ارائه حکم ماموریتی (به جای کارت وسیله)که مشخصات وی و وسیله آسیب دیده ذکر شده است چک صادر شده از سوی بیمه بابت خسارت را در وجه خود دریافت نماید نه سازمان یا ارگان نظامی؟ با تشکر○○:باستحضار شما می رسانم دریافت چک های خسارتی وفق قرارداد تنظیمی شرکت سهامی بیمه ایران و سازمان نظامی به نمایندگان معرفی شده واحد آماد و پشتیبانی آن سازمان واگذار می گردد و در صورت صلاحدید آن واحد می توانند افراد مختلف از جمله حضرتعالی را معرفی نمایند

Description: برگشت به بالا

با سلام مراحل اداری برای تعیین خسارت و دریافت بیمه بدنه چیست؟با مراجعه به یکی از شعب خسارتی که آدرس آنها در سایت قرارداده شده است و ارائه اصل بیمه نامه ثالث و بدنه و اصل گواهینامه و کارت خودرو و کپی از تمامی آنها (در صورت داشتن کروکی ، اصل کروکی را نیز ارائه فرمایید) و تشکیل پرونده به خسارت شما رسیدگی می گردد.

Description: برگشت به بالا

با سلام بنده یک خودرو خریداری نمودم لیکن در همان روز اول بیمه نامه را مفقود نمودهام تنها میدانم بیمه نامه مربوط به بیمه ایران میباشد در حال حاضر برای سند زدن دچار مشکل شده ام لطفا مرا راهنمائی فرمائید با تشکر رمضانی 09122807020با مراجعه به یکی از شعبه های مرکزی بیمه ایران از محل صدور بیمه نامه خود مطلع شوید و با مراجعه به آن واحد صدور نسبت به دریافت گواهی بیمه نامه خود اقدام فرمایید.البته با همراه شما تماس گرفتم پاسخگو نبودید.90/5/12 ساعت 10:59

Description: برگشت به بالا

مدت زمان و محل بازدید از اتوموبیل آسیب دیده بعد از انجام کارهای اداری بیمه بدنه, توسط کارشناس بیمه چقدر وکجاست آیا زمان خوابیدن ماشین برای کارشناسی اولیه جریمه خاصی برای بیمه گر در نظر گرفته شده است یا نه؟آیا اتوموبیل خسارت دیده باید دقیقا به محل کار کارشناس بیمه انتقال داده شود؟ اگر اتوموبیل آسیب دیده به محل نمایندگی نزدیک به محل حادثه بعد از کروکی انتقال داده شود ,موردی برای کارشناسی از طرف بیمه به وجود می آید؟در خسارت ثالث ،خودرو باید به شعبه پرداخت خسارت منتقل گردد. در خسارت بدنه اگر خودرو قابل اتنقال نباشد می توانید خودرو را در نمایندگی نزدیک محل سکونت خود برده و آدرس نماینگی را به نزدیک ترین شعبه پرداخت خسارت بدنه اعلام نمایید تا حدودا بعد از 2 روز کارشناس به محل عزیمت نموده و خسارت برآورد می گردد.در هر دو حالت اگر خودرو به محل شعبه انتقال داده شود همانجا به خسارت رسیدگی می گردد.در این زمان(زمانی که خودرو در نمایندگی یا تعمیرگاه خوابیده)اگر بیمه نامه شخص ثالث شما تمام شده باشد و اقدام به تمدید ننمایید وفق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی مشمول جریمه می شوید اما در بیمه نامه بدنه اگر تمدید ننمایید مشمول جریمه نمی گردید.

Description: برگشت به بالا

یک دستگاه وانت مدل 1362 که 3 سال فاقد بیمه شخص ثالث وسرنشین می باشد مبلغ بیمه وجریمه آن چقدر می شود .رای صدور بیمه نامه شما اطلاعات بیشتر از جمله ظرفیت و کاربری خودروی شما نیاز است.پیشنهاد می دهم با همراه داشتن کارت انتظامی خودروی خود به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید.

Description: برگشت به بالا

با سلام و عرض خسته نباشید. سال قبل وقتی ماشین خود را بیمه نمودم جلوی تعهدات نوشتند و سرنشسنان خودرو ولی امسال چنین عباراتی را ننوشتند . زمانی که از کارگزار سوال کردم گفت این موضوع طبق بخشنامه جدید در دیه دیده شده است. لطفا" در این خصوص راهنمایی فرمایید . بالاخره سرنشینان ماشین خودم که معمولا" خانواده ام هستند بیمه هستند یا خیر؟ با تشکر از حسن نظر حضرتعالیبله تمام افراد در خودروی شما بیمه هستند. با عنایت به تغییر قانون اجباری بیمه های شخص ثالث در حوادث رانندگی منجر به خسارت جانی و مالی تمام افراد بغیر از راننده مقصر ، شخص ثالث می باشند و به همین دلیل پوشش سرنشین فقط به راننده تعلق می گیرد.

Description: برگشت به بالا

اگر شخصی از شرکتی دیگر دارای 2سال تخفیف بیمه شخص ثالث باشد وبخواهد از امسال ازخدمات بیمه شرکت ایران استفاده کند آیا آن دو سال شامل تخفیف خواهد شدبله.در بیمه ایران این گونه تخفیفات اعمال می گردد

Description: برگشت به بالا

چگونه می توان از سوابق بیمه ای یک اتومبیل تصادفات احتمالی و موضع های تصادف آگاه شد؟موضوع را باید از طریق مراجع قضایی و راهنمایی و رانندگی استعلام فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام . ایا به ماشین مدل 82 که دجار حادثه گردیده مبلغی بابت توقف در تعمیرگاه یا پارکینگ تعلق میگیرد . مبلغ فرانشیز که بیمه کسر میکند تابع چه عواملی می باشد . با تشکراگر پوشش غرامت ایام تعمیرات را خریداری نموده باشید مبلغی با عنوان غرامت با شرایط خاص خود بشما تعلق می گیرد.مبلغ فرانشیز تابع شرایط سنی و تاریخ صدور گواهینامه راننده حین حادثه و تعداد حوادث شما می باشد.

Description: برگشت به بالا

هزینه بیمه شخص ثالث خودرو 206 با دوسال تخفیف چقدر است.چون شما می توانید بیمه نامه خود را با شرایط گوناگون و تعهدات مختلف خریداری نمایید بشما پیشنهاد می گردد به نزدیکترین نمایندگی بیمه ایران به محل کار یا زندگی خود مراجعه نمایید و از شرایط گوناگون و قیمت های مرتبط آگاه گردید.شایان ذکر است نرخ بیمه نامه در تمامی شعب و نمایندگی های بیمه ایران یکسان می باشد.

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید اگر یک اتومبیل با فرض داشتن بیمه نامه کارت سبز معتبر در یکی از کشورهایی مثل ترکیه یا یک کشور اروپایی با یک هموطن ایرانی برخورد کند و منجر به فوت عابر شود آیا تعهدات بیمه نامه کارت سبز آنقدر کافی است که راننده مذکور در داخل کشور دچار مشکلاتی ازقبیل زندان و یا پرداخت مابه التفاوت دیه فوت نشود؟ و یا بیمه نامه ی دیگر میتواند خریداری بکند که در صورت کافی نبودن پرداخت غرامت فوت از محل کارت سبز بتواند جبران مابه التفاوت دیه فوتی داخل خاک ایران و غرامت فوتی خارج از کشور را انجام بدهذ؟تعهدات کارت سبز بر مبنای نرخ دیه در کشور می باشد در نتیجه اگر از زمان حادثه تا زمان رسیدگی به خسارت در کشور تغییری در نرخ دیه رخ ندهد شما نیز مشکلی در میزان پرداخت غرامت از شرکت بیمه نخواهید داشت.و نیازی به بیمه دیگر نمی باشد.

Description: برگشت به بالا

در صورتی که شخصی در صانحه تصادف آسیب دیده باشد و قاضی حکم بر پرداخت هم دیه و هم هزینه پزشکی نموده است ،آیا از محل بیمه شخص ثالث مقصر، این حکم قابل اجرا است.معمولا در حوادث رانندگی قاضی دیه و ارش را مشخص می نماید که بیمه ها پرداخت می نمایند

Description: برگشت به بالا

با سلام در صورتی که بیمه گزاری از بیمه نامه بدنه خسارت دریافت کرده باشد و پس از آن در همان سال یعنی مدت اعتبار بیمه نامه اقدام به پرداخت مابالتفاوت ارزش بیمه نامه کرده باشد ( تکمیل سقف ارزش مورد بیمه شده ) در سال بعد که قصد تمدید بیمه نامه را داشته باشد آیا از تخفیف 25%یکساله عدم خسارت بهره مند میشود ؟خیر . با دریافت خسارت از محل هر بیمه نامه ای دیگر تخفیف عدم خسارت تعلق نمی گیرد

Description: برگشت به بالا

یک اس ام اس از طرف نمایندگی 9943 برای من حاوی اینکه اگر تا یک ماه از خرید خودرو بیمه بدنه کنم 50 درصد تخفیف می دهند. وقتی از یک نمایندگی دیگر شما سوال کردم گفتند چنین چیزی صحت ندارد و سقف تخفیف ما 20+10 درصد است. خود نمایندگی که تماس گرفتم می گویند ما مجوز داریم. از کجا مطمئن بشوم که حرفشان درست است و به قول معروف کلاه برداری نیست؟ باتشکربا پرداخت حق بیمه و درج میزان آن در بیمه نامه و دریافت اصل بیمه نامه مطمئن باشید که بیمه نامه صحت دارد

Description: برگشت به بالا

بنده دارای خودروی پراید می باشم که آن را بیمه بنده کرده‌ام و از سه سال تخفیف نیز برخوردار می باشم. حال قصد فروش خودرو خود را دارم آیا می توانیم بیمه و تخفیفات را به خودروی جدید منتقل نمایم. با تشکربله با انتقال قطعی سند به نام شما و ارائه اصل بیمه نامه پراید می توانید تخفیفات را منتقل نمایید

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید ما در اتوبان قم تهران با یک پژو 206 تصادف کرده ایم، بیمه ماشین ما ایران و بیمه طرف مقابل پارسیان میباشد و نظر کارشناسان راهنمایی و رانندگی 50 50 میباشد. با توجه به اینکه هم خسارت مالی و هم خسارت جرحی حاصل شده، فرایند مراحل بیمه جهت دریافت خسارت با توجه به 50 50 بودن، چیست؟ با سپاسنیمی از خسارت وارده به شما چه مالی و چه جانی از محل بیمه نامه مقصر شما پرداخت می گردد (بعد از تکمیل مدارک دادگاهی و صدور رای)

Description: برگشت به بالا

منظور از شرایط عمومی چیست قشنگ توضیح بده متوجه شوم.شرایط حاکم بر بیمه نامه که زمان صدور می توانید از بیمه گر دریافت نمایید و از شرایط و قوانین حاکم بر بیمه نامه خود آگاه گردید

Description: برگشت به بالا

مهلت تمدید برای بیمه نامه اتومبیل چند روز استبیمه نامه شخص ثالث بعلت اجباری بودن حتما باید پس از خاتمه بلافاصله تمدید شود و در غیر اینصورت به ازای هر روز تاخیر باید جریمه پرداخت نمایید و اما بیمه نامه بدنه چون اختیاری می باشد محدودیتی برای زمان تمدید ندارد

Description: برگشت به بالا

با سلام آیا با توجه به قانون جدید که آقای جواد فرشباف ماهریان رئیس کل بیمه مرکزی ایران در خرداد ماه اعلام کردند، در صورت خسارت مالی (یکبار) کل تخفیفات 6 سال گذشته ام حذف میشود؟ لینک خبر: http://www.khabaronline.ir/news-155237.aspx با تشکر نوید 091233480555بله.علاوه بر حذف شدن تخفیفات 10درصد جریمه نیز باید پرداخت نمایید

Description: برگشت به بالا

سلام خسته نباشید بیمه بدنه خودروی 405 مدل 88 با ارزش 110000000 ریال چقدر میشه؟برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

ضمن عرض سلام وخسته نباشید باکمال احترام اینجانب افشین یوسفی افشار کد1157 نماینده بیمه دانا از استان کرمانشاه می باشم از کارشناس محترم تقاضای محاسبه صندوق تامین خسارت بدنی برای وسایله نقلیه با استثناءردیف دو(پژو-سمندو...)را دارم هیچ شرکتی به لحاظ امنیتی روش محاسبه رو بروز نمی دهد اکثریت می گویند حق بیمه یکسال ثالث اجباری بدون خسارت مالی تقسیم بر365 ضربدرتعداد روز جریمه یا تاخیر بیمه نامه ویک عدهمی گویندیکدرصداز ثالث اجباری کسرسپس تقیسم بر365ضربدرتعداد روزهای تاخیرگردد ولی با این وجود حق بیمه بدست نمی آید ضمنا این حقیر109برگ محاسبه حق بیمه شخص ثالث وسرنشین اتومبیل را در وبلاگ خودم به آدرس ذیل برای شما می گذارم خواهشمنداست در صورت لزوم این حقیر را راهنمایی فرمایید.باتشکر افشین یوسفی افشار کد1157کرمانشاه 8241831-0831و09181313632 http://dana1157.blogfa.comمنظورتان از محاسبه صندوق تامین خسارت بدنی چیست؟ مگر صندوق محاسبه دارد؟‌ پژو،سمندو... چه ارتباطی با صندوق دارند؟ لطفا توضیح دهید

Description: برگشت به بالا

سلام وخسته نباشید.سوال من در مورد چگونگی دریافت حق بیمه در تصادفاتی که طرفین شکایتی ندارند و هیچگونه کروکی وجود ندارد و مامورین راهنمایی و انتظامی نیز از موضوع اطلاعی ندارند. لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکرفکر می کنم منظورتان پرداخت خسارت باشد.پس از اینکه یکی از طرفین قبول تقصیر نمودند به اتفاق با خودروهایتان به یکی از شعب پرداخت خسارت مراجعه نموده و خسارت را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

تخفیفات گرهی در بیمه های شخص ثالث و بدنه به چه صورت می باشد ؟؟ در ضمن ما تا چه زمانی می توانیم تخفیف صفر کیلومتر بودن خودرو را بدهیم ...منظور چند وقت بعد از تحویل خودرو می باشد ؟؟؟در شخص ثالث تخفیف گروهی نداریم و در بدنه اگر سازمان یا شرکتی بیش از یکصد دستگاه خودرو جهت صدور بیمه نامه بدنه معرفی نمایند 20% تخفیف گروهی اعطا می گردد.تخفیف صفرکیلومتر تا 90 روز پس از تحویل خودرو قابل ارائه می باشد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام واحترام لطفا در مورد جایگزینی بیمه بدنه اتومبیل در پورتال توضیحاتی داده شود در نمایندگی های بیمه ایران شیراز و در شعبه مرکزی از ما سند قطعی برای اینکار می خواهند و اتومبیل مارا تا گرفتن سند قطعی جایگزین بیمه بدنه قبلی نمی کنند . لطفا شرایط را در پورتال قرار دهیددر بیمه نامه بدنه زمانی می توانید خودروی جدید را جایگزین نمایید که سند آن بصورت قطعی به نام شما و یا همسرتان شده باشد.

Description: برگشت به بالا

خودروی خریداری کرده ام. این خودرو تا پایان سال 90 دارای بیمه میباشد. این بیمه نامه به نام فروشنده می باشد . آیا لازم است بیمه را به نام خودم کنم؟ اگر لازم است چطور اقدام کنم؟ اگر هنوز بیمه به نام من نشده باشد در صورت تصادف می توانم از بیمه استفاده کنم؟نیازی به تغییر نام در بیمه نامه ندارید

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که آیا نرخ دیه تغییر کرده است ؟ و اینکه قیمت روز آن چقدر است؟ با عرض پوزش ایمل من دچار مشکل شده است اگر برایتان مقدور است به شماره که بهتون میدم پیامک بزنید با تشکر فراوان09398186399شرکت های بیمه در این مورد نمی توانند توضیح دهند.در این شرایط شرکت های بیمه فقط مجری می باشند. میزان دیه را قوه محترم قضاییه مشخص می نمایند و توسط دولت به شرکت های بیمه ابلاغ می گردد. در حال حاضر هیچ ابلاغیه ای مبنی بر افزایش نرخ دیه به بیمه ها نرسیده است.نرخ دیه در این تاریخ 45 میلیون تومان در ماه عادی و 60 میلیون تومان در ماه حرام می باشد.

Description: برگشت به بالا

آیا بیمه ایران پرداخت خسارت سیار هم برای خورو دارد هزینه بیمه شخص ثالث و بدنه برای پرای چقدر میشود چقدر میشود در تهران چند مرکز پرداخت خصارت وجود دارد لطفا لیستشان را ارسال کنید آیا برای بیمه شخص ثالث هم به مرور زمان تخفیف داده میشودبیمه ایران پرداخت خسارت سیار دارد.برای اطلاع از هزینه بیمه به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید.وجهت اطلاع از مراکز پرداخت خسارت به سایت بیممه ایران مراجعه نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام من میخام ماشینم رو بیمه بکنم . ماشینم صفر هست. میخام ببینم اگه بخام علاوه بر بیمه معمولی ، بیمه بدنه هم بکنم چقدر هزینه خواهد داشت . یک سوال : خود نمایندگی داره کارت طلایی میده با پرداخت هزینه ، که البته میگه شامل بیمه بدنه و بیمه اتش سوزی هم میشه ،میشه بفرمایید به نظر شما کارت طلایی بهتره یا اینکه بیرون بیمه کنم. مدل ماشین 206 اس دی مدل وی8 با تشکراز پاسختون

اگر خودروی شما کارت طلایی با پوشش بیمه بدنه دارد نیازی به تهیه بیمه نامه بدنه ندارید.

Description: برگشت به بالا

باعرض سلام ،برادر من دارای یک کامیون ده چرخ می باشد هم دارای بیمه بدنه و هم شخص ثالث با مالی 3 میلیون تومان،در یک صحنه تصادف با 3 عدد مینی بوس پارک شده از پشت (با آخرین مینی بوس )تصادف کرده و به هر 3 مینی بوس خسارت زده برای هر 3 مورد مقصر اعلام شده است.سوال من این است 1-چون مبلغ خسارت دیدگان ثالث بیش از 3 میلیون است آیا راهی وجود دارد که شرکت بیمه مازاد خسارت را جبران نماید2-آیا باید به هر کدام از خسارت دیدگان 1 کوپن بدهیم که در این صورت هر کدام از آنها تا چه مبلغی می توانند از کوپن فوق استفاده کنند؟/با تشکر فراوان09374549467خیر. با یک کوپن به خسارت هر سه خودرو تا سقف 3 میلیون تومان رسیدگی می شود و مازاد را باید از جیب خودتان جبران نمایید.

Description: برگشت به بالا

ملاک پرداخت خسارت (مدارک)در بیمه نامه بدنه و ثالث چیستاصل و کپی تمام مدارک خودروها اعم از کارت،گواهینامه ،بیمه نامه ،سند و .....

Description: برگشت به بالا

با سلام؛ جهت دریافت سابقه بیمه اتومبیل ( شخص ثالث و بدنه) بمنظور ترجمه و ارسال به خارج از کشور چه اقداماتی می بایست انجام گیردو به کجا باید مراجعه کرد؟ آیا بصورت انلاین امکان دریافت وجود دارد یا باید حضورا مراجعه کرد؟ با سپاس لیلا خسرویباید حضورا مالک به همراه سند و کارت شناسایی و شماره بیمه نامه های مربوطه به خ سعدی شمالی بالاتر از 4 راه مخبرالدوله بیمه ایران طبقه دوم مراجعه نماید.

Description: برگشت به بالا

با سلام و عرض خسته نباشید. دریافت خسارت بیمه اتومبیل تا چه مبلغی بدون کروکی راهنمایی و رانندگی قابل پرداخت می‌باشد. باتشکرتا مبلغ 15000000 ریال در رشته ثالث و با حضور طرفین.در بیمه نامه بدنه تا 5000000 ریال.

Description: برگشت به بالا

سلام در صورتیکه شخصی اتومبیل خود را تعویض کند . آیا می تواند سابقه تخفیف به علت عدم خسارت را به اتومبیلی دیگر انتقال دهد.بله . اما باید برای خودرویی که تخفیف داشته و فروخته یک بیمه نامه بدون تخفیف صادر نماید.

Description: برگشت به بالا

سلام لطفا بفرمایید در صورت تصادفی که خسارت آن زیر یک میلیون و پانصد هزارتومان است باید صبر کنیم تا پلیس بیاید - باید چکار کنیم. با تشکردر صورتیکه مقصر و زیاندیده مشخص باشند طرفین به یکی از شعب خسارتی مراجعه و اعلام خسارت نمایید و نیازی بحضور پلیس نمی باشد.

Description: برگشت به بالا

سلام دوست عزیز من مدتی پیش سانتافه را مبلغ1200000تومان بیمه کردم بعد از 5ماه متقاضای ابطال بیمه نامه را کردم ولی در کمال تعجب به من مبلغ 320000تومان پول میخواستن برگست دهند که من قبول نکردم لطفا راهنمائی کنید که ایا برای مدت 5ماه بیمه باید 900000هزار تومان بیمه از من کسر شود در ضمن بیمه اسیا بودماینجانب از قوانین جاری بیمه آسیا مطلع نمی باشم. اما در بیمه ایران ، تعرفه فسخ بیمه نامه طبق تعرفه اعلامی شورای عالی بیمه محاسبه می گردد و اینجانب بدون داشتن رونوشت بیمه نامه و نحوه پرداخت حق بیمه قادر به محاسبه میزان دقیق حق بیمه برگشتی شما نمی باشم.

Description: برگشت به بالا

با سلام پدرم کارمند بازنشسته بیمه ایران می باشد.تا چند سال پیش 75% تخفیف به بیمه نامه من تعلق می گرفت.اما اعلام شد که اتومبیل باید حتماٌ بنام پدرم باشد.آیا هنوز هم نمی توانم از این تخفیف استفاده کنم در صورتی که اتومبیل بنام من می باشد یا قانون تعغیر کرده؟ با تشکرخیر . شما نمیتوانید از تخفیف 75% پدرتان استفاده نمایید.

Description: برگشت به بالا

سلام در تارخ 25/7/90 به دفتر نمایندگی بیمه ایران دفتر ماهشهر کد (32482) جهت بیمه نامه شخص ثالث پراید 132 مدل مهر ماه سال 89 مراجعه و با احتساب 10% تخفیف از اینجانب مبلغ 2700000 ریال دریافت نموده لازم به ذکر است قبلا بیمه ملت بوده وبیمه نامه ام مفقود شده که گواهی آن برایم صادر گردیده وتا بحال از بیمه نامه مذکور به لطف خدا استفاده نشده .باتوجه به تکمیل نمودن فرم مربوطه و پرداخت وجه وامضای بیمه نامه مسئول مربوطه میفرمایند باید 290000 ریال دیگر بابت حذف تخفیف 10% که شامل شما نمی باشد باید پرداخت کنید حال سئوالم این است بصرف گم کردن بیمه نامه آیا بیمه باید از تعهدی که داده شانه خالی کند .یک گلایه دیگر البته به بیمه فوق یک بیمه زورکی آتش سوزی به ناف بنده بستند که بگذریم.....طبق قوانین جاری با عنایت به مفقود شدن بیمه اولیه شما ،بیمه نامه جدید نباید با تخفیف صادر گردد و نمایندگی کار را طبق مقررات انجام نداده و در ابتدا نباید به شما تخفیف می داد و در حال حاضر در صورت عدم پرداخت توسط حضرتعالی،نماینده خود موظف به جبران می باشد.

Description: برگشت به بالا

با سلام از کدام دفتر بیمه ایران می توانم سابقه بیمه به زبان انگلیسی برای رفتن به کشور امریکا بگیرم؟ با تشکراگر در تهران می باشید با مراجعه حضوری به بالاتر از 4 راه مخبرالدوله بیمه ایران مدیریت اتومبیل می توانید سوابق خود را دریافت نمایید و سپس به دارالترجمه و وزارت امور خارجه رفته و باقی امورات را انجام دهید و اگر در شهرستان می باشید با مراجعه به شعبه مرکزی بیمه ایران پیگیری فرمایید

Description: برگشت به بالا

قیمت بیمه ماشین با7سال تخفیفبرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

به سلام هزینه الحاقی بیمه شخص ثالث اتوموبیل به عهده بیمه گر می باشد یا شرکت بیمه؟الحاقی کدام موضوع؟

Description: برگشت به بالا

با سلام آیا بیمه برای شش ماه ماشین را بیمه می کند و مبلغ آن چقدر استبله ولی برای بیمه گزار به صرفه نمی باشد و توصیه می کنم که بیمه نامه کوتاه مدت خریداری ننمایید.جهت اطلاع از مبلغ به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام. بنده از بیمه یک ساله ایران خودرو به همرا کارت طلایی استفاده کرده ام. با اتمام دوره بیمه مایلم در بیمه ایران ثبت نام کنم: پژو 206 ثیپ 5 مدل 89 1.آیا عدم استفاده از بیمه ایران خودرو سبب تخفیف در بیمه ایران میشود ؟ 2.هزینه بیمه ثالث و بیمه سرقت خودرو حدودا چقدر خواهد شد ؟ با تشکرکارت طلایی ایران خودرو بیمه نامه نمی باشد و شامل هیچ گونه تخفیفی نمی گردد.جهت اطلاع از میزان حق بیمه لطفا به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید

Description: برگشت به بالا

سلام ، در خصوص اختلاف در نرخ حق بیمه وانت/کامیونت نیسان لطفا" شفاف سازی فرمائید . در برخی از شعب نوع وسیله نقلیه را وانت محاسبه می نمایند با نرخ 5/1 % حق بیمه .، و در برخی از شعب دیگر نوع وسیله را کامیونت محاسبه می نمایند با نرخ 5/2 % حق بیمه .وانت نیسان با توجه به اصلاحیه راهنمایی و رانندگی وانت می باشد و زمان صدور باید وانت را وارد نمایید

Description: برگشت به بالا

یا سلام بنده ماشین خودم و خانم ام را در حیاط خانه پارک کردم و متاسفانه شبانه ماشین های مارا در حیاط خانه آتش زدند بطوری که ماشین خودم کامل سمت موتوری اش سوخت و کارشناس بیمه ان را توتال لاست اعلام کردند و گزارش حادثه را به تهران ارجاع دادند (پژو 206 v8) و ماشین همسرم از شیشه عقب تا عقب ان (پراید) کامل سوخت که ان در جلوی پؤو قرار داشت ماشین های ما بیمه بدنه دارند و همچنین ماشین پراید همسایه مان نیز از از قسمت عقب ماشین (سپر و چراخ عقب و گلگیرعقب سمت شاگرد سوخت که ان فقط بیمه ثالث داشت لطفا راهنمایی ام کنید کا آیا بیمه خسارت ماشین ها را پرداخت خواهد کردبستگی به گزارشات تنظیمی کلانتری و آتش نشانی دارد.دلیل آتش سوزی اگر خصومت های شخصی باشد از محل بیمه نامه بدنه خسارت غیر قابل رسیدگی می باشد ولی از محل ثالث خسارت خودروی همسایه شما قابل پرداخت است

Description: برگشت به بالا

اگر مشخصات بیمه را گم کنی دوباره صادر می شود یا نه؟_باید چه کنیم در این صورت؟_با تشکربا سلام و احترام.با ارائه مستندات لازم به محل صدور بیمه نامه خود مراجعه تا گواهی بیمه نامه خود را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالامن می خواهم برای انواع بیمه ها مخصوصا بیمه اتومبیل بازاریابی کنم. برای همین دنبال بیمه ای هستم که بتواند بهترین خدمات را برای دارندگان اتومبیل داشته باشد از قیمت پایین گرفته تا تعدد بالای واحدهای پرداخت خسارت و پرداخت خسارت آنی و ... همه و همه مسائلی که ممکن است دارندگان اتومبیل برای راحتی جذب آن بیمه شوند. با اینکه شما مشاور بیمه ایران هستید ممنون می شوم نقاط ضعف و قوت بیمه های مختلف را در مورد بیمه اتومبیل به من بگویید. تشکر ...از نظر کیفیت خدمات دهی و کثرت شعب پرداخت خسارت و با در اختیار داشتن بیش از 6000 نمایندگی در سراسر کشور بنظر می رسد بیمه ایران در بازار بیمه حرف اول را بزند

Description: برگشت به بالا

با سلام،در صورتی که مقصر حادثه حاضر به مراجعه به بیمه برای استفاده از بیمه اتومبیل خود نشود آیا می توان با در دست داشتن بیمه نامه و کارت خودرو فرد مقصر و بدون حضور او خسارت دریافت کرد؟خیر.می توانید از مقصرتان شکایت نموده و از طریق قانون پیگیری نمایید

Description: برگشت به بالا

بیمه اتومبیل خود را در کیف قاپی از دست داده ام چه باید بکنم؟با در دست داشتن سند خودرو و کارت شناسایی به محل صدور بیمه نامه خود مراجعه نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام من راننده پراید در خرداد 90 با یک موتورسوار تصادف کردم و پس از چند روز در بیمه ایران برای خسارت دیه تشکیل پرونده دادم و نهایتا حکم قطعی حدود 7 درصد دیه کامل در تاریخ 23/7/90 صادر شد و گفتند که 40 تا 50 روز دیگر به اجرای احکام دادسرا برای مدارک مورد نیاز بیمه مراجعه کنید و پس از پیگیری های مکرر بالاخره در 7/9/90 پرونده به اجرای احکام رسید و موفق به دریافت مدارک برابراصل شده و در همان روز تحویل بیمه دادم و بیمه هم به من گفتند که 15 روز کاری دیگر برای پیگیری بیایید. حال سوال بنده این است:اجرای احکام بنده را به نرخ جدید ملزم به پرداخت کرده(یعنی حدود 5/4 میلیون و سقف بیمه من90 میلیون است) و با توجه به اینکه حکم قطعی یک هفته قبل از افزایش نرخ دیه میباشد ولی سیر قانونی پرونده بیش از یک هفته طول میکشد(از دادگاه به اجرای احکام 43 روز و حسابرسی بیمه 15 روز کاری) و من هیچ نقشی در این تاخیر ندارم و هیچ تعللی از طرف من نبوده. آیا بیمه خسارت را کامل و بر اساس نرخ جدید پرداخت میکندیا ...؟ لطفا من را راهنمایی فرمایید قبلا از زحمات شما کمال تشکر را دارم. لطفا فوری...!خیر متاسفانه خسارت با عنایت به تاریخ قطعیت رای پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

سلام خسته نباشید . من بیمه نامه ماشینمو گم کردم از کجا و چطور باید شروع کنم .با در دست داشتن سند خودرو و کارت شناسایی به محل صدور بیمه نامه خود مراجعه نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام یک سئوال دارم این هست بنده راننده تاکسی فرودگاه هستم میخواستم بدانم تاکسی با چه شرایتی بیمه کنم و کدام نمایندگی برم که قیمتش پایین باشه.. ممنونتمام نمایندگی های سراسر کشور یک قیمت را به شما ارائه می نمایند.اگر تعهدات جانی و مالی بیمه نامه خود را بالاتر خریداری نمایید از حاشیه امنیت بهتری برخوردار می گردید

Description: برگشت به بالا

با سلام و احترام بیمه اتومبیل ،بیمه شخص ثالث ،بیمه بدنه درسال چه قیمتی دارد؟و شامل چه خسارت هایی می باشد؟ با تشکرجهت اطلاع از قیمت لطفا به یکی از نمایندگی ها مراجعه نمایید و جهت اطلاع از پوشش بیمه نامه ها می توانید شرایط عمومی بیمه نامه ها را مطالعه نمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام و عرض خسته نباشید پدر خانم من روز دوشنبه28/9/1390 با دو نفر خانم تصادف کرده و خودش به بیمارستان رسونده و یکنفر لگن وپاش شکسته و دیگری یک مقدار منگ میباشد 1- آیا در محرم و صفر بیمه دوبرابر به شخص صدمه دیده میدهند2- دادگاه گفته که اگر یکنفرشان تا 5روز دیگه که محرم تمام میشه خدای نکرده بمیره بیمه دوبل به ایشان تعلق نمی گیرد لطفأ راهنمایی کنید ما چه کار بکنیم بیمه پدر خانومم 60میلیون دادگاه بریده ایشان رفته بیمه مرکزی گفتند با درخواست تبصره میکردید حالا میتونه درخواست کنه . باتشکردر ماه حرام فقط دیه فوت افزایش می یابد نه دیه آسیب دیدگی در ضمن در ماه حرام دیه فوت دو برابر نمی شود بلکه بی میزان 33% افزایش می یابد.متاسفانه در حال حاضر هر اقدامی نوشدارو پس از مرگ سهراب است در نتیجه باید رضایت اولیای دم را جلب نمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام مبلغ بیمه خودرو سواری هم اکنون چقدراستجهت اطلاع از میزان حق بیمه لطفا به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید

Description: برگشت به بالا

به نام خدا با سلام ، من کارگزار رسمی بیمه هستم ودارای کد همکاری با شرکت بیمه ایران با توجه به کثرت مراجعین بیمه های اتومبیل به کارگزارن واهمیت تسریع زمان در اعلام نرخ وسپس صدور بیمه نامه ها ی اتومبیل خواهشمند است تمهیداتی را در نظر گرفته تا 1-کارگزارن بتوانند بصورت آنلاین نرخ حق بیمه را در سیستم محاسبه نموده وبه بیمه گزار اعلام نمایند چون با توجه با مشغله شعبات وسختی ارتباط تلفنی در ،دریافت نرخ بیمه های اتومبیل و از طرفی لزوم تسریع در بیمه های اتومبیل مشکلات کرگزاران چند برابر می شود و2- درخواست دیگر این است که تمهیداتی سنجیده شود که کارگزارن بتوانند از طریق سیستم آنلاین مبلغ حق بیمه را پرداخت یا همچون نمایندگان دارای موجودی صندوق باشند تا بتوانند سریعتر امور مالی بیمه نامه ها انجام بدهند 3- در صورت امکان سیستم طوری طراحی شود که در دفاتر نمایندگی بیمه امکان صدور بیمه نامه برای کارگزاران با کد کارگزاری فراهم شود ی4- در صورت امکان کارگزاران بتوانند از طریق سیستم آنلاین بیمه نامه را کامل ومبلغ حق بیمه را پرداخت وفقط برای پرینت نهایی به شعبات یا نمایندگان مراجعه نمایند. با تشکر از شما که امکان طرح درخواست ها ونیاز های اساسی صنعت بیمه را فراهم نمود ه اید .درود وسپاس فراواناز پیشنهادات شما متشکریم.پیشنهادات شما به مدیریت محترم انفورماتیک منتقل می گردد

Description: برگشت به بالا

در یک تصادف اتومبیل مقصر هم دارای بیمه بدنه و هم دارای بیمه شخص ثالث می باشد آیا امکان پرداخت هر دو خسارت توسط بیمه بدنه می باشد؟خیر.اگر در حادثه زیاندیده باشید از محل بیمه نامه ثالث مقصر و اگر مقصر باشید از محل بیمه نامه بدنه خود خسارت دریافت می نمایید و جبران خسارت از محل دو بیمه نامه ممکن نمی باشد

Description: برگشت به بالا

در تصادفی خسارت دیده میباشم که هزینه صافکاری 650.000 تومان میباشد ولی بیمه ایران 300.000 تومان پرداخت میکندبا مراجعه به شعبه ای که خسارت را برآورد نموده اند می توانید درخواست معرفی به تعمیرگاه نموده و با هزینه برآوردی خودروی خود را بازسازی نمایید

Description: برگشت به بالا

سلام با مراجعه به یکی از شعبه های اراک مبلغ بیمه شخص ثالث را با 20000 تومان کمتر از شعبه های دیگر صادر کردند و خود اذعان داشتند بعضی بیمه ها نمی گویند سال قبل این مبلغ را بیشتر داده ای علت چیست؟با توجه به تصویب قانون جدید مقرر شد مبلغی که با عنوان ردیف 160111 دریافت شده به ارباب رجوع بازگردد .بیمه ایران این قانون را رعایت کرده و در خصوص سایر شرکت ها اینجانب اطلاع ندارم و مبلغی که عنوان نمودید مربوط به این موضوع می باشد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام میخواستم ببینم تمدید یا خرید بیمه نامه اتومبیل از طریق اینترنت یا غیر حضوری ممکن می باشد یا خیر؟متاسفانه فعلا این امکان وجود ندارد

Description: برگشت به بالا

با سلام هفته قبل جهت صدور بیمه شخص ثالث به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمودم پس از صدور بیمه متوجه شدم که حروف لاتین شماره موتور خودرو که در کارت ماشین حرف J بوده به اشتباه G چاپ شده همان موقع به مسئول نمایندگی اطلاع دادم و ایشان اظهار داشت که در سیستم ما همان حرف G تعریف شده است (ادعای ایشان برای من غیر قابل قبول بود) لطفا راهنمایی فرمایید که این اشتباه اپراتور در موقع نیاز به بیمه برای من مشکل ساز خواهد بود یا نه ؟ با تشکرلطفا مجددا مراجعه نمایید و نسبت به اصلاح شماره موتور و دریافت الحاقی اصلاحی اقدام فرمایید

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما کارکنان وکارمندان و کارشناسان بیمه ایران .سوال من راجع به تعدد خسارت است لطف کنید تمام اطلاعات مربوط به این موضوع رابرای من مشخص کرده و توضیح دهید.مثلا اگر یک برش خسارتی نداشت چند درصد؟ اگر دوتا؟ اگر سه تا؟و اگر چهارتا نداشت چند درصد؟ همچنین در صدور بیمه نامه شخص ثالث مزدا دو کابین 2000 ظرفیت ان چقدر باید نوشته شود؟چون روی کارت ماشین نوشته 4 نفر+500 کیلو و روی بیمه نامه قبلی ان هم که بیمه ملت است نوشته شده 4 نفر +700 کیلو. و همان طور که مستحضرید در بیمه ایران در قسمت ظرفیت باید فقط عدد نوشته شود.پس تناژ ان چقدر باید نوشته شود ؟ 500 کیلو؟ 700 کیلو؟ یا 2 تن ؟لطفا با عنایت به حساس بودن صدور بیمه نامه شخص ثالث هماهنگی های لازم را به شعبه محل فعالیتتان انجام دهید تا در آینده مشکلی برای شما پیش نیاید.برای استفاده از برشها بنا به اینکه خسارت پرداخت شده مالی باشد یا جانی جریمه های متفاوتی دارد مثلا یک بار مالی 10% دو بار مالی 20% سه بار مالی 40% و چهار بار مالی 80% جریمه و یک بار جانی 20% دو بار جانی 40% سه بار جانی 60% و چهاربار جانی 100% جریمه تعلق می گیرد.در خصوص وانت مزدا هر چه ظرفیت بارگیری در کارت انتظامی قید شده است مدنظر می باشد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام بنده اتومبیل 405 خود را سال 89 بیمه کردم و تا کنون از خدمات طلایی ایران خودرو استفاده کردم حال سوال بنده این است : 1 - آیا تخفیف به بنده داده می شود(از بین های بیمه استفاده نکردم) 2 - آیا بیمه بدنه و شخص ثالث قسطی می شود پرداخت کرد؟به کارت طلایی تخفیف تعلق نمی گیرد اما اگر از بیمه نامه شخص ثالث خود استفاده ننموده باشید می توانید از آن تخفیف هم در بیمه نامه ثالث و هم در بیمه نامه بدنه در بیمه ایران استفاده نمایید.بیمه نامه ثالث نقدی می باشد اما بیمه نامه بدنه را می توانید قسطی صادر نمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام یک اتومبیل سواری در تیرماه خریداری کردم تمامی مدارک من رو حالا سرقت کردن که بیمه نامه اتومبیل هم از جمله مدارک سرقت رفته می خواستم بدونم که چند سال تخفیف آن باطل می شود یانه؟ باتشکراگر نامه سرقت را ارائه فرمائید و با مراجعه به محل صدور بیمه نامه خود المثنی دریافت نمایید می توانید از تمام تخفیفات خود بهره مند شوید

Description: برگشت به بالا

با سلام من یک پراید مدل 14/11/87 دارم میخواستم بدونم مبلغ بیمه اش چقدر میشه؟برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

مناسب نبودن گواهی نامه با اتوموبیل به چه معناست؟ آیانداشتن آینه مخصوص برای راننده ی یک چشم برای راننده ای که از جلو ماشین تصادف کرده شامل این بند می شود؟ در صورت مثبت بودن جواب ، سالم بودن چراغها ، باد لاستیک ، جلوبندی ، داشتن آینه و . . . خیلی چیزهای دیگر هم باید چک شود .رانندگان موظف به رعایت شرایط ذکر شده در گواهینامه خود می باشند و در صورت عدم رعایت آن شرایط یعی فرد مجاز به رانندگی نمی باشد و مشمول شرایط خاص خود می باشد و این مساله با مشکلات جلوبندی و باد لاستیک و .... متفاوت می باشد

Description: برگشت به بالا

چرا بیمه ایران برنامه صدور بیمه نامه ثالث،بدنه و آتش سوزی را در اختیار نمایندگان خود قرار نمی دهد؟زیرا با خراب شدن سیستم هم باید وقت زیادی گذاشت هم هزینه بالایی برای نصب یک برنامه ساده متقبل شدبه امید خدا مقرر شده است تمام برنامه های شرکت تحت وب شده و این گونه مشکلات مرتفع گردد

Description: برگشت به بالا

مبلغ بیمه پراید چقدرمی باشدبرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

مبلغ بیمه نامه شخص ثالث یک ساله پراید چقدرمی باشدبرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

با سلام 1-بیمه نامه بنده به علت عدم استفاده از ماشین و عدم کنترل تاریخ بیمه نامه مدت سه ماه نیم از اعتبار آن گذشته است . اکنون برای بیمه کردن ماشین چه مراحلی را باید طی کنم. با تشکربه یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نموده تا خودرو بازدید شود و با ارائه اصل بیمه نامه از تخفیفات سنوات گذشته بهره مند شوید

Description: برگشت به بالا

با سلام در تصادفهای جرحی سقف مبلغی که بابت خسارت اتوموبیل و دیه فرد حادثه دیده (سرنشین) پرداخت می شود چقدر است؟و همچنین اینکه اگر تصادف در زمان قبل از افزایش سقف مبلغ دیه باشد و زمان پرداخت دیه مربوط به بعد از تصویب این قانون باشد مبنای محاسبات کدام است ؟به غیر از راننده باقی افراد داخل خودرو تا سقف ظرفیت مجاز شخص ثالث منظور شده و تا مبلغ دیه کامل غرامت دریافت می نمایند.در خصوص حوادثی که تاریخ وقوع قبل از افزایش نرخ دیه باشد ملاک پرداخت در شرکتهای بیمه همان نرخ مندرج در بیمه نامه می باشد

Description: برگشت به بالا

سوال:سلام ماشسی من 8سال تخفیف داره الان می خوام بفروشم ماشین صفر بخرم سوال : می تونم تخفیف این ماشینو انتقال بدم به ماشین جدید اگر الان نمی شه قانونش کی اجرایی میشه؟ باتشکر پاسخ:اگر برای خودروی قدیم خود یک بیمه نامه بدون تخفیف صادر نمایید می توانید تخفیفات را منتقل نمایید.البته موضوع باید با هماهنگی مدیریت اتومبیل واقع در 4 راه مخبرالدوله انجام شود سوال:سلام.تشکر از پاسخ حضرتعالی محل سکونتم قمه تویه قم باید کجا مراجعه کنم؟به شعبه مرکزی قم مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام میخواستم بدانم امروز بیمه پیکان مدل 81 با 5سال تخفیف چند میشود. باتشکر صابر از ارومیهبرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

با سلام خواهشمندم در خصوص بیمه خودرو برای سفر به ترکیه با هزینه بیمه توضیح دهید با تشکر جوادبا سلام و احترام.در مبادی خروج از کشور نمایندگی های بیمه ایران مستقر می باشند و جهت اطلاع از نحوه و قیمت می توانید مراجعه فرمایید و در غیر اینصورت می توانید با مراجعه به شعبه مطهری واقع در خ شهید مطهری بعد از 4 راه قائم مقام اطلاعات بیشتری کسب نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام از کارگزاری تدبیر مشهد مزاحم میشماگه ممکنه لیست قیمت بیمه نامه های ثالث ایران رو میخواستمبا سلام و احترام.لطفا به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید. متاسفانه بیمه اتومبیل اینجانب در اثر سهل انگاری گم شده . به بیمه مرکزی ایران در اصفهان مراجعه کرده و می گویند دیگر به من تخفیف تعلق نمیگیرد. ایا درست است؟ مگه اعتباره بیمه من به یک برگه بوده که با گم شدنش سابقه بیمه من از بین بره و تمامه تخفیفات حذف بشه. خواهشن در این مورد راهنمایی کنید.با سلام و احترام.تخفیفات امسال تعلق نمی گیرد و در صورت عدم تصادف سال آینده زمان تمدید لحاظ می گردد

Description: برگشت به بالا

آیا شخصی که در صحنه تصادف بیمه نامه من را تحویل گرفته می تواند بدون حضور من از بیمه نامه من استفاده کند و خسارت ماشین خود را بگیرد؟اگر کروکی نداشته باشد خیر نمی تواند بدون حضور شما خسارت دریافت نماید

Description: برگشت به بالا

با سلام حدود دو ماه پیش با موتوری تصادف کردم طرف یک دست و یک پایش شکت متاسفانه من گواهینامه نداشتم موقع تصادف خواستم بدانم آیا بیمه دیه طرف مقابل را پرداخت میکند و چند و جون آن چگونه استاگر خودروی شما بیمه نامه شخص ثالث داشته باشد بیمه دیه را می پردازد و از شما دریافت می نماید

Description: برگشت به بالا

با سلام. اینجانب راننده مقصر در تصادفی هستم. این تصادف هیچ خسارت جانی نداشته است. افسر راهنمایی و رانندگی با این توضیح که میزان خسارت وارده به ماشین غیر مقصر حدود پانصد هزار تومان است به راننده غیر مقصر کروکی نداد. در دفتر بیمه کوپن من به راننده غیرمقصر داده شد. اما کارشناس بیمه میزان خسارات را بیشتر از میزان تعهد شرکت اعلام نمود. راننده غیر مقصر نیز کل میزان تعهد شرکت را از بیمه دریافت کرد و خودروی خود را با مبلغ بالای سه میلیون تومان تعمیر نمود. حالا از من شکایت کرده که بقیه هزینه ای که کرده را از من بگیرد. اما من اعتقاد دارم که خسارت خودروی او که واقعا در اثر این تصادف ایجاد شده باشد، نمی توانسته این قدر زیاد باشد. از طرف دیگر من برای استفاده از بیمه طلایی خودروی خود از راهنمایی و رانندگی کروکی دریافت نمودم که خسارت وارد بر ماشین غیر مقصر را سپر و دو چراغ جلو اعلام نموده است. حالا تکلیف من چیست. آیا کروکی ملاک است یا گزارش کارشناس بیمه؟ و اگر این دو با هم مغایرت عمده داشته باشند، تکلیف چیست؟با عرض سلام و احترام . در اینگونه موارد می توانید با مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری از میزان دقیق خسارت آگاه گردید.

Description: برگشت به بالا

با سلام امروز برای تمدید بیمه شخص ثالث اتومبیل خود مراجعه کردم . خودروی اینجانب دارای ٦ سال تخفیف بوده است که در آخرین بیمه نامه درج گردیده است. امروز همزمان با در خواست تمدید بیمه متوجه شدم که در سایت بیمه مرکزی به تاریخ یک سال نیم قبل (٨٩/١٠/١١)خسارتی برای خودرو اینجانب درج شده است و تخفیف ٦ ساله ازبین رفته در صورتی که مطمین هستم نه تصادفی اتفاق افتاده و نه کوپن به کسی داده ام.خودرو طی تاریخ ٨٩/٦/٢٦ لغایت ٩٠/٦/٢٦ نزد بیمه ایران و طی سال بعد نزد بیمه سینا بیمه بوده است. در صورت امکان راهنمایی نمایید با تشکربا سلام واحترام.با اطلاع از محل تشکیل پرونده (بیمه ایران یا سینا) می توانید موضوع را پیگیری فرمایید تا از پرونده تشکیلی مطلع گردید

Description: برگشت به بالا

mashine dosam dastam bode be koli sadame dide moghaser khodamam ma ham sadame kabodi badan darim .bime khesarat midahad jobran 8milyon khodro ra bedahimاگر خودرو بیمه نامه بدنه داشته باشد خسارت مالی وارده از محل بدنه پرداخت می گردد در غیر اینصورت فقط خسارات جانی وارده به سرنشینان پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام.دو هفته بعد از تحویل خودرو از شرکت متوجه شدم اشتباهاتی در مشخصات شماره پلاک و نام خانوادگی درکارت بیمه وجود دارد.آیا این موارد باعثمشکل خواهد شد؟اگر راهنمایی کنید ممنون میشوم.اگر شماره شاسی و موتور مندرج در بیمه نامه با کارت خودرو مطابقت داشته باشد مشکلی وجود ندارد

Description: برگشت به بالا

با سلام وخسته نباشید من یک موتورسیکلت دارم که طبق قوانین جدید بیمه اش کردم(بیمه ایران) وگواهینامه هم دارم ،4روز پیش به دلیل نقص فنی موتور سیکلت زمین خوردم واز ناحیه صورت وفک اسیب دیدم .اما به دلیل شدت جراحات منتظر پلیس نشده وسریعا با امبولانس به بیمارستان انتقال داده شدم با این وجود طبق انچه گفته شد مشمول دریافت خسارت از بیمه ایران می باشم؟ باتشکربا مراجعه به شورای حل اختلاف و تهیه کروکی می توانید خسارات جانی وارده را طبق شرایط حاکم بر بیمه نامه سرنشین دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام، من 4 سال است که ماشینم بیمه بدنه و شخص ثالث یکی از بیمه های خصوصی می باشد.حالا 2 هفته مانده مهلت بیمه هام تمام شود.میخواستم بیمه نامه را عوض کنم و بیمه ایران بگیرم.می خواستم بدانم چطور می توانم این کار را بکنم؟آیا امکان دارد از بیمه خصوصی با همان سابقه بیمه ای که داشتم منتقل کنم به بیمه دیگری؟باتشکر اگر مرا واضح راهنمایی کنید چون اطلاعاتم کم است.با در دست داشتن اصل بیمه نامه ها به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه و تخفیفات را منتقل نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید ما در تاریخ 20/12/1390 تصادف کردیم و خودروی مقابل 100 درصد مقصر شناخته شده ولی ما در این مدت 20 روز به علت عدم اطلاع به بیمه جهت تعیین خسارت مال و جانی مراجعه نکردیم الان متوجه شدیم که زمان مشخصی داشته است خواهشمند است راهنمایی بفرمایید که چه راهی داریمبرای دریافت خسارت مالی خوردومشکلی نیست.اما در زودترین زمان ممکنه مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

سلام من حدود سه سال پیش سرنشین یک اتوبوس بودم که تصادف کردیم و حالا بعداز سه سال هنوز من هیچ دیه ای دریافت نکردم و من دوسال است که پرونده شکایت علیه راننده راتکمیل و تحویل دادگاه داده ام و رای دادگاه نیزصادر شده اما بیمه میگوید باید پرونده هر چهل نفر آماده باشد تا رسیدگی کنیم! گناه من چیست ؟ چرا من باید به خاطر دیگران چند سال منتظر بمانم؟ چرا به پرونده من به تنهایی رسیدگی نمیشود؟ لطفا کمکم کنید تشکر.با توجه به تعهدات بیمه نامه باید میزان غرامت سایر افراد نیز مشخص گردد اما می توانید مبلغی بعنوان علی الحساب دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام چگونه می توانم نسبت به استردادمبلغ اضافه کسرشده مربوط به ردیف 160111قانون بودجه ویاعوارض ماده 92به مبلغ 208400ریال که درموقع صدوربیمه نامه خودرو صفرکیلومتر(پراید132)توسط شرکت خدمات یبمه ای رایان سایپاکد9909صادرشده اقدام نمایم؟آیاامکان این کاردرشهرستان محل اقامتم(تبریز)وجوددارد؟اگر بیمه نامه شما در سال 89 صادر شده باشد این مبلغ برمی گردد زمان تمدید بیمه نامه می توانید مبلغ را محاسبه کنید

Description: برگشت به بالا

بیمه شخص ثالث خودرو اینجانب در 21 /1 /91 به اتمام می رسد پراید مدل 85 وبیمه قبلی 4 سال تخفیف دارد و بیمه ایران می باشد میلغ جدید بیمه چقدر است وآیا مبلغ 148300 ریال که ردیف بودجه می باشد که سال قبل اضافه گرفته شده باید کسر گردد؟متشکرممبلغ مذکور از بیمه نامه شما کسر نمی گردد مربوط به بیمه نامه های سال 89 بوده است.جهت اطلاع از میزان حق بیمه لطفا به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

************************************************************************ سلام، وقت بخیر هنگام فروش خودرو ، بیمه‌نامه‌های ثالث و بدنه که دارای تخفیف هم هستند چه وضعیتی پیدا می‌کنند؟ یعنی باید به خریدار منتقل شوند؟ اصولا تخفیف متعلق به راننده است یا اتومبیل؟ با تشکر فراوان ************************************************************************با سلام و احترام اگر برای خودرویی که منتقل می نمایید یک بیمه نامه بدون تخفیف صادر فرمایید می توانید تخفیفات را روی خودروی جدیدتان اتقال دهید

Description: برگشت به بالا

با سلام و عرض خسته نباشید. می خواستم بدانم در خصوص آیین نامه جدید راهنمایی و رانندگی کسانی که راکب موتورسیکلت یا راننده اتومبیل باشند و گواهینامه نداشته باشند ولی وسیله نقلیه آنها بیمه نامه داشته باشد آیا در صورت تصادف بیمه خسارتهای وارده را جبران می کنند و می توانند از بیمه نامه خود استفاده کنند. با تشکرخسارت وارده به شخص ثالث جبران می شود و از مقصر حادثه ریکاوری می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر بابت پاسخگویی به ارباب رجوع واقعا بیمه ایران در این زمینه یکه تاز است سوال من این است که پدر من مهرماه سال گذشته با یک ماشین تصادف نمودند و متاسفانه فوت کردند ولی دادگاه در فروردین ماه سال 91 تشکیل میشود می خواستم بدانم بیمه با توجه به قوانین جدید تا چه سقفی را پوشش میدهد و الباقی بر عده کیست؟آیا بیمه نامه در این صورت به عنوان وثیقه قابل پذیرش از طرف دادگاه است یا خیر کافی نیست؟با عرض سلام و تسلیت فوت پدرتان.بیمه تا سقف تعهدات بیمه نامه در روز حادثه خسارت را پرداخت می نماید.اگر خسارت بیش از تعهدات بیمه نامه باشد مبلغ مازاد را راننده مقصر پرداخت می نمایند.بیمه نامه بعنوان وثیقه قابل قبول می باشد.

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام ماشین من بدلیل سهل انگاری تعمیرکار آتش گرفت و خسارت کلی دید (کل اتاق سوخت - البته ماشین در مقابل منزل بود). 1- آیا از بیمه ثالث خودم چیزی به من تعلق میگیرد؟ 2- اتومبیل دیگری پشت ماشین بود که صدمه زیادی دید. آیا من باید از ثالث خودم به بدهم یا او باید از بیمه بدنه خودش استفاده کند؟ در صورت استفاده ایشان از بیمه بدنه خودش، نهایتا بنده یا تعمیرکار باید خسارت را بپردازیم؟ در صورتی که من از بیمه ثالثم بدهم آیا این به منزله پذیرفتن تقصیر است و مجددا ممکنست برای جبران خسارت مازاد بر ثالث محکوم گردم؟ با نهایت تشکر باباییخیر به شما خسارتی تعلق نمی گیردو خسارت ماشین پشتی از محل ثالث شما پرداخت می شود. این در حالی است که شما مقصر باشید.اگر تعمیرکار طبق رای دادگاه مقصر شود تمام خسارت باید از طرف ایشان جبران گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید اقای مهندس بنده نماینده شرکت مبین عرشیا کارگزار بیمه تامین اجمتاعی رانندگان درون شهری شرایط و ضوابظ بیمه شخص ثالث 2000 خودرو را در نامه ای به شما مطرح کردم خواهشمند است نظر و جواب خود را اعلام فرمائید با تشکر مجید فرخی 56328148-56328144با سلام و احترام.پاسخ نامه شما ارائه شد

Description: برگشت به بالا

آیا در صورتی که از بیمه بدنه استفاده کنیم، تخفیف مربوط به بیمه شخص ثالث نیز از بین میرود؟خیر.فقط تخفیفات بدنه از بین می رود

Description: برگشت به بالا

با سلام بیمه نامه عمر اتوموبیل چیست ؟ و آیا الان اجرایی است؟با سلام و احترام.بیمه عمر خودرو یک بیمه جدید است که تا کنون شرایط عمومی و شرایط اجرایی آن ابلاغ نگردیده است

Description: برگشت به بالا

سلام خسته نباشید جناب آقای منصوری چند روز پیش یه اطلاعیه از شبکه رادیویی پیام راجب بیمه عمر اتومبیل اعلام شد که من اطلاعات کامل راجب به آن بیمه نیاز داشتم. در صورت توان همراهیم کنید با تشکر (یه شهروند کنجکاو)با سلام و احترام متاسفانه تا کنون آیین نامه اجرایی این نوع بیمه نامه ابلاغ نگردیده است به محض ابلاغ اطلاع رسانی می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام احتراما" بنده قصد شرکت در آزمون ارزیابی خسارت بیمه را دارم ولی متاسفانه سابقه همکاری با بیمه ندارم چگونه می توانم در این ابطه اقدام کنم . با تشکربا سلام و احترام می توانید با مراجعه به نمایندگی های بیمه از نحوه همکاری با نمایندگان مطلع گردید

Description: برگشت به بالا

با سلام من مهرماه سال 90 اتومبیلم رو بیمه کردم و حالا که دیه زیاد شده باید بیمه‌نامه خودم رو عوض کنم و مبلغ آن را بپردازم؟با سلام و احترام بله با پرداخت حق بیمه الحاقیه را باید دریافت فرمایید

Description: برگشت به بالا

برای مسافرت به خارج از کشور نیاز به سوابق بیمه خودرو دارم. به کجا باید مراجعه کرد و چه مدارکی نیاز است؟با سلام و احترام در صورتی که در بیمه ایران سوابق عدم خسارت دارید با در دست داشتن کارت شناسایی و شماره بیمه نامه های خود به بالاتر از 4 راه مخبرالدوله مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه ایران مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

سلام بیمه عمر اتومبیل از کی وارد بازار میشه؟ merciبا سلام و احترام.تا کنون آیین نامه اجرایی این بیمه نامه ابلاغ نشده است به محض ابلاغ اطلاعرسانی می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید . در یک سانحه اتومبیلی مقصر است و اثری از برخورد وسیله نقلیه ی طرف مقابل بر روی اتومبیل مقصر وجود ندارد. چگونه باید از بیمه شخص ثالث مقصر استفاده کرد. البته مقصر به مقصر بودن خود اعتراف دارد و در موقع حادثه بنا به توافق گذاشته شده و کروکی کشیده نشده است. لطفا راهنمای نمایید. با تشکر.با سلام و احترام با توجه به عدم وجود علائم ارائه کروکی الزامی می باشد

Description: برگشت به بالا

با سلام-من در تیر ماه 90 که دیه 60 ملیون بود وسقف بیمه من هم 60 بود تصادف منجر به جراحت داشتم که مقصر بودم ولی حکم قطعی اردیبهشت 91 صادر شده که دیه 90 شده وطرف دیه 90 رو می خواد و20درصد دیه براش صادر شده حال بیمه ایران باید 20درصد 60 یا 90 رو بده ضمنا آذر 90 بیمه ماشینم رو 90 ملیونی گرفتم.تکلیف مابه تفاوتش چی میشه؟-ممنونمبا سلام و احترام اگر رای در اردیبهشت 91 صادر شده باشد و میزان جراحات 20 درصد باشد دیه با نرخ جدید پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

اگر در تصادفی تشخیص هیات کارشناسی این باشد که 50 درصد خودروی مقابل و 50 درصد اداره راه و ترابری(به علت مشکل فنی جاده) مقصر هستند نحوه گرفتن خسارت چگونه خواهد بود؟ لازم به ذکر است که این تصادف جرحی نیز می باشدبا سلام و احترام پس از صدور رای دادگاه و ارائه به بیمه و اداره کل راه و ترابری نصف خسارت را بیمه طرف مقابل و نصف خسارت را اداره راه پرداخت می نماید

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید؛ خواهشمندم نحوه محاسبه مبلغ اضافه شده به بیمه ثالث که به علت افزایش نرخ دیه میباشد را مرقوم فرمائید. من یک پراید دارم که 9/9/90 بیمه اش کردم، چقدر باید اضافه بپردازم. اصولاً نوع ماشین در تعیین نرخ مورد نظر تآثیر دارد؟با سلام و احترام با عنایت به تخفیفاتی که به حق بیمه مازاد بر 90 میلیون تعلق می گیرد فرمول محاسباتی با عنایت به زمان باقیمانده بیمه نامه کمی پیچیده می باشد مبلغ الحاقی شما در هر روز که می گذرد تفاوت می کند و می توانید با مراجعه به یکی از نمایندگی های بیمه ایران از میزان دقیق مبلغ الحاقی باخبر شوید.ونوع خودرو نیز در میزان الحاقی و حق بیمه تاثیرگذار است

Description: برگشت به بالا

باسلام, هم وطنان ساکن خارج از کشور چگونه می توانند سابقه بیمه اتومبیل خود را نزد بیمه ایران جهت ارائه به شرکتهای بیمه خارجی دریافت نمایند؟ همسر اینجانب به مدت حدود 10 سال سابقه بیمه اتومبیل از طریق سه اتومبیل مختلف را داشته است. با تشکر, امید عاملیبا سلام و احترام.می توانید به یکی از بستگان درجه یک خود اطلاعات بیمه نامه ها را ارائه تا با مراجعه به 4راه مخبرالدوله بیمه ایران گواهی را دریافت نمایند

Description: برگشت به بالا

بیمه اتومبیل من در تاریخ 8/7/1389خاتمه یافته واتومبیل فوق دارای پنج سال تخفیف بوده است برای بیمه مراجعه کردم علاوه بر جریمه پنج سال تخفیف نیز به حساب نمیاید میخواستم راهنمایی کنید ایاراهی وجود دارد که این پنج سال محاسبه کردد با تشکر از شمابا سلام و احترام.چون بیشتر از یکسال از خاتمه بیمه نامه گذشته شده است متاسفانه دیگر تخفیفات تعلق نمی گیرد

Description: برگشت به بالا

من مدت 8سال از بیمه ام استفاده نکرده بودم سال گذشته 1تصادف معمولی داشتم که خسارت آن زیر 500هزار تومان بود وقتی برای تجدید بیمه نامه مراجعه کردم علاوه بر بیمه نامه مبلغ 46380تومان تحت عنوان اعمال جریمه تعدد خسارت از من اخذ نمودند ضمنا فقط 1کوپن از بیمه نامه من جدا شده بود سوال من این است آیا دریافت این پول قانونی است در حالی که این موضوع در قرارداد ذکر نشده در ثانی اگر بیمه گذار حق دارد از خدمات بیمه ای که خریده استفاده کند آیا باید بابت استفاده از حق خود جریمه پرداخت کند ؟ شماره بیمه نامه سال قبل 89/005/00145/009070میباشد.با سلام و احترام.این موضوع در قانون اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی مصوب مجلس محترم شورای اسلامی آمده است و بیمه ها ملزم به اجرای آن می باشند

Description: برگشت به بالا

آیا میزان پرداخت خسارت به راننده مقصری که تازه گواهینامه گرفته است متفاوت است؟با سلام و احترام.در خسارات پرداختی به اشخاص ثالث فرقی نمی کند اما در خسارات بدنه ده درصد به فرانشیز اضافه می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام در فرودین ماه سال1390 با یک دستگاه خودروی پراید مدل 1386 تصادف بنا بر تشخیص کارشناس پلیس راه تصادف خسارتی می باشد که اینجانب یک کوپن که به ارزش15000000ریال به ایشان داده ام در بیمه ایران که ایشان ادعاء دارد بیمه مبلغ کمتری پرداخت کرده است ایشان مبلغ حدودا 8930000ریال ازییمه دریافت کرده است ومفاحساب رانیز امضاء کرده . آیا به خودروی مدل 1386 پراید افت قیمت تعلق می گیرد که ایشان تقاضا کرده استبا سلام و احترام.مرجع تشخیص دهنده افت قیمت بیمه نمی باشد ضمنا بیمه مبلغی بعنوان افت نمی پردازد

Description: برگشت به بالا

سلام خسته نباشید در فروردین 90 باخودروی پراید مدل 86 تصادفی داشتم که مقصر بودم یک برگ بیمه کنده شد وخسارتش پرداخت شد حال شکایت کرده وتقاضای افت قیمت کرده میخواستم بدونم به پراید مدل 86افت قیمت تعلق میگیرد ممنون میشمبا سلام و احترام.مرجع تشخیص دهنده افت قیمت بیمه نمی باشد ضمنا بیمه مبلغی بعنوان افت نمی پردازد

Description: برگشت به بالا

باسلام. برمبنای چه قانونی از خودروهایی که بیمه ندارند جریمه دوران عدم بیمه میگیرنداگر کسی تصادف داشته خودش جبران مافات نموده (درزمانی که بیمه نداشته) پس چرا بایدباج گردنه دوران قبل را به بیمه بدهد مگر بیمه جه گلی به سر ان شخص بدبخت میزند؟اگرپول داش که قبلا ماشینش رابیمه میکردوایا این درکجای جهان مرسوم است که درایران نیز مرسوم شده؟با سلام و احترام.این موضوع در قانون اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی مصوب مجلس محترم شورای اسلامی آمده است و بیمه ها ملزم به اجرای آن می باشند

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید خدمت کلیه کارمندان و کارکنان بیمه ایران .لطفا در مورد تعدد خسارت توضیح داده واینکه اگر بیمه نامه ای یک برش خسارتی نداشت اگر مالی بود چند درصد تعدد خسارت اعمال میشود و اگر جانی بود چند درصد؟و همچنین اگر دوتا سه تا و چهارتا نداشت چه مالی چه جانی درصد تعدد خسارت اعمال شده را بنویسید. با تقدیم احترام علیرضا از خراسان رضویبا سلام و احترام.یک خسارت مالی مشمول10 درصد و یک خسارت جانی مشمول 20 درصد جریمه می باشد جهت اطلاع کاملتر می توانید به قانون اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام. با شخصی تصادف کردم که از بیمه آسیا استفاده می کرد و مقصر حادثه بود. کارشناس پس از بازدید از خودروی من گفت برخی از قطعات را تعویش می زند اما بعلت پوسیدگی و زنگ زدگی، با ارائه ی داغی این قطعات فقط 50% از مبلغ هزینه شده را پرداخت می کند. آیا 50% باقیمانده را بیمه بدنه من (بیمه ایران) پرداخت می کند؟با سلام و احترام.خیر بیمه نامه بدنه خساراتی را جبران می نماید که شما مقصر باشید

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید بنده دارای اتومبیل گالانت مدل 1992 می باشم که قبلا بیمه شرکت دیگری بودم چند روز قبل برای بیمه شخص ثالث به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نموده و خودروی خود را بیمه نمودم. بنده سال قبل یک کوپن بیمه خود را مصرف نموده بودم که قبل از آن سابقه دو سال عدم خسارت داشتم. در بیمه جدید سابقه سه سال عدم خسارت ثالث جانی و سرنشین برای بنده محاسبه نشد که این امر مورد اعتراض من قرار گرفت ولی نمایندگی گفت به دلیل یک بار تصادف که منجر به خسارت مالی شده بوده است تخفیفی به شما تعلق ندارد. حال سوال من " آیا سابقه عدم خسارت ثالث مالی، جانی و سرنشین مگر جدای از هم نیست؟"با سلام و احترام.طبق قانون بیمه اجباری شخص ثالث در صورت استفاده از بیمه نامه تحت هر عنوانی کلیه تخفیفات از بین می رود

Description: برگشت به بالا

یک دستگاه خودرو 206 تیپ 2 مدل 85 پس از4سال تخفیف بیمه براثر تصادف یک برگ کنده شده جهت تمدید بیمه جدید تخفیف دارد یاخیر چه مبلغی ؟با سلام و احترام مشمول تخفیف نمی شوید و اگر خسارت پرداختی مالی باشد 10 درصد و اگر جانی باشد 20 درصد جریمه نیز باید پرداخت کنید

Description: برگشت به بالا

با سلام دایی من در آذر ماه سال 90 (ماه حرام) در یک حادثه در محدوده سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد فوت شده است و با توجه به این که عامل فوت کامیون سازمان مسکن وشهر سازی بوده است با پوشش بیمه ای 90 میلیون واکنون با توجه به افزایش دیه رای دادگاه به پرداخت دیه 126 میلیو ن می با شد مابه تفاوت دیه را از چه کسی به جز راننده میتوان گرفت سازمان مسکن یا سازمان مدیریت پسماند ( شهرداری )‌ با تشکربا عرض سلام و تسلیت.راننده مقصر باید مابه التفاوت را بپردازد واز اینکه آیا سازمان مربوطه پرداخت می نماید یا خیر اینجانب اطلاعات کامل را ندارم

Description: برگشت به بالا

با سلام احتراماً بفرمائید که تخفیف گروهی 30 درصد جهت صدور بیمه نامه های ثالث موتورسیکلت که بصورت نقدی پرداخت میشود و 20 درصد جهت صدور بیمه نامه های ثالث قسطی موتورسیکلت کماکان پابرجاست؟با عرض سلام و احترام .بله تخفیفات تمدید شده و قابل اعطا است

Description: برگشت به بالا

نرم افزارهای کاربردی در زمینه بیمه های مربوط به اتومبیل ازقبیل شخص ثالث وصدور اتش سوزی و......... که مورد استفاده قرار میگیرد چیست؟من سوالهایی در زمینه زیرساخت نرم افزاری شرکت بیمه دارم باید ازچه شخصی بپرسم؟با سلام و احترام لطفا در خصوص این زمینه با مدیریت محترم فناوری اطلاعات و آمار مذاکره فرمایید

Description: برگشت به بالا

سلام.21 آذر سال گذشته کوپن بیمه ماشین بنده به سرقت رفت و ضمن شکایت در دادگاه کارت سوخت را گرفتم و پس از مراجعه به بیمه ایران برای من کوپن المثنی صادر نشد و دیروز که مراجعه کردم از من یک میلیون تومان برای بیمه ماشینم که پراید است خواستند.در حالی که من باید 540 هزار تومان می پرداختم .لطفا من را راهنمایی کنید که چه باید بکنم.و چرا با وجود اینکه کسی از کوپن های من استفاده نکرده و خودم هم استفاده نکردم این مبلغ را باید بدهمبا سلام و احترام در صورت اعتبار بیمه نامه قبلی نباید جریمه نداشتن بیمه نامه را پرداخت کنید اما اگر بیمه نامه شما منقضی شده باشد جریمه ایامی که بیمه نامه نداشتید را باید پرداخت فرمایید می توانید با مراجعه به شعبه مافوق نمایندگی خود موضوع را پیگیری فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام ، آیا برای گرفتن نمایندگی بیمه اتومبیل (ماشین های سنگین) درشهرستان مرند الزاما باید مدرک کارشناسی بیمه داشته باشیم ، در طی چه مدت میتوانیم نمایندگی را بگیریم . آیا این شهر ظرفیت نمایندگی جدید را دارد .با سلام و احترام لطفا موضوع را از طریق بیمه ایران استان جویا شوید

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید. امروز 18/03/1391 برای بیمه ماشین خود که پراید ال ایکس مدل 74 با چهار سال تخفیف است به بیمه ایران و آسیا مراجعه کردم، حق بیمه آسیا نزدیک 50-60 هزار تومان با بیمه ایران تفاوت داشت. (یعنی حق بیمه آسیا گرون تر بود) علت این تفاوت چیست؟ یعنی هر بیمه خودش مبلغ ها رو تعیین میکنه؟ مگه این مبلغ ها و تعرفه های بیمه برای همه بیمه ها یکسان نیست؟ اگه نیست پس چرا همه جا میگن 126تومن شده؟ با تشکر از شما که همچین فرصتی رو برای طرح و پاسخ سؤالات و ابهامات ما قرار دادین.با سلام و احترام .بیمه ایران به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و مبعث حضرت رسول(ص) و نیمه شعبان تا مورخ 91/4/30 به حق بیمه بیمه نامه های ثالث و بدنه ده درصد تخفیف ارائه می نماید و این اختلاف به همین دلیل می باشد

Description: برگشت به بالا

باسلام و خسته نباشید.دریک تصادف که بادو خودرو برخورد داشتم،مقصرشناخته شدم.و بیمه ایران تعین خسارت برای هردوی آنهاانجام داده ،وسقف بیمه ام کفاف خسارت هردو رادارد،ولی یکی ازآنهاماشینش رایه ایران خودرو برده ومدعی است که هزینه تعمیرماشینش بیش از چیزی است که بیمه تعین کرده.ضمنا هردوی آنها تقاضای پول افت ماشینشان از من دارند.لطفا بگوئید جکار باید بکنم؟ باتشکر.با سلام و احترام بیمه تا سقف تعهدات را پرداخت می نماید و بیش از آن بر عهده شماست ضمنا شما در صورتیکه خسارت بیش از تعهدات بیمه نامه باشد باید بگونه ای رضایت زیاندیدگاه را جلب نمایید . در خصوص افت خودرو باستحضار می رساند افت در پوشش تعهدات بیمه نامه نمی باشد و مساله کاملا شخصی است که به رضایت طرفین بستگی دارد

Description: برگشت به بالا

با سلام خدمت شما جناب آقای منصوری بنده خودرویی دارم که مدت 2 سال هست که به دلیل مشکلات سند در پارکینگ بوده آگر بنده قبض پارکیگ ارائه بدهم باز هم بیمه بنده شامل جریمه میشود یا خیر؟ با تشکر از شمابا سلام و احترام.باستحضار می رساند تنها در صورتیکه بدستور مراجع انتظامی یا قضایی خودرو متوقف شده باشد با ارائه نامه رسمی جرائم دیرکرد قابل بخشش است در غیر اینصورت متاسفانه جریمه باید پرداخت گردد

Description: برگشت به بالا

سلام .پدر شوهرم ماشینمو بیمه کرده قسطی الانم باهم اختلاف داریم ایا میتونه پسش بگیره من چجوری باید برم این بیمه رو بگیرم به اسم خودمم نیست اما شماره ماشین خودمهبا سلام و احترام بیمه نامه شخص ثالث تنها در صورت از رده خارج شدن خودرو ابطال می گردد و متاسفانه در غیر اینصورت بیمه نامه ابطال نمیگردد

Description: برگشت به بالا

با سلام میخواستم بدونم که الحاقیه بیمه خودرو رو از چه سایتی میتونم بگیرم ممنونبا سلام و احترام با مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی های بیمه ایران پس از محاسبه و پرداخت مبلغ مابه التفاوت احتمالی می توانید الحاقی دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام وخسته نباشید درسال 1389 ماشینم چپ شد خودم ودیگر سرنشیننان دچار صدمه شدیم دراثرشوک وارده وترس راننده را یکی از سرنشیننان معرفی نمودم وکروکی داده شد ودر دادگاه بعداز تحقیقات قاضی طی نامه ای به شرکت بیمه راننده اصلی را (که خودم بودم )معرفی نمود و نوشتند که نیازی به کروکی مجدد نیست حال رای قطعی 4 ماه است صادرشده است وشرکت بیمه هر روز یک برگه می خواد درصورتی که تمام بازپرسی ها ومدارک تحویل شده وحتی گزارش 115 را خواستند که مامور 115 خود روی برگه گزارش که طبق اظهارت خود من اشتباهی راننده اعلام شده بوداصلاح نمودند(همان ماموری که ما را برای بیمارستان اعزام نمودندخودشان اصلاح کردندومسئولشان هم امضاء ایشان را گواهی نمودند)راننده خودمن بوده ام واصلاح کرده است حال سئوال من این است آیا بااین وجود شرکت بیمه می تواند ازدادن دیه خودداری کند؟باتوجه به نزدیک شدن به مهلت دوساله پرداخت دیه اگرتا آن زمان دیه پرداخت نشد تکلیف چیست ؟با سلام و احترام درصورتیکه رای دادگاه صادر شده باشد و شما را راننده معرفی نماید،شرکت بیمه خسارت را پرداخت می کند

Description: برگشت به بالا

برای نرخ گرفتن ثالث خودرو اگر یک بار خسارت مالی در سال گذشته داشته باشد تخفیف جانی هم ز بین میرودبا سلام و احترام تمام تخفیفات از بین می رود و 10درصد جریمه نیز باید پرداخت گردد

Description: برگشت به بالا

سلام ، من ساکن کانادا هستم و جهت بیمه کردن ماشین خود در اینجا احتیاج به ارائه سابقه بیمه خود در ایران دارم، چگونه درخواست خود را به بیمه ایران ارسال کنم که در کوتاهترین زمان ممکن نامه مربوطه را از طریق ایمیل دریافت نمایم. با تشکر هومنبا سلام و احترام.با عنایت به اینکه اینگونه گواهی ها باید ممهور به مهر برجسته و مهر و تایید وزارت امور خارجه باشد ارسال از طریق ایمیل ممکن نمی باشد .یکی از بستگان درجه یک شما در تهران می تواند با در دست داشتن شماره بیمه نامه ها و کارت شناسایی به بالاتر از 4راه مخبرالدوله مدیریت بیمه های اتومبیل مراجعه و نسبت به دریافت گواهی اقدام فرماید در غیر اینصورت می توانید از طریق سفارت به یکی از دوستان خود در تهران وکالت داده تا پیگیری فرمایند

Description: برگشت به بالا

با سلام وخسته نباشی پدرم در حادثه رانندگی منجرب به فوت شد. مقصر راننده سواری می باشد که گواهینامه ایشان 2روز بعد از حادثه صادر شده است. ایا بیمه به ایشان تعلق میگیرد؟با سلام و احترام و تسلیت فوت پدر.بیمه خسارت را پرداخت می نماید اما از مقصر ریکاوری می کند یعنی در نهایت دیه را مقصر از جیب خود پرداخت می کند

Description: برگشت به بالا

سلام واحدهای پرداخت خسارت جمعه هستند؟با سلام و احترام.مجتمع فاطمی تا ساعت 12 به خسارت شخص ثالث رسیدگی می نماید

Description: برگشت به بالا

با سلام اگر شخص الف مالک خودرو و دوست وی آقای ب در حادثه رانندگی صدمه دیده باشند و آقای ب (با داشتن گواهینامه) راننده آن وسیله نقلیه بوده باشد آیا مالک (در اینجا سرنشین) می تواند بر علیه ب شکایت نموده و با توجه به بیمه نامه اتومبیل، دیه لازم را از بیمه اخذ کند؟ آیا در صورت قبول این امر، خسارت تادیه شده از طرف بیمه به آقای الف از آقای ب ریکاوری خواهد شد یا نه؟ (این در حالی است که ب دارای گواهینامه می باشد) آیا بدون شکایت نیز امکان اخذ دیه بدین ترتیب وجود دارد؟ با تشکربا سلام و احترام.بله مالک می تواند از راننده شکایت و دیه دریافت نماید و ریکاوری ندارد.

Description: برگشت به بالا

گر اعتبار گواهینامه راننرگی به پایان رسیده باشد آیا بیمه خسارت وارده را پرداخت میکندبا سلام و احترام.اگر پلیس راهور فرد را مجاز به رانندگی بداند بیمه خسارت پرداخت می نماید

Description: برگشت به بالا

هزینه بیمه یک ماشین روا سال مدل 90 با یکسال تخفیف(عدم استفاده از کوپن ) چقدر است ؟برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

سلام اینجانب ماشینی را به تازگی از شخصی خریداری کردم که تا اسفند ماشین بیمه است :حال سوال من این است که باید بروم بیمه و تغییر اسم و پلاک را اعلام کنم یا با مشخصات قبلی ایرادی ندارد . با تشکربا سلام و احترام . اگر این کار را در بیمه نامه شخص ثالث انجام دهید بهتر است اما الزامی ندارد و در بیمه نامه بدنه تحت هر شرایطی الزامی می باشد

Description: برگشت به بالا

با سلام اینجانب سید جواد صدری مدت چند ساله که ساکن انگلستان هستم و بیمه (aviva) اینجا شده ام وچند سال بیمه ایران بوده ام .درصورتی که بتوانم سابقه بیمه ایران را به انها ارایه دهم میتوانم از تخفیف ویژه ای بر خوردار شوم .ولی وقتی وکیل اینجانب جهت گرفتن سابقه بیمه از نمایندگی بیمه ایران در ایران مراجعه کرداز او شماره خودرو و شماره بیمه نامه های گذشته را خواسته اند که متاسفانه بعد از فروش ویا تمام شدن بیمه دیگر اینها به خاطر نمی ماند.ایا با داشتن نام ونام خانوادگی نمی شود به لیست بیمه شدگان دسترسی پیدا کنند؟ آیا راهی برای رفع این مشکل وجود دارد؟با سلام و احترام.متاسفانه امکان جستجو با نام نمی باشد .در صورت به یاد داشتن آدرس دفترخانه اسناد رسمی که خودرو را فروخته اید می توانید سوابق خودرو را بیابید

Description: برگشت به بالا

باسلام با پسربچه ی دوچرخه سواری درخیابان یکطرفه تصادف کرده ام راهنما منرامقصردانسته که شانه اش دچارضرب دیدگی شده.مبلغ دیه ای که به اوبایدپرداخت شودچقدراستبا سلام و احترام.میزان غرامت دیه بعد از صدور رای توسط قاضی محترم دادگاه مشخص می شود

Description: برگشت به بالا

chegune mitavan bimeh shakhse sales fardi ke az dadan khesarat emtena mikonad ra varedeh BLACK list nemud ta natavanad ba elame mafghoodi bimeh nameh jadid daryaft konad.aبا سلام و احترام.اگر از مراجع قضایی شکایت خود را پیگیری فرمایید بهتر است .

Description: برگشت به بالا

با سلام.در تارخ 25/4/1390 بیمه اینجانب تمام شد.در تارخ 19/4/1390 اقدام به بیمه کردم.بیمه نامه از بنده گرفته شد.در تارخ 26/4/1390 باید به یک سفر بروم.ولی بیمه نامه به دست اینجانب نرسیده.آیا ماشین من بیمه دارد.از کجا باید مطمئن بشوم که بیمه هستم.ممنونبا سلام و احترام.حتما اصل بیمه نامه را از نمایندگی تحویل گرفته تا از صدور بیمه نامه مطمئن گردید

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام در اثر تصادف اتومبیل با موتور سوار راکب متورسوار منجر به فوت شد وافسر مقصر 50/50 نوشت الان تکلیف چیست باتشکربا سلام و احترام.نیمی از غرامت فوت توسط بیمه نامه اتومبیل پرداخت می شود و در صورت داشتن پوشش سرنشین یا حوادث مسبب حادثه در بیمه نامه موتورسیکلت نیمی از پوشش مذکور از محل همین بیمه نامه پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام بنده در حالی که به آرامی پشت یک ماشین دیگر با فاصله مناسب با سرعت 10 در یک ترافیک می رفتم یک خودرو پراید از پشت با سرعت 100 به من برخورد کرد و من نیز به جلویی برخورد کردم. حال کروکی پراید را به علت بی احتیاطی کامل مقصر هر دو ماشین اعلام کرده است. راننده مقصر به کروکی شکایت کرده است. و می گوید فاصله من با ماشین جلویی کم بوده. حال من چه کنم؟با سلام و احترام.در اینگونه موارد نظر کارشناس پلیس راهور ملاک می باشد و در صورت داشتن اعتراض باید از طریق پلیس راهور موضوع را پیگیری فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام بنده در حدود دو سال پیش تصادفی کردم و ماشینی که به من زده بود مقصر شناخته شد و افسر کروکی کشید و به بیمه هم مراجعه کردیم و پرونده هم تشکیل شد. یک قبض به من دادند و گفتند ماشین را درست کن و بیا خسارت را بگیر. من ماشین را درست کردم اما هیچوقت برای گرفتن خسارت مراجعه نکردم (بدون هیچ دلیل منطقی و فقط بخاطر حرف بعضی آشنایان که میگویند تاوان گرفتن حرام است) اما حالا پشیمان شدم و میخواهم خسارت را بگیرم. حالا اگر مراجعه کنم خسارت به من میدهند یا بیخود وقتم را تلف نکنم؟ با تشکر از جنابعالیبا سلام و احترام.بله می توانید مجددا پرونده را به جریان بیندازید و پس از طی مراحل اداری خسارت را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام در اثر حادثه ای ماشینی به سپر جلو ماشین بنده می زند و بدون توقف متواری می شود و پس از تعقیب و گریز در باری دیگر سپر عقب را هم می زند . سوال من این است با توجه به اینکه کروکی کشیده نشد و خسارت وارده برای کارشناس بیمه ایران مبهم است بنده چگونه دو خسارت خود را دریافت کنم؟(هر دو ماشین بیمه ایران هستند)با سلام واحترام.آسیب های وارده به خودرو طی دو حادثه رخ داده است و می توانید با حضور طرفین و ارائه 2 برش بیمه نامه مقصر طی 2 پرونده خسارت دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

سلام من یک سوال داشتم من در تاریخ 20/11/90 تصادف کردم و فردی که من رو زده بود مقصر شناخته شده بود و من چون عابر پیاده بودم برای من 3 ماه طول درمان نوشتن بود بعد سه ماه من مراجعه به بیمه اسیا کردم و گفت رای نهایی رو باید بیاری من با پیگیری فراوان رای نهایی رو بعد 3 ماه گرفتم و رای به تاریخ 91 صادر شده آیا دیه که من از بیمه میگیرم با نرخ 91 میباشد لطفا من رو کمک کنیدبا سلام و احترام.در بیمه ایران دیه به نرخ سال 91 محاسبه و تا سقف تعهدات بیمه نامه پرداخت می شود اما از نحوه رسیدگی خسارت در بیمه آسیا اصلاعی ندارم

Description: برگشت به بالا

باسلام و قبولی طاعات وعبادات شما اگرکسی مقصر حادثه باشدوگواهینامه نداشته باشد چه کاری باید انجام دهد باتشکربا سلام و احترام.پس از تهیه کروکی به بیمه مراجعه تا بیمه خسارت را به زیاندیده بپردازد و سپس مقصر باید خسارت را به بیمه بازگرداند

Description: برگشت به بالا

چند نوع‌ بیمه‌ برای‌ اتومبیل‌ وجود دارد؟سه‌ نوع‌ : ۱-بیمه‌بدنه‌ ۲-بیمه‌ شخص‌ ثالث‌ ۳- بیمه‌ حوادث‌سرنشین‌.

Description: برگشت به بالا

با سلام. خواستم بدونم پدرم که کارمند است من بیمه ماشین خودم را می تونم از طریق پدرم و فیش حقوقی او قسطی کنم؟شنیدم می گن که سند ماشین باید به اسم پدرم باشه تا بتونه قسطی کنه ولی سند و کارت ماشین هر دو به اسم خودم هست یعنی نمی شود از طریق پدرم قسطی درست کنم؟ باتشکربا سلام و احترام.الزاما جهت استفاده از این تسهیلات سند باید بنام کارمند سازمان باشد

Description: برگشت به بالا

با سلام سوالی داشتم.ممنون میشم اگه راه نمایی کنید. ماشین سواری مدل 88 را چند ماه پیش خریداری کردم.صاحب قبلی ماشین یکی از کوپن های بیمه نامه را استفاده کرده بود (قبل از اینکه من ماشین را بخرم). می خواستم بدانم آیا من باید در زمان تمدید بیمه جریمه کوپن کنده شده را بدهم؟؟؟با سلام و احترام.در صورتیکه سند خودرو بعد از تاریخ استفاده از برش بنام شما شده باشد زمان تمدید جریمه استفاده برش از شما اخذ نمی گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام و عرض ادب اینجانب یک مورد تصادف داشتم که افسر اومد طرف دیگر رو مقصر اعلام کرد و بنا به سازش بیمه و کارت ماشین شخص مقصر رو به من و کارت ماشین بنده را به ایشان دادن. حالا طرف مقصر زیر بار خسارت نمیره و میگه بیمه نامه منو بسوزون اصلا،حالا من چی کار میتونم انجام بدم حتما ایشون به راحتی برای صدور المثنی بیمه نامه اش اقدام میکنه لطفا راهنمایی کنید ، تشکربا سلام و احترام.می توانید موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری فرمایید یعنی از ایشان شکایت کرده و حکم توقیف خودرو را بگیرید

Description: برگشت به بالا

باسلام مدت بیمه نامه باربری می توان چند روزه باشد...طبق ماده 20 آیین نامه شماره 36 شورایعالی بیمه ، از زمان صدور تا آغاز حمل کالای بیمه شده ، بیمه نامه صادره دو سال اعتبار دارد ولی به محض شروع شدن حمل کالا بیمه نامه صادره دارای مهلتهای محدود به شرح ذیل است: درحمل بین المللی زمینی یا دریایی تا رسیدن کالا به مقصد مندرج در بیمه نامه یا 60 روز پس از رسیدن کالا به گمرک کشور خریدار ( گیرنده ) کالا هرکدام زودتر واقع شود خاتمه می یابد . ( ماده 6 آیین نامه شماره 36 شورایعالی بیمه).

Description: برگشت به بالا

سلام من جزو کارشناسان برتر فنی و خسارت هستم برای همکاری با بیمه ایران باید به کجا مراجعه کنم با تشکربا سلام و احترام.لطفا به منابع انسانی مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام در حال حرکت از حنوب به سمت شمال بودم در سر چهار توقف کامل کردم تا ماشینهای عبوری از سمت چپ و از بالا پس از عبور به سمت چپ گردش و ادامه مسیر دهم. ماشین در حال جرکت از شمال به جنوب به دلیل عدم توجه به تابلو ایست کامل با خودرو عبوری از سمت راست خود تصادف به با توجه به شدت تصادف خود در جا متوقف و ماشین دوم پس از چرخش به سمت ماشین در حال توقف من آمد و پس از برخورد با سپر ماشین متوقف شد. ماموران پس از بازدید راننده پراید در حال حرکت از شمال به جنوب را مقصر دانست ولی به دلیل درد قفسه سینه راننده فوق را به بیمارستان اعزام و هرسه خودرو را با تشکیل پرونده در کلانتری به پارگینگ هدایت کرد. سوال من این است مراحل پرونده تشکیلی به چه صورت خواهد بود؟ به کلانتری مراحعه کنم یا منتظر تلفن از کلانتری باشم؟ کلا مراحل شرائط فوق به چه صورت خواهد بود؟ با تشکربا سلام و احترام .پس از مراجعه به کلانتری و اخذ نامه جهت تایید بیمه نامه زیاندیده به پزشکی قانونی مراجعه می نماید و بعد از بررسی توسط قاضی رای صادر و به بیمه ارائه می گردد تا خسارت پرداخت شود

Description: برگشت به بالا

سلام، من از یکی دو نمایندگی بیمه ایران استعلام بیمه ثالث و بدنه کردم که هر دو از بیمه های خصوصی مثل پارسیان گرانتر بودند حالا حتی با فرض یکسان بودن قیمتها و با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و معمولا بی اهمیت بودن سازمانهای دولتی به مشتری و شلوغ بودن شعبه های بیمه ایران چه مزایا و مشکلاتی بیمه ایران نسبت به بیمه های خصوصی دارد؟با سلام و احترام.بیمه ایران با بیش از 7000 نمایندگی در سراسر شرکت جهت فروش بیمه نامه و با داشتن بیش از 350 شعبه اجرایی در کشور با بیش از 4000 پرسنل مجرب مشغول سرویسدهی به بیمه گذاران محترم می باشد.با توجه به دولتی بودن بیمه ایران و اجرای دقیق قوانین بنظر می رسد سایر شرکتها توان رقابت با بیمه ایران را نداشته باشند.البته پیشنهاد می دهم جهت انتخاب دقیق شرکت بیمه خود به افرادی که از بیمه ایران و سایر شرکتها خسارت دریافت نمودند مراجعه و از کم و کیف دریافت خسارت آگاه شوید.با اطلاعات مذکور قطعا انتخاب شما بیمه ایران می باشد

Description: برگشت به بالا

آیا تاکسی که فاقدکارت شهری باشد و بایک شخص ثالث تصادف کندومنجر به فوت آن شود دیه به شخص ثالث تعلق می گیردبا سلام و احترام.اگر پلیس راهور شما را با این شرایط مجاز به رانندگی بداند خسارت پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام وخسته نباشید. چنان چه هنوز یک سال از صدور گواهینامه نگذشته باشد و خارج از شهر صدور گواهینامه تصادفی رخ دهد آیا بیمه تعهدی دارد؟با سلام و احترام.اگر پلیس راهور این فرد را مجاز به رانندگی بداند خسارت پرداخت می شود در غیر اینصورت خیر

Description: برگشت به بالا

با سلام برای بیمه بدنه و شخص ثالث اتومبیل سمند , هزینه چقدر است؟برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

با سلام.کارت های بیمه ای که در درب منزل با تماس قبلی با هزینه ای مشخص تحویل داده میشود از نظر بیمه قابل قبول است ؟ تحت چه عنوانی ؟ با تشکربا سلام و احترام.بیمه نامه باید با حضور بیمه گذار و بیمه گر صادر گردد و اصل بیمه نامه همان موقع تحویل گردد و در غیر اینصورت از نظر فنی صحیح نمی باشد اما برخی از عزیزان اعتماد نموده و بصورت تلفنی نسبت به خرید بیمه نامه اقدام می نمایند و اصل بیمه نامه بعضا مفقود شده و یا مشخصات مندرج در بیمه نامه با مورد بیمه مغایر می باشد و ....

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید در صورت اینکه ماشینی تصادف کرده و قبل از کارشناسی و یا گرفتن عکس تعمیر شود برای پرداخت خسارت باید چه کرد و جه مدارکی لازم استبا سلام و احترام.متاسفانه در اینگونه موارد طبق شرایط عمومی و خصوصی حاکم بر بیمه نامه خسارت غیر قابل پرداخت است

Description: برگشت به بالا

سلام در مورد اتومبیل صفر اگر تصادف کند و مقصر نباشد ایا قانونی هست برای افت قیمت اتومبیل که از مقصر هزینه اش را بگیریم؟با سلام و احترام.بیمه افت قیمت را نمی پردازد اما اگر شما مصر به دریافت غرامت افت باشید باید از مقصر خود شکایت کنید و افت قیمت از جیب مقصر پرداخت شود

Description: برگشت به بالا

درروزهای تعطیلی بخصوص وقتی چندروز پشت سرهم اتفاق می افتد بدلیل تعطیلی بانک ها وسیل شروع سفرها اشخاص وقتی برای تهیه بیمه نامه ثالث وبدنه مراجعه می نمایندقادربصدورنمی توانیم باشیم !!درصورتیکه اکثر شرکت های سایر بیمه هابجهت اینکه پیش پرداخت قبلی در امکاناتشان وجود دارد خدمات بهتری برای مشتریها ومراجعه کنندگان اراِِِیه می دهند آیانباید فکری برای این معضل ومشگل کرد وطرحی وراهکاری پیش پای نمایندگان ..با تشکربا سلام و احترام.با توجه به اینکه تمام نمایندگی های بیمه ایران مجهز به سیستم pos می باشند ، بنظر می رسد که مشکل عنوان شده حل شده است .قابل ذکر است نمایندگی های منتخب در ایام تعطیلی نوروز اقدام به صدور بیمه نامه می نمودند و هیچ مشکلی نبوده است

Description: برگشت به بالا

با سلام و عرض ادب. بنده مالک پژو 206 مدل 6/90 تحویلی از ایرانخودرو می باشم که در زمان خرید دارای بیمه نامه شخص ثالث و کارت طلایی یک ستاره بود و فرمودند نیازی به بیمه بدنه ندارد. اکنون با توجه به اتمام اعتبار کارت طلایی و بیمه نامه ثالث که توسط شرکت ایرانخودرو نزد شرکت بیمه پارسیان می باشد، بنده قصد تمدید در شرکت مذکور را ندارم و مایل به ایجاد پرونده نزد بیمه ایران هستم. سئوالاتی که دارم: 1. آیا سابقه موجود نزد بیمه پارسیان توسط بیمه ایران مورد قبول است؟ اگر بلی، با توجه به عدم استفاده از ثالث چند درصد تخفیف شامل اینجانب می شود؟ 2. برای بیمه بدنه چطور، آیا این یکسال گذشته جزو سابقه بیمه محسوب می شود یا نه؟ با تشکر رامین نریمانیبا سلام و احترام.سوابق بیمه ای شما به بیمه ایران منتقل می گردد در بیمه نامه شخص ثالث 10 درصد تخفیف به شما تعلق می گیرد اما در بیمه نامه بدنه چون سال قبل کارت طلایی داشتید و کارت طلایی بیمه نامه نمی باشد تخفیف عدم خسارت نمی گیرید اما یکسال سابقه عدم خسارت ثالث شما در بیمه نامه بدنه هم ارائه می گردد

Description: برگشت به بالا

سلام می خواستم بدونم درصورت مفقودی بیمه نامه اتومبیل تخفیفات ار بین خواهد رفت؟ با تشکربا سلام و احترام.باستحضار می رساند سال اول به شما هیچ تخفیفی تعلق نمی گیرد اما سال بعد در صورت نداشتن تصادف کلیه تخفیفات سنواتی منتقل می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام در صورتی که اتومبیل به جسمی برخورد نموده و منجر به ورود خسارت به وسیله افراد به غیر از اتومبیل شخصی مثلا دیوار منزل کسی گردد.آیا بیمه مسوول پرداخت خسارت می باشد؟با سلام و احترام.در صورت تهیه کروکی و گزارشات لازمه خسارت از محل بیمه نامه پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

سلام.ظهرتون بخیر_تفاوت بیمه ایران باسایربیمه هادرچیست؟با سلام و احترام.تفاوت در ارائه بهترین سرویس به مشتریان می باشد

Description: برگشت به بالا

با سلام خسته نباشید من با پراید تصادف کردم در حالی که در چراغ قرمز ایستاده(ایست کامل) بودم و جلوی من چندتا سواری بود و از پشت یک نفر با سرعت زیاد با من تصادف کرده ماشین را به جلو پرت کرده و با ماشین جلویی هم من تصادف کردم ، ماشین جلویی چیزی نشده و طرف رفته ، من نتونستم مانع رفتن اون بشم الان افسر کروکی رو بدون ماشین جلویی میکشه ( میگه باید فاصله ات بیشتر بود فاصله من یه متر بود و باید طرف می ایستاد منم از ماشین طرف عکس انداختم و شماره اونم دارم ) بیمه فقط خسارت عقب رو میده ، در حالی که خسارت جلو بیشتر است من چجوری می تونم خسارت جلو رو بگیرم؟با سلام و احترام.در صورتیکه بیمه نامه بدنه داشته باشید می توانید از محل بیمه نامه بدنه خسارت جلوی خودروی خود را جبران نمایید

Description: برگشت به بالا

اگر شخصی دارای گواهینامه ب1 باشد وبا مینی بوس دارای بیمه شخص ثالث کار کند در صورت تصادف بیمه پرداخت میکند/با سلام و احترام.اگر پلیس راهور فرد را مجاز به رانندگی با مینی بوس بداند خسارت پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام بیمه نامه کوتاه مدت سه ماهه از بیمه ملت را جهت تمدید در شرکت بیمه ایران با همان تخفیف روی بیمه نامه باید صادر شود یا باید تخفیف را +1 کرد؟ در صورتی که تخفیف +1 صادر شود چه مشکلاتی را در بر دارد؟ با تشکر فراوانبا سلام و احترام.بیمه نامه کوتاه مدت فاقد هر گونه تخفیف می باشد و به آن هیچ تخفیفی تعلق نمی گیرد

Description: برگشت به بالا

باعرض سلام درصورت تعویض موتورازبنزینی به گازویلی بانامه تعویض موتوردرصورت حادثه بیمه پاسخگوهست یانه باتشکربا سلام و احترام.در صورت تایید تعویض موتور توسط پلیس آگاهی و پلیس راهور و اصلاح بیمه نامه خودروی مدنظر خسارت پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

باسلام آیا تخفیف بیمه ثالث سنوات قبل یک خودرو همانند تخفیف های بیمه بدنه، به خودروی بعدی قابل انتقال است یا خیر ؟ در صورت مثبت بودن پاسخ چگونه ؟ با تشکر سید حسین موسوی 28/06/1391با سلام و احترام.در صورتیکه برای خودروی قدیم خود یک بیمه نامه بدون تخفیف صادر فرمایید می توانید تخفیفات را روی خودروی جدید منتقل نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام. آدرس شعب فعال در تعطیلات رو میخواستمبا سلام و احترام.در سایت بیمه ایران می توانید آدرس شعب دکتر فاطمی ، شرق و غرب را بیابید

Description: برگشت به بالا

سلام بیمه نامه خودرو سال 89 با دیه 60میلیون صادر گردیده ، حادثه واژگونی در فروردین 90 که منجر به فوت مادرو خواهر راننده مسبب حادثه گردیده ، صدور حکم دادگاه خرداد91 می باشد و وراث باقی مانده 4 نفر با راننده هستند 0در حکم صادره دادگاه راننده محکوم به پرداخت دو فقره دیه به نفع اولیاء دم می باشد که خود راننده مجددا یکی از اولیاء دم می باشد 0 سوال : با توجه به قتل شبه عمد بودن حادثه ، و وارث بودن راننده ، نحوه محاسبه و پرداخت دیه به اولیاء دم ووراث در بیمه ایران به چه صورت می باشد؟ آیا سهم راننده پرداخت می شود ؟ در غیراین صورت آیا سهم دیه راننده مسبب حادثه به دیگر وراث پرداخت می گردد ؟با سلام و احترام و عرض تسلیت.سهم الارث راننده به سایر وراث تعلق می گیرد

Description: برگشت به بالا

باسلام امسال که هزینه پزشکی از بیمه نامه ثالث حذف شده در یک تصادف هزینه پزشکی پرداخت میشود یا به مراجعه کننده ها بیمه نامه حوادث انفرادی را پیشنهاد کنیم!با عنایت به مصوبه شورایعالی بیمه پوشش هزینه پزشکی سرنشین دیگر ارائه نمی شود

Description: برگشت به بالا

چرا بیمه معلم از دادن خسارت با گذشت بیش از 10ماه از حادثه تنها به بهانه ارائه گزارش پلیس خود داری کرده این در حالی است که مبلغ خسارت کمتر از دو میلیمن تومان میباشد و طبق ماده 18 خسرت باید بدون اراکروکی پرداخت شود پلیس نیز از ارائه گزارس خود داری کرده و می گوید خلاف مقررات میباشد میگویند شکایت کن وقتی مخواهیم داداخواست بدهیم می گویند شما طرف قرداد ما نیستی برو از دست مقصر حادثه شکایت کن مقصر حادثه که با ارائه بیمه نامه ومدارک مورد درخواست بیمه از همان زوز حادثه از دسترس خارج شده است نهایتا با پی گیری از طریق تاب دادن لقمه از دور سر به اینجا رسیده ایم که مقصر حادثه در دادگاه محکوم به پرداخت خسارت شده است اما این برتی ما پول نمی شود از مقصر حادثه خواهش کردایم که دادخواستی بر علیه بیمه طف قرار دادش تنظیم ودرخواست خسارت نماید که قرار دادگاه مورخه 11/7/91میباشد ناگفته نماند که اینجانب در طول این مدت با پرداخت مبالغ زیادی به منظور تامین دلیل و تعیین خسارت وگزارش پلیس و تنظیم دادخواستها وصرف وقت زیاد هزینه کرده ام ضمنا گزارش تعیین خسارت مجدد با تعیین خسارت اولیه کارشناس بیمه متفاوت می باشد شما بفرمایید که مقصر حادثه چگونه و با اتکا به چه دلایلی بتئان بیمه را مجاب به پرداخت خسارت کامل اعم از خسارت وارده کارشناسی شده کارشناس دادگاه و هزینه های انجام شده و خسارت ناشی از عدم پرداخت به موقع خسارت بیمه معلم را محکوم نماید سوال دوم اینکه اآیا استفاده از نام معلم که متعلق به یک جامعه حقوقی می باشد برای چنین موسسساتی مجاز است در این مدت وقتی طرح موضوع میشد همه بنده را که معلم میباشم مورخطاب تمسخر آمیزی قرار داده و مگفتند بیمه شما معلماست دیگه سوال سوم اینکه ای چه قانونی است که خسارت باید به من پرداخت گردد اما من نمی توانم آن را طلب نمایم اگر مقصر حادثه نتوان یافت چی چرا که مقصر بعد از تحویل مدارک آزاد است که بون پرداخت خسارت ترود با تشکربا سلام و احترام.دلیل اینکه بیمه معلم خسارت را نمی پردازد مشخص نیست اما خسارت بدون کروکی با حضور طرفین حادثه در شرکت بیمه ای قابل پرداخت می باشد و بنظر می رسد مقصر با پیگیری شکایت خود از بیمه معلم بتواند به نتیجه برسد

Description: برگشت به بالا

در تاریخ 28/2/90 بعلت برخورد با پل و وازگونی خودرو به بیمه ایران مرکز ایلام مراجعه نمودم و در تاریخ مذکور بیمه اینجانب 60 میلیون فوت و هزینه پزشکی 2ملیون و هزینه نقص عضو 20 میلیون تومان بوده است و اینجانب محمد علی شیخی پور خود راننده بودم و بعلت نبود امکانات پزشکی و نبود پزشک متخصص فک به کرمانشاه جهت مداوا اعزام شدم و بعد 1سال و چهار ماه که بیمه باید خسارت اینجانب را باید بپردازد برای اینجانب مبلغ 2 میلیون تومان براورد کرده است و نقص عضو تایید شده و 10 درصد برای من تایید شده است و من طبق گواهی پزشک معالج 25 الی سی در صد به علت شکستگی فک دندان و بریدن رگ عصب صورت گواهی صادر نموده است. بجز اینها مواردی هم طبق نظر پزشک قانونی و رای دادگاه نیز حدود 28میلیون صادر شده است. مواردی که دادگاه در مورد خرد شدن پای چپ در گواهی پزشک قانونی ذکر نشده و مدارک موجود در پرونده بالینی موجود میباشدو موارد ذکر شده شامل شکستگی فک -پارگی لب فوقانی- زخم های متعدد-و غیره که اگر ذکر کنم طولانی میشود. کلیه مدارک نیز موجود میباشد در صورت درخواست حضرت عالی. به نظر شما نقض عضو طبق رای دادگاه به روز باید پرداخت شود یا با نرخ همان زمان و باید برای اضافه نمودن درصد چه راههای پیشنهاد می کنید که باید من انجام دهم. وسلام محمد علی شیخی پوربا سلام و احترام.قوانین پرداخت غرامت سرنشین با غرامت دیه تفاوت می کند.خسارت شما با توجه به میزان نقص عضو وارده و تعهدات سرنشین بیمه نامه شما پرداخت می شود و با عنایت به اینکه تعهدات سرنشین بیمه نامه شما 20 میلیون می باشد میزان نقص عضو وارده در 20 هزار تومان برابر غرامت پرداختی میشود

Description: برگشت به بالا

با درود و خسته نباشید! آیا احتمال دارد ماشین های بالاتر از سی سال بیمه نشوند؟؟؟؟؟؟ من قصد خرید ماسین قدیمی مدل 1977 را دارم!!!با سلام و احترام.در حال حاضر خودرو با هر مدلی تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار می گیرد اما در آینده هیچ چیزی مشخص نیست و بعید بنظر می رسد که قانونی مبنی بر عدم بیمه نمودن خودروهای قدیمی تصویب شود

Description: برگشت به بالا

با سلام پژو پارس مدل 84 از بهمن سال 89 بیمه تمدید نشده است لطفا بفرمایید میزان پرداخت اکنون چقدراستبرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

salam omid ke khob bashid bebakhshid man ye soal dashtam man ye peykan savari modele 77 daram va yek sale ke bime nashode mikhastam bedoonam chejoori mitoonam bimash konam age mishe komak konid mamnoon misham mano rahnamaee konidبا سلام واحترام.می توانید با مراجعه به یکی از نمایندگی های بیمه ایران و پرداخت جریمه دیرکرد خودروی خود را بیمه فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید بنده یه پیکان وانت مدل 1391 ازیه بنگاه خریدم میخواستم از شما سوال کنم که بیمه اون ثبت شده.مشخصات کامل حمید رستگار گرگری-ش-ش 2785 ش-م5059949893با سلام و احترام.بیمه نامه خودروی شما احتمالا با توجه به مدل ساخت مربوط به بیمه پارسیان می باشد

Description: برگشت به بالا

با سلام اگر راننده ای پس از تصادف فرار کرده باشد ولی پس از اطلاع از فوت مصدوم خودش را معرفی کرده باشد ایا بیمه دیه را پرداخت می کند.ماشین بیمه بوده.ممنون.با سلام و احترام.در صورت تایید موضوع توسط پلیس راهور و قاضی محترم دادگاه بیمه خسارت را می پردازد

Description: برگشت به بالا

با سلام . خرید یک بیمه نامه برای اتومبیل پژو پارس مدل 89 با حداقل پایه چقدر باید باشد ؟ سوال دوم ؟ از نیمه ماه 12 سال 90 بدلیل مشکلاتی تمدید بیمه اتومبیل پراید مدل 88 که البته 1 کوپن نداشته است میسر نشد امروز که بیمه کردم مبلغ 856000 تومان پرداخت کردم ایا من درست پول دادهام ؟ احساس خوبی ندارم . طبق عادت پول زیاد دادن و سوال نکردن هنوز با ما مانده . دانش شما را به کمک میگیریم و لطفتان را همراه خود میدانیم . ممنون از شما. رضا - غ تهرانبا سلام و احترام.لطفا جهت اطلاع از میزان حق بیمه به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه فرمایید.در خصوص بیمه نامه پراید باستحضار می رساند تمام محاسبات حق بیمه بصورت سیستمی می باشد و اگر مبلغ پرداختی شما با بیمه نامه یکی باشد یعنی سیستم حق بیمه را درست محاسبه نموده است

Description: برگشت به بالا

آقای مهندس منصوری متاسفانه من نتوانستم پیشنهاد خود را در قسمت پیشنهادات درج کنم . لطفا در خواستم را مبنی بر امکان پرداخت حق بیمه مشتریان توسط دستگاهposبرای نمایندگان شهرستان اهر را به حضور مسئول محترم این بخش ارجاع فرمائید . (به علت عمکرد سریع شما در پاسخ گویی به سوالات درخواستم را در بخش اتومبیل ثبت کردم). با تشکر .با سلام و احترام.مشکل شما مربوط به روابط بانکی شعبه و بانک عامل در شهرستان خود می باشد و باید مشکل در شهرستان خود حل شود

Description: برگشت به بالا

من نماینده یک شرکت بیمه هستم همانطوریکه اطلاع داریدمتاسفانه بیمه نامه ثالث خودروباتوجه به افزایش جرایم بیمه جعلی بیشترگردیده وطبق بخشنامه شرکت بیمه ماقبل ازصدوربیمه ازاصالت مربوطه بایداستعلام داشته باشیم ولی متاسفانه اغلب بیمه نامه های صادره آن شرکت محترم درسایت بیمه مرکزی رویت ویااستغلام آن درسایت بیمه مرکزی نمی باشدباتوجه به اینکه آن بیمه گرحداقل 50درصدپرتفوی کشوراست وپیشروصنعت بیمه می باشدچرادرفناآوری اطلاعات گوش مدیران شرکت ناشنواست واغلب استعلام بیمه ثالث آن شرکت درسایت بیمه مرکزی قابل رویت نیست وحداقل مانندبیمه دانا ویاکارآفرین استعلام درسایت شرکتتان مقدورباشد اگرمی خواهیدقدرت خودرا به بیمه مرکزی نشان دهید0 باتشکرلطفاجواب ویاچاره راعنوان فرماییدبا سلام و احترام.در خصوص بیمه نامه هایی که اطلاعات آن در سایت بیمه مرکزی قابل رویت نیست می توانید با ارائه نامه کتبی از شعبه خود پاسخ را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

من نماینده یک شرکت بیمه هستم همانطوریکه اطلاع داریدمتاسفانه بیمه نامه ثالث خودروباتوجه به افزایش جرایم بیمه جعلی بیشترگردیده وطبق بخشنامه شرکت بیمه ماقبل ازصدوربیمه ازاصالت مربوطه بایداستعلام داشته باشیم ولی متاسفانه اغلب بیمه نامه های صادره آن شرکت محترم درسایت بیمه مرکزی رویت ویااستغلام آن درسایت بیمه مرکزی نمی باشدباتوجه به اینکه آن بیمه گرحداقل 50درصدپرتفوی کشوراست وپیشروصنعت بیمه می باشدچرادرفناآوری اطلاعات گوش مدیران شرکت ناشنواست واغلب استعلام بیمه ثالث آن شرکت درسایت بیمه مرکزی قابل رویت نیست وحداقل مانندبیمه دانا ویاکارآفرین استعلام درسایت شرکتتان مقدورباشد اگرمی خواهیدقدرت خودرا به بیمه مرکزی نشان دهید0 باتشکرلطفاجواب ویاچاره راعنوان فرماییدبا سلام و احترام.در خصوص بیمه نامه هایی که اطلاعات آن در سایت بیمه مرکزی قابل رویت نیست می توانید با ارائه نامه کتبی از شعبه خود پاسخ را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشی ، بنده یکی از نمایندگی های بیمه ایران می باشم که اخیرا در پیگیریهای امور بیمه ای به یک پیشنهاد از شرکت لیزینگ خودرو مبنی بر اینکه اگر شرکت بیمه ایران بپذیرد که خودروهای این شرکت را به صورت بیمه اعتباری پوشش دهد حاضر است خودروها را با پوشش بیمه ایران واگذار کند و براساس بررسی اولیه سالانه بالغ بر دو میلیارد تومان پول بیمه خواهد بود لذا خواهشمندم در این خصوص راهنمایی بفرمائید که آیا این موضوع برای بیمه ایران منفعت دارد که اقدامات بعدی از سوی نمایندگی انجام شود یا خیر ? باتشکربا سلام و احترام.لطفا درخواست بیمه گذار و شرایط اعلامی را توسط شعبه به مدیریت بیمه های اتومبیل ارسال تا بررسی گردد

Description: برگشت به بالا

سلام اینجانب علیرضا شاه حسینی سال گذشته بتاریخ 90/08/10 یکدستگاه خودرو ال 90 با بیمه اسیا بهمراه چهار کوپن آن خریداری نمودم. حال که تصمیم داشتم خودروام را بفروشم در محضر به شخصی واگدار کردم . ایشان که جهت تعویض پلاک مراجعه کرده بود در برگه مربوطه قید شده بود که بابت این خودرو در تاریخ 91/08/11 به مالک قبلی 60 درصد خسارت تصادف پرداخت شده است ( توسط بیمه) از آنجائیکه پس از بررسی کارشناسان نیروی انتظامی مستقر در محل و همچنین چندین تعمیرکار خبره مشخص شد خودروی من بدون تصادف و حتی بدون رنگ است و اینکه تعویض اطاق هم صورت نگرفته است . حال سوال من این است مگر امکان دارد کارشناسان محترم بیمه (بصورت سوری ) تایید تصادف صورت نگرفته نمایند. و مگر میتوان خسارت را کس دیگری جز مالک اصلی خودرو دریافت نماید؟؟؟؟؟ بهر حال این امر علاوه برخدشه دار شدن آبروی من باعث افت شدید قیمت خودرویم نیز شده خواهشمند است اگر وجدان بیداری دارید پیگیری نمائید.با سلام و احترام.اگر خسارت پرداختی در بیمه ایران باشد می توانید موضوع را از طریق مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه ایران واقع در 4راه مخبرالدوله پیگیری فرمایید

Description: برگشت به بالا

سلام.ازتاریخ اعتبار گواهینامه پایه 1 من مدت 16سال گذشته.درتصادفی که داشتم مقصر اعلام شدم میخواستم بدونم بیمه به من تعلق میگیره یانه؟باتشکا راهنمایی کنیدبا سلام و احترام.اگر پلیس راهور شما را مجاز به رانندگی بداند خسارت پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید. بنده یک خوردوی پراید جی تی ایکس با 7 سال تخفیف دارم.بیمه شخص ثالث دارم.حدودا یک ماه پیش ماشینم را چپ کردم.بعدش بردم شرکت سایپا درست کرده اند.داخل کارت بیمه نوشته حداکثر تعهد مالی 3 میلیون تومان.چند روز پیش مراجعه کردم جهت دریافت خسارتی که به ماشینم وارد شده که حدودا 2 میلیون تومان است.مسئولی که آنجا حضور داشت گفت خسارتی تعلق نمیگیره!!!چرا؟مگه توی کارت بیمه ننوشته حداکثر تعهدات مالی 3 میلیون تومان.پس چرا اون مسئول چنین حرفی رو زد؟!!!با سلام و احترام.تعهد مالی اشاره شده مربوط به اشخاص ثالث می باشد یعنی اگر در حادثه ای مقصر باشید خسارت زیاندیده تا 3 میلیون تومان جبران می شود و خسارت خودروی شما تنها در صورتیکه بیمه نامه بدنه خریداری نموده باشید قابل جبران است

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام در سال 1389 با اتومبیلم تصادفی نمودم که منجر به پرداخت دیه گردید بیمه کل مبلغ دیه شخص پرداخت نمود ولی در حا حاضر از بیمه تماس گرفته شده مبنی بر اینکه 1% از پول دیه می بایست توسط اینجانب به بیمه پرداخت گردد.آیا صحت دارد؟در صورت پرداخت نکردن این مبلغ چه مشکلی پیش می آید؟با سلام و احترام.بله طبق قانون این مبلغ باید از جانب مقصر حادثه در وجه دادگاه واریز گردد و در صورت عدم پرداخت موضوع می تواند مورد پیگیری از طریق دادگاه شود

Description: برگشت به بالا

سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم که من تصادف کردم که طرف هم ازم شاکی شده که ادعا میکنه طبق بیمه ماشین من باید افت قیمت ماشینش رو هم بدم ایا این تو قوانیین بیمه تصویب شده که افت ماشین رو هم بدیم؟ با تشکر فراوانبا سلام و احترام.افت خودرو مشمول تعهدات بیمه نمی باشد و از جانب بیمه پرداخت نمی گردد

Description: برگشت به بالا

باسلام اگر زمان وقوع حادثه ای در ماه حرام باشد که منجر به فوت و پرداخت دیه شود ، ملاک پرداخت خسارت : زمان حادثه یعنی ماه حرام میباشد یا اینکه روزی که دادگاه حکم میدهد (بفرض اگر ماه عادی حکم دهد ) ملاک است ؟ با تشکر از شمـــــــا دوست عزیزبا سلام و احترام.افزایش دیه در ماه حرام فقط مربوط به حوادث منجر به فوت می باشد و در صورتیکه تاریخ حادثه و فوت هر دو در ماه حرام باشد دیه ماه حرام پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

باسلام من از سازمان اموال تملیکی برنده یک وانت نیسان شدم که چند سالی است بیمه نشده است آیا جریمه دارد؟آیا تخفیف منظور میشود ؟ خلاصه برای بیمه کردن چکارکنم و هزینه بیمه چقدر است با تشکربرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

باسلام اگر کسی بیمه شخص ثالث داشته باشد وتصادف کند ومقصر حادثه باشد ولی گواهینامه نداشته باشد آیا خسارت به فرد زیان دیده پرداخت میشود یانه؟باذکر توضیح ،باتشکر ازشمابا سلام و احترام.با سلام و احترام.بیمه خسارت زیاندیده را می پردازد اما از مقصر دریافت می کند

Description: برگشت به بالا

آیا به راننده مقصر(مادر) بعلت واژگون شدن اتومبیل، سبب فوت فرزندمان گردید. سهم دیه فرزند به مادر(راننده مقصر) تعلق می گیرد.با سلام و احترام و عرض تسلیت.سهم ایشان به سایر وراث پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

سلام از مشتریان قدیمی بیمه ایران هستم متاسفانه حدود دو ماه قبل تصادفی کردم که مقصر بودم و پس از طی مراحل قانونی و تشکیل پرونده و رعایت تمام مقررات و پس از گذشت یکماه از زمان تصادف جهت دریافت خسارت به خ مطهری نبش سرافراز که در انجا تشکیل پرونده داده بودم مراجعه کردم که با فاکتور اخذ شده از نمایندگی مرکزی مزدا حدود 450000000ریال خسارت شده بود ( لازم به ذکر است که قیمت فاکتور ها با قیمتهای بهمن سال قبل اخذ شده بود و مزدا یدک هیچ افزایش قیمتی نداده بود و این موضوع را کارشناس فنی قطعات در حضور مدیر ان مرکز بیمه تایید کرد و قیمت اتومبیل اینجانب در زمان خرید اردیبهشت 91 معادل فاکتور خرید بیمه شده بود که همکاران شما از بنده بعلت عدم رعایت قیمت به استناد ماده 10 جریمه نمودند حال انکه ماده 10نمیباشد و در زمان خرید بیمه نامه قیمت همان بوده است ضمنا مبلغی نیز به عنوان مالیات بر ارزش افزوده نیز از فاکتور کسر نموده بودند که پس از اعتراض بنده به غیر قانونی بوده ان روغن ریخته را خرج کردنداستدعا دارد برای احقاق حقوق اینجانب بنده حقیر را راهنمایی فرماییدبا سلام واحترام.طبق شرایط عمومی بیمه نامه در صورت افزایش ارزش وسیله نقلیه بیمه گذار(شما)موظف می باشید مراتب را به بیمه گر(بیمه ایران) اطلاع داده و با پرداخت حق بیمه نسبت به بیمه نمودن وسیله نقلیه خود به ارزش روز اقدام نمایید تا در صورت بروز حادثه مشکلی پیش نیاید در غیر اینصورت ماده 10 اعمال می شود و با قاعده نسبی خسارت پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام وخسته نباشید من تصادفی در هفته پیش داشته ام بین ماشین وموتور که در این تصادف مقصر 100%طرف مقابلم (ماشین)بود.چون تصادف جرحی بود مراحل قانونی رو برای دریافت دیه انجام دادم وحکم دادگاه رو هم گرفتم ؛حالا می خواستم بدونم اولا:معمولا چقدر طول می کشه تا دیه توسط بیمه پرداخت بشه ؟دوما:چه اقداماتی باید برای دریافت خسارت موتورم انجام بدم چون دادگاه مربوطه میگه این بخش مربوط به بخش حقوقی است وبه بخش کیفری که بحث دیه در اون مطرحه ربطی نداره؟ سوما :ایا هم دیه وهم خسارت موتورسیکلت از یک برگ کپن بیمه وباهم پرداخت میشه یا خیر؟(لازم به ذکر است هم من وهم مقصر حادثه دارای بیمه نامه ایران هستیم) باتشکربا سلام و احترام.خسارت دیه و موتورسیکلت هر دو با یک برش پرداخت می شود.حدود دو هفته طوی می کشد خسارت به شما پرداخت گردد البته در صورت تکمیل مدارک.جهت تشکیل پرونده به خ ش مطهری بعد از 4راه قائم مقام فراهانی پ 312 معاونت اجرایی بیمه های اتومبیل مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام یک خودرو با من تصادف کرد و بعد از سیر مراحل قانونی راننده خودرو به پرداخت دیه محکوم گردید با توجه به زمان تصادف در ماه های حرام نحوه محاسبه چگونه است . با تشکربا سلام و احترام.ماه حرام فقط در دیه افراد فوت شده تاثیر دارد

Description: برگشت به بالا

با سلام من یه پراید 89 دارم با بیمه ملت با 2سال تخفیف حالا میخام بیمه ایران بشم آیا ان 2 سال تخفیف شامل حالم میشه یا باید از صفر بیمه کنم؟ ممنونبا سلام و احترام.بله تخفیفات شما در بیمه ایران لحاظ می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام .اگه ی خودرو تو بیمه آسیا بیمه شده باشه و چندسال تخفیف داشته باشه .و بعد از این بخاد تو بیمه ایران بیمه کنه >آیا تخفیفات قبلی اون اعمال میشه ؟با سلام و احترام.در صورت ارائه اصل بیمه نامه تخفیفات در بیمه ایران به شما داده می شود

Description: برگشت به بالا

باسلام خدمت تمامی کارکنان و دست اندر کاران خستگی ناپذیر بیمه ایران. لطفا درصدهای تعدد خسارتی را که باید اعمال شود برای من مشخص کنید.مثلا اگر یک برش خسارتی نداشت اگر مالی بود چند درصد واگر جانی بود چند درصد و اگر دوتا نداشت چند درصد و الی آخر وهمچنین اگر تلفیقی از این دوتا بود چند درصد مثلا یکی مالی و یکی جانی.با تشکر و تقدیم احترام. اکبریبا سلام و احترام.اگر به قانون اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی مراجعه فرمایید دقیقا میزان جرایم مشخص است.یکبار خسارت مالی 10 درصد دوبار خسارت مالی 20 درصد یکبار خسارت جانی 20 درصد دو بر خسارت جانی 40 درصد و.... و در صورت تلفیق جریمه هر کدام که بیشتر باشد لحاظ می گردد

Description: برگشت به بالا

باسلام چند ماه پیش با یک دستگاه ماشین کیا تصادف کردم که دو تن از سرنشینهای ماشین پراید بنده مجروح و همان موقع با ماشین دیگری آنها رو به بیمارستان منتقل نمودم منتها وقتی به صحنه برگشتم مشاهده کردم که افسر راهنمایی آمده و گزارش خود را نوشته و محل تصادف رو ترک کرده بعد از چند روز در کلانتری در کروکی افسر راهنمایی اسم بنده رو که عزیزصدیق هست اشتباها علی صدیق به میزان 50 درصد مقصر قید و اینجانب را فاقد گواهینامه معرفی کردند که بعد ازمراجعه به دادگاه اعتراض کرده و دادیار فرمودند که بعد از تحقیقات لازم رای نهایی صادر خواهد شدو بعد ازحدود 2 ماه رای نهایی دادگاه صادرو اینجانب عزیز دارای گواهینامه را مقصر وبه پرداخت دیه محکوم کردند که اینجانب به نماینده اصلی بیمه در شهرستان برای تشکیل پرونده مراجعه کرده که مسئول بخش مربوطه بعد از دیدن کروکی فرمودند چون در کروکی راهنمایی اسم علی و فاقد گواهینامه قید شده بنابراین بیمه هیچگونه خسارت ماشین و یا دیه ی مصدومین رو تقبل نخواهد کرد که به ایشان فرمودم که رای دادگاه صادر و عزیز صدیق دارای گواهینامه مقصرشناخته شده منتها ایشان قبول نکردند و پرونده بنده در نامیندگی بیمه ایران بلاتکلیف مانده محبت کنید بنده را راهنمایی بفرمایید متشکرم.با سلام و احترام.می توانید با مراجعه به مسئول شعبه پرونده خود را پیگیری نمایید و در صورت عدم رفع مشکل می توانید به مرکز استان و مدیریت مراجعه و پیگیری فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام .اخیرا خودرویی خریده ام که کارت بیمه ثالث آن مفقود شده و فقط یک برگه گواهی بیمه پارسیان دارد در صورت بروز تصادف آیا این گواهی برای پرداخت خسارت اعتبار دارد و اگر اعتبار بیمه نامه تمام شود تمدید آن با چه جرایمی مواجه است .لطفا کامل وساده توضیح بفرمایید.ممنون09132252585با سلام و احترام.گواهی در دست شما پوشش بیمه نامه را دادرد و زمان تمدید در صورت عدم تصادف هیچ جریمه ای به شما تعلق نمی گیرد اما تخفیف احتمالی عدم خسارت نیز به شما تعلق نمی گیرد

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید با توجه به رقابتی شدن بازار بیمه با ظهور بیمه های خصوصی و اعمال تخفیفات ویژه و نرخ شکنی های مرسوم شرکت های خصوصی متاسفانه از 20/9/91 شاهد برچیدن کلیه تخفیفات گروهی و ویژه از قبیل تخفیفات دانش آموزی ، تاکسیرانی و اعمال تخفیف ثالث به بدنه و ... از طرف بیمه ایران هستیم و این در حالیست که با اعمال تخفیفات فوق در رشته های ثالث و بدنه نرخ حق بیمه ایران بالاتر از نرخ سایر شرکت ها میشد. حال سئوال من به عنوان حلقه ای از زنجیره فروش شرکت این است که بیمه ایران چه برنامه ای برای حفظ و افزایش پورتفوی خو داشته و دارد ؟ اگر اقدامات مقتضی و مناسبی در رابطه با حفظ مشتری برنامه ریزی نشود ما شاهد از دست دادن بازار نه در بخش اتومبیل بلکه در سایر رشته های بیمه ای نیز خواهیم بود .با سلام و احترام.نظرات شما منعکس می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام سواری پیکان مدل 72 مدت 9 سال بلا استفاده بوده و در این مدت نیز بیمه شخص ثالث تمدید نشده ایا با تغییر نام (انتقال سند )جریمه بیمه شخص ثالث بخشیده میشود؟با سلام و احترام.جریمه دیرکرد تحت هیچ شرایطی قابل بخشش نمی باشد

Description: برگشت به بالا

باسلام وخسته نباشیدجناب آقای کرمی جدیدابخشنامه ای صادرشدمبنی براینکه تخفیف ثالث فقط به بدنه هایی داده شودکه سال قبل بیمه بدنه ایران راداشته باشنددوسوال برای این جانب مطرح شددرشرایط رقابتی کنونی که تمام شرکتها تخفیفات مختلف راجهت کسب پرتفوی دیگر شرکتهادارندآیا این کاردرست است یأاینکه برعکس ماباید به بیمه های شرکتهای دیگرتخفیف بدهیم وسوال دوم اینکه آیا اگراتومبیلی مدل نودبودکه سال قبل کارت طلایی داشته اکنون بااین بخشنامه نباید تخفیف ثالث رابگیرد؟ وآیاتخفیفات تعدادهنوزپابرجاست یاخیر؟ودرمورد بیمه های ثالث بایدعرض کنم بسیاری ازشرکتها نرخهای ثالث خودراکاهش داده انددرحالی که بیمه ایران بالاترین نرخ راداردآیا زمان بررسی مجددومقایسه باسایرشرکتها جهت رقابت وعدم کاهش سهم پرتفوی بیمه ای نیست؟باتشکربا سلام و احترام.اینجانب منصوری پاسخ شما را می دهم.با عنایت به رایزنی های مدیریت محترم بیمه های اتومبیل مقرر گردید نرخ تمام بیمه ها در شخص ثالث یکی گردد و در خصوص بیمه نامه بدنه شما را به بخشنامه اخیر جناب آقای شعبانی ارجاع می دهم

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید.ممنون از اینکه با حوصله پاسخ می دهید.یک سوال از خدمتتون دارم.به طور کلی اگر شخصی دارای گواهینامه (ب و یا پایه دو) بوده و فاقد کارنامه تاکسی باشد در صورت رانندگی با تاکسی و تصادف و مقصر بودن شخص راننده تاکسی آیا از سوی بیمه خسارت زیاندیده (مال و جانی) پرداخت می گردد؟ 2.در بیمه نامه سال گذشته بندی خریداری شد که بنا بر گفته نماینده فروش در صورت بروز حادثه و عدم ارائه کارنامه از سوی راننده مقصر تاکسی، بیمه خسارت را تقبل خواهد کرد،آیا صحت دارد؟در صورت وجود این بند در سال 91 همچنان وجود دارد؟ با تشکربا سلام و احترام.بصورت کلی اگر پلیس راهور فرد راننده را مجاز به راننگی به شرایط مذکور داشته باشد فارق از خرید بند مذکور بیمه خسارت را می پردازد

Description: برگشت به بالا

سلام و خدا قوت چند ماه پیش مدارک اتومبیل اینجانب سرقت شد که نامه کلانتری هم موجود می باشد اکنون که زمان تمدید بیمه فرا رسیده می گویند کل تخفیف بیمه منتفی است و دلیلشان سو استفاده است که به گفته کارشناسان خودتان تقریبا محال است اینجانب در حالی که تخفیف کامل داشته ام این شرایط را پایمال شدن حقوق خود می دانم ضمنا می گویند از سال بعد کل تخفیف ها تعلق می گیرد که می خواستم بدانم چه تضمینی وجود دارد در صورتیکه مبلغ بیمه نامه اینجانب کامل پرداخت شده است؟با سلام و احترام.در صورت ارائه نامه سرقت از کلانتری و در صورتیکه بیمه گذار سال قبل شما بوده باشید می توانید از تخفیفات خود استفاده نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام بیمه بدنه و شخص ثالث رنو pk مدل 83 با 6 سال تخفیف شخص ثالث چقدر میشه ؟برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

من سال 90 تصادف کردم و آنموقع نرخ دیه کامل 60 میلیون بودهالان دیه من حدود 70 ملیون شده و شرکت بیمه اعلام داشته تعهد ما همان 60 میلیون بوده و ما حد اکثر همان 60 میلیون را پرداخت میکنیم باید بقیه دیه را از خود شخص بگیری در صورتی که من شنیده بوده دیه بر اساس 94 ملیون پرداخت خواهد شد1- آیا چنین چیزی درست است و اگر درست است من موقع دریافت پول باید رضایتنامه محضری امضا کنم، وقتی رضایتنامه امضا کردم که تمام....!2- بیمه اعلام کرده پزشکی قانونی در محاسبه اشتباه کرده و 23درصد اضافه محاسبه شده (گفته دیه نخاع را یکبار با تمام عوارضش کلی حساب کرده و یکبار هم عوارض را جدا گانه محاسبه کرده) آیا چنین چیزی ممکن است ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید من الان باید چه کنم تا حقم ضایع نشود؟با کمال تشکر و احترام.با سلام و احترام.افزایش دیه بیمه نامه ها مربوط بح حوادثی بود که تاریخ وقوع حادثه بعد از 1/8/91 رخ داده است لذا مشمول شما نمی گردد و همچنین امکان اشتباه سهوی در میزان جراحات وارده در پزشکی قانونی و رای دادگاه وجود دارد که باید با مکاتبه اصلاح گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام ، چنانچه یک خودرو 5 سال تخفیف بیمه داشته باشد و بر اثر تصادف یک کوپن آن مصرف شود آیا برای تجدید بیمه تخفیف به آن تعلق می گیرد؟با سلام و احترام.به شما دیگر تخفیفی تعلق نمی گیرد و طبق قانون مشمول جریمه می شوید

Description: برگشت به بالا

با درود من تازه ماشین خریدم و هیچ اطلاعاتی از بیمه اتوموبیل ندارم لطفا راهنمایی بفرمائید که فرق بین بیمه بدنه با بیمه شخص ثالث چیه ؟ تشکرمیکنم اگر برایم این مورد را ایمیل بفرمائید . با سپاسبا سلام و احترام.بیمه نامه شخص ثالث خسارتهایی را جبران می نماید که اتومبیل شما به سایر افراد وارد می نماید و بیمه نامه بدنه خسارتهای خودروی شما را در زمانی که خود مقصر باشید جبران می نماید البته سرقت و آتشسوزی نیز از پوششهای بیمه بدنه می باشد

Description: برگشت به بالا

با سلام در صورت استفاده بیمه گذار از پوشش تبعی در بیمه بدنه آیا تخفیف عدم خسارت در سال بعد خذف می گردد؟با سلام و احترام.بله در صورت استفاده از پوششهای تکمیلی نیز موجب از بین رفتن تخفیفات عدم خسارت بدنه می شود

Description: برگشت به بالا

18درصد دیه در ماه صفر؟؟؟؟؟؟؟

Description: برگشت به بالا

با سلام وخسته نباشید ماشینم تا سال 88 بیمه بوده وتا حالا بیمه نکردم اگه بخوام بیمه کنم آیا جریمه دارد واگر دارد کل هزینه بیمه با جرایم چه مبلغی خواهد بود؟با سلام و احترام.بله مشمول جریمه می شوید لطفا جهت اطلاع از میزان حق بیمه و جریمه به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام من فوق لیسانس اقتصاد هستم دلم می خواهد نمایندگی بیمه ایران را داشته باشم ولی یک سال سابق کار تخصصی در شرکت های بیمه ای را ندارم.آیا می توانم نمایندگی بیمه ایران را اشته باشم .باسپاسبرای مشاهده شرایط اخذ نمایندگی اینجا کلیک نمایید.

Description: برگشت به بالا

سلام و عرض ادب خواهش می کنم کمکم کنیدو جوانی 23 ساله هستم که حدود 5 ماه پیش با ماشین به عابری پیاده زدم که موجب فوت آن شخص شد ولی هم گواهینامه داشتم و هم بیمه ماشین.خانواده ی آن شخص رضایت ندادن و دادگاه من رو به 25 ماه حبس محکوم کرد که رای صادره نهایی شد.در حال حاضر پرونده ی بیمه ی ما در شعبه ی مرکزی استان قرار دارد .آیا دادن چک ضمانت ما به خانواده ی شاکی تا موقعی که بیمه خسارت آنها را بدهدبرای گرفتن رضایت موقت از آن ها باعث می شود بیمه به ما تعلق نگیرد؟ چون خانواده ی آنها برای گرفتن رضایت از ما یک چک ضمانت خواسته اند که تا موقع گرفتن خسارت بیمه نزد خودشان به ماند. خواهشمندم توضیح دهید.با سلام و احترام.شما با مراجعه به بیمه مرکزی ایران در استان خود می توانید هر چه زودتر با تکمیل مدارک پرونده خود دیه را به وراث متوفی پرداخت کرده و رضایت را اخذ نمایید و نیازی به دادن چک خود نیست

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام وخسته باشید.....فرق کامیون وکامیونت در بیمه نامه شخص ثالث وبیمه نامه بدنه چیست؟با سلام و احترام.فرق اشاره شده مربوط به طرفیت بارگیری خودرو می باشد و به بیمه ثالث و بدنه ارتباطی ندارد

Description: برگشت به بالا

با سلام پدرم خودرو سایپا دارد، 6 سال بود که بیمه ایران داشت پارسال بیمه ماشینش را به علت فراموشی همراه با لباس هایش در ماشین لباسشویی انداخته بود که متاسفانه از بین رفت. همان موقع به نمایندگی بیمه ایران مراجعه کرده بود به ایشان گفته بودند با وجود این که سابقه 6 ساله بیمه خودرو شما در سیستم وجود دارد شما نمی توانید از تخفیفات بیمه تان استفاده کنید و بایستی از نو خودروتان را بیمه کنید. الان یک سال است که بیمه نوین دارند. با توجه به اینکه سابقه 6 ساله بیمه ایشان در سیستم بیمه ایران وجود دارد آیا می توانند از تخفیف 6 ساله خود (تصادف و .. نداشته اند) استفاده کنند؟ خواهشاً راهنمایی کنید با تشکربا سلام و احترام.زمان تمدید بیمه نوین اگر بخواهید در بیمه ایران تمدید نمایید می توانید با ارائه اصل بیمه نامه نوین و کپی بیمه نامه قبلی ایران می توانید از تخفیفات استفاده نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام پدرم خودرو سایپا دارد، 6 سال بود که بیمه ایران داشت پارسال بیمه ماشینش را به علت فراموشی همراه با لباس هایش در ماشین لباسشویی انداخته بود که متاسفانه از بین رفت. همان موقع به نمایندگی بیمه ایران مراجعه کرده بود به ایشان گفته بودند با وجود این که سابقه 6 ساله بیمه خودرو شما در سیستم وجود دارد شما نمی توانید از تخفیفات بیمه تان استفاده کنید و بایستی از نو خودروتان را بیمه کنید. الان یک سال است که بیمه نوین دارند. با توجه به اینکه سابقه 6 ساله بیمه ایشان در سیستم بیمه ایران وجود دارد آیا می توانند از تخفیف 6 ساله خود (تصادف و .. نداشته اند) استفاده کنند؟ شماره خودرو 266716 خواهشاً راهنمایی کنید با تشکربا سلام و احترام.زمان تمدید بیمه نوین اگر بخواهید در بیمه ایران تمدید نمایید می توانید با ارائه اصل بیمه نامه نوین و کپی بیمه نامه قبلی ایران می توانید از تخفیفات استفاده نمایید

Description: برگشت به بالا

آیا برای اعضا هیات علمی تخفیف وجود دارد؟با سلام و احترام.در بیمه نامه بدنه 20درصد تخفیف گروهی ارائه می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام پدرم خودرو سایپا (266716) دارد، 6 سال بود که بیمه ایران داشت پارسال بیمه ماشینش را به علت فراموشی همراه با لباس هایش در ماشین لباسشویی انداخته بود که متاسفانه از بین رفت. همان موقع به نمایندگی بیمه ایران مراجعه کرده بود به ایشان گفته بودند با وجود این که سابقه 6 ساله بیمه خودرو شما در سیستم وجود دارد شما نمی توانید از تخفیفات بیمه تان استفاده کنید و بایستی از نو خودروتان را بیمه کنید. الان یک سال است که بیمه نوین دارند. با توجه به اینکه سابقه 6 ساله بیمه ایشان در سیستم بیمه ایران وجود دارد آیا می توانند از تخفیف 6 ساله خود (تصادف و .. نداشته اند) استفاده کنند؟ در ضمن از بیمه قبلی که 6 سال تخفیف داشت کپی نداریم. چکار کنیم؟ خواهشاً راهنمایی کنید متشکربا سلام و احترام.می توانید به شعبه مرکزی شهرتان مراجعه و با ارائه اصل بیمه نامه نوین از تخفیفات سنواتی خود استفاده نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام مجدد و عرض پوزش من از شهرستان مزاحم می شوم، همانطور که قبلاً خدمتتان عرض کردم بیمه ماشین پدرم که 6 سال تخفیف داشت در لباسشویی کاملاً از بین رفت شما هم فرموده بودید که کپی بیمه نامه را همراه با بیمه نوین به یکی از نمایندگی ها تحویل دهید و تخفیف 7 ساله دریافت کنید ولی متاسفانه کپی اونو هم نداریم. با توجه به اینکه هم اکنون مشخصات سنوات قبلی بیمه ایشان در سیستم وجود دارد آیا می توانیم از تخفیفات 6 سال گذشته استفاده کنیم؟ خواهشاً راهنمایی کنید متشکرمبا سلام و احترام.می توانید به شعبه مرکزی شهرتان مراجعه و با ارائه اصل بیمه نامه نوین از تخفیفات سنواتی خود استفاده نمایید

Description: برگشت به بالا

با عرضِ سلام . . خواستارِ توضیحاتِ تکمیلی درباره‌یِ چگونگیِ بیمه شدنِ اتومبیل‌هایِ دارایِ کپسولِ اِل پی جی هستم ! با تشکربا سلام و احترام.اگر خودرو در مراکز مجاز مجهز به سیستم گازسوز شده باشد مانند خودروهای دیگر بیمه می شود

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید؛من بیمه بدنه سال گذشته که بیمه ایران بوده گم شده است؛می خواستم بدونم برای تمدید بیمه نامه تخفیف سال قبل تعلق میگیرد ؟ چکاری باید انجام بدهم؟با سلام و احترام.متاسفانه نمی توانید از تخفیفات استفاده نمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام واحترام بیمه نامه بنده از شرکت بیمه پارسیان صادر شده است می خواستم بدانم اگر بخواهم از بیمه پارسیان به بیمه ایران منتقل نمایم چه شرایطی دارد؟با سلام و احترام.با ارائه اصل بیمه نامه پارسیان می توانید در بیمه ایران بیمه نامه صادر نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام برادرم در تصادفی منجر به صدمات زیادی شده که دیه آن بیشتر از یک دیه کامل است و بیمه نامه ماشین مقصر تاسقف 60 میلیون نزد بیمه ایران تعهد دارد و راننده فوت کرده و وارث آن توان مالی ندارند که مابقی را پرداخت کنند - لطفا مرا راهنمایی نماییدبا سلام و احترام.بیمه تا سقف تعهدات بیمه نامه را می پردازد اگر مصدوم مشمول تعدد دیات شده باشد به نرخ تعهدات بیمه نامه طبق رای غرامت می پردازد و بیش از آن را نمی تواند پرداخت کند

Description: برگشت به بالا

با سلام . ی کامیون که لیزینگی بوده و پیشنهاد دهنده اون گفته که تصویه کرده و سند را میخاد بزنه .حالا از 2 جا بیمه براش صادر شده (هم بدنه هم ثالث).چیکار باید کنم؟با ارائه هر دو بیمه نامه به جایی که بیمه نامه دوم را صادر فرمودید می توانید بیمه نامه های دوم را ابطال نمایید

Description: برگشت به بالا

شرایط پرداخت دیه چگونه می باشد؟با سلام و احترام.بعد از صدور رای دادگاه و تشکیل پرونده در بیمه در صورت تکمیل مدارک نهایتا تا یک هفته دیه پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

سلام ماشین وانت 2 کابین بیمه سرنشین برای چند نفر شامل میشود در حالی که مشخصات آن تن می باشدبا سلام و احترام.افراد مجاز در اینگونه خودروها 4 نفر می باشد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام بنده امروز تصادف کردم و مبلغ خسارت کمتر ار 500 هزار تومان شده و مقصر نیز بنده میباشم. و مدارک خود را به فرد مقابل دادم.آیا در روزهای بعد امکان خبر نمودن پرداخت سیار بیمه را داریم؟به چه صورت؟ با تشکربا سلام و احترام.خیر خسارت سیار در همان روز و در صحنه تصادف می باشد

Description: برگشت به بالا

سلام خسته نباشید. من اردیبهشت امسال با یک موتوری تصادف کردم که منجر به خسارات مالی و جانی شد و خسارات مالی رو همان موقع ها رفتیم و بیمه پرداخت کرد ولی برای خسارات جانی چون باید مراحل قضایی و دادگاه طی میشد یه 8-9 ماه طول کشید و من تو این مدت خودرویی که داشتم رو مجبور شدم به دلایلی بفروشم ولی از تمامی مدارک اعم از بیمه نامه،سند،کارت ماشین و... کپی دارم و موقعی که برای دریافت خسارت مالی مراجعه کرده بودیم ازشون سوال کردم که برای خسارت جانی چکار باید بکنیم که همکاراتون تو بیمه گفتند که بعد از صدور حکم قاضی و با مراجعه به یکی از مراکز پرداخت خسارت با همان کوپنی که برای خسارت مالی از بیمه نامه تان جدا شده ،خسارت جانی هم پرداخت میشه! سوالی که من دارم الان با این شرایطی که ماشین رو فروخته ام و نزدیک 9 ماه از تصادف گذشته و علت این زمان هم صدور حکم قاضی و طی کردن مراحل قضایی بوده برای دریافت خسارت جانی مشکلی که برایم پیش نمیاد؟ ممنون میشم راهنماییم کنیدبا سلام و احترام.خیر مشکلی برایتان پیش نمی آید و با همان برش خسارت مالی ، خسارت جانی نیز پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

باسلام:بنده صاحب ماشین سمندال ایکس مدل88که درتاریخ4/10/89بااتومبیل پیکان مدل78دارای بیمه ایران تصادف کرده وباتوجه به اینکه مقصرصددرصدراننده پیکان بوده وخسارت موردنظرزیریکی دومیلیون بوده پلیس بدون نیازبه کروکی تشخیص ودنبال پیگیریهای دریافت خسارت کردیم ولی دربیمه علاوه براینکه تمامی مدارک ارایه شدازبنده که مقصرنمیباشم بیمه روزحادثه راخواسته شده ودرغیراینصورت کروکی خواسته شده؟؟؟لطفآبنده راراهنمایی فرماییدبا سلام و احترام.یکی از شرایط پرداخت خسارت بدون کروکی داشتن بیمه نامه معتبر طرفین در زمان حادثه می باشد در غیر اینصورت ارائه روکی لازم است و این موضوع عین قانون می باشد

Description: برگشت به بالا

باعرض سلام اینجانب یک دستگاه پیکان مدل 1375 خریداری نموده و حدود3 سال از بیمه این ماشین می گذرد که طی این سه سال بیمه نشده و قصد دارم که ماشین را بیمه نمایم وسوالم این است که آیا هیچ کدام از شرکت های بیمه ای بخشودگی این 3 سال را می پذیرد و آیا راهی وجود دارد که تخفیف شامل شود؟ضمنا برادر شهید می باشم وآیا تاثیر دارد؟ با تشکربا سلام و احترام.متاسفانه باید جریمه را پرداخت کرده و شامل هیچ تخفیفی نمی شوید

Description: برگشت به بالا

سلام ماشین من بیمه بدنه می باشد ایااگر خسارتی به ماشین وارد شود حال توسط خود من حین رانندگی یا ماشین پارک بوده باشد وخسارت دیده باشد ومتواری شده باشند احتیاج به کروکی می باشد اصلا مدارک ومراحل دریافت خسارت بیمه بدنه به چه صورت است ؟ تا چه سقفی خسارت وارد شود احتیاج به کروکی نیست چه بیمه بدنه چه ثالت خواهش می کنم نحوه دریافت خسارت از بیمه ایران بابت بیمه ثالث وبدنه را به من بگوید چراکه نمی خوام خدای نکرده به خاطر نداشتن اطلاعات کافی متضرر شوم اگه خدای ناگرده تصادف شود من در صحنه تصادف باید چه کار کنم که بتوانم از بیمه طرف مقابلم یا بیمه بدنه ام خسارت بگیرم ایا لازم است افسر بیایید و........با سلام و احترام.خسارت بدون کروکی شخص ثالث تا مبلغ 3/150 میلیون توامان بدون کروکی و با حضور طرفین حادثه در بیمه و در دست داشتن بیمه نامه ها کارت ماشین ها و گواهینامه ها پرداخت می شود و خسارت بدون کروکی بدنه نیز تا مبلغ 500 هزار تومان با ارائه مدارک خودرو پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

لطفا اعلام فرمایید در صورت تغییر مالکیت صاحب اتومبیل به دارنده جدید که خودرو را با حدود 5 ماه انقضای بیمه نامه خریداری نموده است جریمه تعلق می گیرد یا خیر؟با سلام و احترام.تحت هر شرایطی باید جریمه 5 ماه فقدان بیمه نامه پرداخت شود

Description: برگشت به بالا

سلام بنده بیمه اتومبیل در تاریخ 15/12/91 هر سال به اتمام میرسد. از آنجاکه این ماه نزدیک عید و هزینه ها بالاست توان پرداخت بیمه ندارم شما چه راه حلی پیشنهاد میکنید بنده بنظرم ماشین رو تو پارکینگ نگه دارم تا بعد از عید اگر این کارو انجام بدم شامل جریمه میشم اگه آره چقدر یا مشکل دیگه داره؟ ممنون اگه زود ج بدینبا سلام و احترام.در صورت عدم خرید بیمه نامه باید جریمه دیرکرد پرداخت شود در ضمن در صورتیکه برای خودرو بیمه نامه نخریدید پیشنهاد می دهم از خودرو تحت هیچ شرایطی استفاده ننمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام میخواستم بدونم مبلغ بیمه پراید مدل 90 چقدر میشهبرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

من درتاریخ30/09/1391باتاکسی باگواهینامه ب1 کارمی کردم باعابرپیاده تصادف کردم ومقصرشناخته شدم.آیابیمه خسارت می دهد.درضمن به خاطرگواهینامه افسرکارشناس جریمه صادرکرد.باتشکروسپاس.با سلام و احترام.چون با گواهینامه ب 1 نمی توانید با تاکسی رانندگی نمایید بیمه خسارت را می پردازد اما از شما دریافت می نماید

Description: برگشت به بالا

سلام.بنده با پاترولی مدل 79 تصادف کردم که مقصر بنده بودم و راننده پاترول از بیمه بنده استفاده کرده وحالا از من میخواهد مبلغ یک میلیون تومن بابت افت قیمت به او بدهم.با اینکه ماشین او مل 79 هست ایا افت قیمت به طعلق میگیرد؟با سلام و احترام.افت قیمت جزئ تعهدات بیمه نمی باشد و مرجع تشخیص تعلق افت قیمت کارشناسان رسمی دادگستری می باشند

Description: برگشت به بالا

باسلام- اگردوماشین مقصروزیاندیده هردودارای بیمه ثالث ولی مقصرفاقدگواهینامه باشد جبران خسارت زیاندیده به چه شکل است؟اگرمقصربه انواع راههاازپرداخت خسارت تفره رود ،زیاندیده باید راه طولانی دادگاهها راطی کند وازجیب علی الحساب ماشینش رادرست کند؟حمایت بیمه دراینجا چگونه است؟با سلام و احترام.بیمه خسارت را می پردازد اما بعد از مقصر دریافت میکند

Description: برگشت به بالا

سلام وقت بخیر اینجانب راننده خودرو میباشم که در حین رانندگی از عقب خودرویی بامن تصادف نموده است و افسر ایشان را مقصر دانسته اند و کروکی را تسلیم نمو ده اند راننده مقصر هنوز در بیمارستان بستری میباشد و خودروی بنده مخروبه لذا بنده را راهنمایی فرماییددر صورت بستری بودن مقصر بنده میبایست بلاتکلیف باشم ؟ تاکی؟ شاید ایشان فوت کند، بنده تا به کی تحمل نمایم و ازخودرو استفاده نکنم؟ بسیار سپاس از پاسخگویی شمابا سلام و احترام.در صورتیکه کروکی داشته باشید می توانید خسارت خود را دریافت نمایید و به حضور شخص ایشان نیازی نیست

Description: برگشت به بالا

بنام خدا با سلام لطفا راهنمایی فرمایید که: با داشتن بیمه 126 م در حال حاضر و با توجه به نهایت 2 برابر شدن دیه در ماه های حرام در صورتیکه بیمه قبل از ماه حرام در سال 92 به اتمام میرسد آیا لازم است هم اکنون اقدام به دریافت الحاقیه نماییم ؟ با تشکر قلیچ خانیبا سلام و احترام.کار از محکم کاری عیب نمی کند .جهت اطمینان بهتر است الحاقی را تهیه بفرمایید.شاید خدای ناکرده در صورت بروز احتمالی حادثه رای دادگاه 2 سال بعد صادر شود و از نرخ دیه در آن سال فعلا اطلاعاتی نیست

Description: برگشت به بالا

باعرض سلام وپیشاپیش تبریک سال 92 سوال بنده اینه خودروهایی که مزایده می باشند چگونه نسبت به صدور بیمه نامه آنها اقدام نمود ؟ آیا با فاقد سابقه یا صفر کیلومتر یا تاریخ شماره گزاری بیمه اش نمودبا سلام و احترام.بستگی دارد به اینکه خودرو از مزایده کجا خریداری شده

Description: برگشت به بالا

باسلام خواهشمند است برای کارگزاران بیمه محاسبه شخص ثالث را در سایت باز بگذارید باتشکربا سلام و احترام.پیشنهاد شما بررسی می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام با توجه به اینکه من یک مزدای 2600 شاسی بلند دو کابین وانت دارم در کارت ماشین در قسمت ظرفیت چهار نفر به اضافه 4/30 تن قید شده است اما زمان تمدید بیمه ان یعنی بیمه ایران در قسمت ظرفیت بیمه نامه فقط ظرفیت 1 قید شده است زمان تحویل بیمه نامه از نمایندگی سوال کردم گفت ظرفیت بار قید می شود اشکالی ندارد در صورتی که کارت ماشین چهار نفر را قید کرده است آیا از لحاظ قانونی اشکاتی ندارد یا می شود آن را اصلاح کرد؟با سلام و احترام.اگر نوع وسیله نقلیه وانت دوکابین قید شده باشد مشکلی در بیمه نامه شما نیست

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید . تاریخ بیمه نامه اتومبیل بنده 28 اسفند میباشد . میخواستم بدونم قانونی وجود داره که تاریخ آن 4 ماه بعد بشود تا شب عید مجبور به پرداخت هزینه نباشم . لازم به ذکر است دارای 2 سال تخفیف میباشم .با سلام و احترام.شما می توانید با پرداخت حق بیمه بیمه نامه یکساله صادر نمایید بیمه نامه کوتاه مدت صادر نمی شود

Description: برگشت به بالا

باسلام وعرض تبریک سال نو بیمه ایران در حق بیمه شخص ثالث همانطور که در سایت اعلام نموده اید 15درصد تخفیف به کلیه بیمه گذارانی نا پایان فروردین 92بیمه نامه فوق خریداری نمایند.اعطا می نمایند اما در عمل اینطور نیست وبیمه گذارانی که سابقه انها نزد دیگر شرکت های بیمه ای هستند از این تخفیف محروم هستند .لطفاتوضیح دهید.تشکربا سلام و احترام.این تخفیف فقط به بیمه گذاران قبلی بیمه ایران تعلق می گیرد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام: پدرم چند روز پیش با موتورسیکلت از جاده چپ کرده موتور بیمه دارد اما پدرم گواهینامه ندارد.ایا میتواننداز دیه استفاده کنند؟ با تشکربا سلام و احترام.متاسفانه خیر

Description: برگشت به بالا

سلام.اگر تمدید بیمه شخص ثالثی 10روز زودتر از تاریخ انقضای بیمه قبلی باشد وفرد در طول این 10 روز تصادف کند تکلیف چیست؟ باتشکر فراوانبا سلام و احترام.پس از برگشت دادن تخفیفات و پرداخت جریمه می توانید برش بیمه نامه سال گذشته را دریافت نماییید

Description: برگشت به بالا

بسمه تعالی با سلام و تبریک سال نو: اینجانب عیسی سعادتی مجد کارشناس بیمه میهن (شعبه قزوین) در خصوص بیمه سوالی داشتم که در صورت امکان تقاضا دارم به این سوال پاسخ داده و بنده را راهنمایی فرمائید: پیشاپیش از زحمات شما سپاسگزارم. الف: شرایط محاسبه و پرداخت مجموعه خسارتهای وارده در قالب یک حادثه از محل بیمه نامه ی زیر را به تفکیک شمرده و در صورت لزوم توضیح کوتاهی برای آن ارائه نمائید: ب : ملاک تشخیص و جدا سازی مجموعه خسارتهای قابل پرداخت از محل بیمه نامه ی زیر، در قالب یک حادثه یا در قالب حوادث متعدد به تفکیک شمرده و در صورت لزوم توضیح کوتاهی برای آن بدهید: بیمه ثالث خودرو بیمه بدنه خودروبا سلام و احترام.با توجه به گستردگی مطلب پیشنهاد می گردد به یکی از شعب خسارتی بیمه ایران مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

اگر با اتومبیل به درخت بزنم آیا خسارت بیمه بدنه را بیمه گذار می پردازد؟ آیا در این مورد هم کروکی نیاز هست؟با سلام و احترام.تا مبلغ 500هزار تومان خسارت بدون کروکی در بیمه نامه بدنه پرداخت می گردد در صورتیکه خسارت بیشتر است بهتر می باشد که کروکی تهیه فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید نرخ بیمه پیکان مدل 1372 دولوکس چه مقدار است؟ (یک برگ کوپن هم سال قبل جدا کردم) با تشکربرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

من در سال 89 دچار سانحه کاری در ناحیه زانو(کشیدگی رباط و مینیسک)شدم که پس از اخراج از کار و به دنبال آن شکایت از کارفرما دیه را دریافت نمودم که پایم هم احتیاج به عمل داشت ولی با کمک نرمش و فیزیوتراپی سلامتی ام را بدست آوردم ولی در سال 92 با موتور بودم که با یک پیکان تصادف کردم و اینبار هم همان زانو آسیب دید (پارگی رباط و مینیسک)و راه رفتن را برایم مشکل کرده آیا با توجه به تشدید مشکل دوباره دیه به من تعلق میگیرد؟با سلام و احترام.در صورت تشخیص کارشناسان محترم پزشکی قانونی و قاضی محترم اگر آسیبی در اثر تصادف وارد شده باشد به میزان غرامت وارده دیه پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام بنده در سال 89 دچار سانحه کاری در ناحیه زانو(کشیدگی رباط و مینیسک) شدم که با فیزیوتراپی مشکل حل شد و من نیز دیه را دریافت نمودم و حالا دوباه در سال جدید با یک خودرو تصادف کردم که منجر به پارگی رباط و مینیسک در همان زانو شد آیا من میتوانم ضمن طی مراحل قانونی بیمه دوباره دیه دریافت کنم و آیا دیه شامل حال من میشود؟ ممنونبا سلام و احترام.در صورت تشخیص کارشناسان محترم پزشکی قانونی و قاضی محترم اگر آسیبی در اثر تصادف وارد شده باشد به میزان غرامت وارده دیه پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام و وقت بخیر شرکتی هستیم با مسئولیت محدود بالغ بر دو هزار دستگاه وسیله نقلیه عمومی سنگین را تحت پوشش خدمات خود داریم. راهنمایی بفرمایید با توجه به علاقه اغلب رانندگان جاده ای کشور به بیمه ایران چگونه میتوانیم قرارداد بیمه گروهی اخذ نماییم و معمولا بیمه های گروهی شامل چند درصد تخفیف( ثالث و بدنه) می باشد؟ لطفا شرح دهید ( ضمنا مالکیت خوردروها یاد شده در اختیار رانندگان بوده و تاریخ بیمه نامه هایشان روزهای مختلف سال می باشد.) 09196296500 شمسبا سلام و احترام.می توانید با یکی از نمایندگی های بیمه ایران مذاکره فرموده و پس از مکاتبات لازمه و اخذ نرخ و شرایط در صورت تمایل همکاری با بیمه ایران را شروع فرمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام وخسته نباشید. میخواستم از شما در خصوص اینکه برای دریافت خسارت ناشی از تصادفی که کروکی ندارد باید به کجا مراجعه کنم؟؟ این در صورتی است که برگ بیمه نامه شخصی که با بنده تصادف کرده در دست من است.ضمنا" من ساکن غرب تهران می باشم. با تشکر فراوانبا سلام و احترام.به اتفاق مقصر می توانید به کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج(شعبه ممتاز غرب) مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

سلام وخسته نباشید بیمه اتومبیل با توجه مدل وقیمت چ جوری محاسبه میشه؟ من یه پراید 141 مدل 87 دارم و شهریور 91 از بیمه اش استفاده کردم الان بیمه اش چقد میشه؟ و چجوری محاسبه میشه؟ قبل از91 4سال تخفیف داشت آیا واسه سال92 مشمول تخفیف بیمه میشه؟ با تشکربا سلام واحترام.با توجه به استفاده از بیمه نامه شخص ثالث دیگر به شما تخفیفی تعلق نمی گیرد و شما باید جریمه نیز پرداخت نمایید.محاسبه حق بیمه بر اساس تعرفه اعلامی قانونی صورت می گیرد

Description: برگشت به بالا

با سلام اگر از سوی ارگانی برای بیمه ایران جایی در نظر گرفته شود برای صدور بیمه اعم از اتومبیل و غیره و حجم بیمه نامه های ایشان بالای 1000 بیمه نامه در ماه پیش بینی شود با شرایط که در پایین ذکر خواهد شد ایا بیمه ایران با ایجاد واحد صدور موافقت می کند؟ 1-نیروهای مسلح اعم از ارتش ، سپاه و وزارت دفاع و بستگان درجه 1 انها با ارایه گواهی کسر از حقوق بیمه نامه ها ی ایشان اعم از شخص ثالث و بدنه و سایر بیمه نامه هایشان قسطی باشد 2-مراجعه کنندگان عمومی که گواهی کسر از حقوق ندارند چک ارایه دهند توضیح بند 2:با این شرط که اگر در موعد مقرر چکشان وصول نشد شرکت بیمه ایران به بیمه گذار هیچ خسارتی پرداخت نکند و حق بیمه های پرداخت شده قبلی بیمه گذار نیز به بیمه گذار برگردانده نشود با تشکربا سلام و احترام.نیروهای مسلح طی چندین سال متوالی با یکی از شرکت خدمات بیمه ای های بیمه ایران قرارداد داشته و همکاری می نمایند

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید ماشین اینجانب در سال 91 با یک کامیون کشنده تصادف کرد وراننده کشنده که مقصر بود فوت کرد و ماشین بنده 2 نفر مجروح . قاضی پرونده در سال 91 فقط قرار منع تعقیب برای مقصر صادر کرد ولی برای مجروحین رای صادر نکرد ایا برای گرفتن دیه مجروحین باید از بیمه شکایت کنم یا بیمه با توجه به نامه ]ای پزشک قانونی درصد دیه را مشخص میکند وقتی برای تشکیل پرونده رفتم شرکت بیمه چیزی نگفت و ما تشکیل پرونده دادیم .خواهشمنداست راهنمایی کنیدبا سلام و احترام.قاضی محترم دادگاه برای مصدومین رای صادر می نماید و پس از صدور رای می توانید با ارائه رای به بیمه خسارت دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

سلام من با عابر تصادف کردم الان دوره طول درمان میگذرونه من ماشین فروختم حالا باید چیکار کنم کجا برم برای باز کردن پرونده تو بیمه البته بیمه ماشین هنوز دست خودمه ممنون میشم راهنماییم کنیدبا سلام و احترام.اگر در شهرستان تشریف دارید به شعبه مرکزی شهرستان و اگر در تهران می باشید به خ ش مطهری بعد از 4راه قائم مقام معاونت اجرایی بیمه های اتومبیل مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام در صورت امکان به سوال من جواب بدین متشکرم. من دارای گواهینامه پایه دوم می باشم که روش قید شده" سواری شخصی با نصب اینه مخصوص" سوالم اینه که ایا اتومبیلهای سواری شامل چه اتومبیلهایی میشن؟ مثلا شاسی بلندها ویا استیشن ویا ونها جزء سواری هستن یا نه ؟ با تشکربا سلام واحترام.با مراجعه به آیین نامه راهنمایی و رانندگی می توانید مشخصات خودروهای سواری را دریافت نمایید .شایان ذکر است با خودروهایی که مجهز به آینه مخصوص می باشند می توانید رانندگی نمایید

Description: برگشت به بالا

سلام من چند روز پیش با یک سواری پژو حاوی 2سرنشین که فقط خسارت مالی دیده و یک سواری پراید حاوی 8سرنشین(1بچه شش ماهه که الان در کماست*،1بچه هشت ماهه در کماست*،1بچه 8ساله که سالمه،1بچه 12ساله که سالمه،1خانم 30ساله که روز دوم تو بیمارستان فوت کرد*،1خانم 32ساله که سالمه و2نفر آقای 40ساله که زخمییند) تصادف کردم و مقصرم، ماشین من تریلییه و توقیفه و خودم بعد از 3روز زندان با وصیقه 200میلیون آزاد شدم،الان سر درگم مانده ام و نمیدانم چکار کنم وچه میشود.چون خانواده طرف داغدارند و نمیتوانم هیچ حرفی بزنم. خواهش میکنم کمکم کنیدبا سلام و احترام.اگر بیمه نامه داشته باشید تا سقف تعهدات بیمه نامه شما به هر کدام از زیاندیدگان دیه ÷رداخت می شود و نگران نباشید

Description: برگشت به بالا

سقف خسارتی که بیمه برای تصادفات بدون کروکی پرداخت می نماید چقدر است؟با سلام و احترام.در صورت حضور طرفین و احراز مدارک لازمه تا مبلغ 3میلیون و 800 هزار تومان خسارت بدون کروکی پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

سلام لطفا نحوه محاسبه ما به التفاوت بیمه شخص ثالث خودرو در سال 1392 را اعلام نمایید؟با سلام و احترام.باید به نرخ ها و آیین نامه های بیمه مرکزی مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

باسلام قیمت بیمه شخص ثالث یک پراید 88 باعدم خسارت چقدر استبرای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید. من به تازگی اتومبیلم رو بیمه شخص ثالث کردم. بعد از گذشت چند روز متوجه شدم در بیمه نامه مشگلی هست. سال ساخت اتومبیل من 1391 ولی در بیمه نامه 1390 زده.. آیا مشگلی برای من ایجاد میشه در صورت تغییر ندادن ؟ آیا حتما باید مراجعه کنم به همون نمایندگی برای درست کردن ؟ با تشکربا سلام و احترام.اگر به همان نمایندگی مراجعه و بیمه نامه را اصلاح فرمایید بهتر است در غیر اینصورت خدای ناکرده در صورت بروز حادثه احتمالی با مشکل مواجه می شوید

Description: برگشت به بالا

سلام در برخورود موتور سیکلت با اتومبیل اگر مقصر حادثه موتور سیکلت باشدوبدنه اتومبیل خسارت ببیند کروکی حادثه بهم بخورد و دو طرف خود مقصر را معلوم کنند والبته صاحب اتومبیل به تعمیر گاه(صافکاری) مراجعه کرده باشد . آیا در این وضعیت راننده موتور سیکلت میتواند از کوپن بیمه خود خسارت بدنه اتومبیل را بپردازد ؟ لطفا مراحل کار را شرح دهید : با تشکربا سلام و احترام.اگر موتورسیکلت مقصر باشد قبل از بازسازی دو وسیله نقلیه باید با هم به یکی از شعب خسارتی بیمه ایران مراجعه کرده و خسارت را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

سلام و عرض ادب و احترام در صورت مفقود شدن بیمه شخص ثالث باید هزینه پرداخت طردبا سلام و احترام.خیر با مراجعه به واحد صدور بیمه نامه خود بدون پرداخت وجه گواهی بیمه را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با درود، و روز بخیر، اتومبیل من بیمه شخص ثالث آن در تیرماه سالجاری تمام میشود و چون اتومبیل به هیچ عنوان استفاده نمی شود و در این مدتی هم که بیمه داشته استفاده نشده است آیا میتوانم بیمه آن را تمدید نکنم وهر زمان که تصمیم گرفتم که از آن استفاده کنم ، نسبت به بیمه آن اقدام کنم و اگر پاسخ مثبت هست آیا زمانی که خواستم بیمه ان را تمدید کنم جریمه دیرکرد شامل آن خواهد شد یا خیر.لطفا" پاسخ دهید .متشکرم. ربیعیبا سلام و احترام.در صورتیکه بعد از تاریخ اتمام بیمه نسبت به تمدید بیمه نامه اقدام نمایید مشمول جریمه می شوید حتی یک روز

Description: برگشت به بالا

من در شهرستان تصادف کردم ایا میتوانم در تهران خسارت دریافت کنم ؟با سلام و احترام.اگر کروکی داشته باشید بله اما اگر بدون کروکی باشد باید همزمان هر دو وسیله در بیمه حاضر باشند

Description: برگشت به بالا

با سلام بنده کارمند بیمه آسیا می باشم که به تازگی یک دستگاه اتومبیل خریداری نموده ام و قصد دارم بیمه نامه فوق را که متعلق به شرکت محترم بیمه ایران بوده کنسل و اتومبیل را تحت پوشش بیمه آسیا قرار دهم لطفا راهنمایی فرمایید.با سلام و احترام.اگر برای همان خودرو در بیمه اسیا بیمه نامه کارمندی صادر فرمایید می توانید یک روز بعد به بیمه ایران مراجعه و نسبت به ابطال بیمه نامه ایران اقدام نمایید

Description: برگشت به بالا

ببخشید اگرکسی تاریخ گواهینامه اش گذشته باشد وتصادف کند ومنجربه خسارت جانی وفوت گرددومقصرهم باشد ایا بیمه خسارت جانی را پرداخت می کند ؟با سلام و احترام.اگر پلیس راهور شما را مجاز به رانندگی بداند بیمه خسارت را می پردازد

Description: برگشت به بالا

سلام .بیمه نامه امسال (92-93)خودرو من شماره سریال آن با 91 شروع میشود و در کنار بیمه نامه نیز عدد 91 چاپ شده ایا ایرادی ندارد و اگر دارد باید چکار کنیم.شماره سریال :913358231 تاریخ بیمه از 92/02/21الی 93/02/21با سلام و احترام.ایرادی ندارد

Description: برگشت به بالا

بنده با یک ماشینی که دنده عقب حرکت میکرد تصادف کردم طرف مقابل هم مقصر بدن خودش رو تایید کرده آیب بیمه خسارت را بدون کروکی خواهد داد؟با سلام و احترام.در صورت تایید کارشناس بیمه خسارت پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

سلام به نظر شما با این وضعیت چند نرخی بیمه خودرو در بازار چگونه می توان کار کرد؟ نقش اول تعیین کننده در مراجعه به بیمه اول بیمه نامه خودرو است. چون نرخ بیمه نامه خودرو در بیمه ایران 10-25 درصد از سایر بیمه ها بیشتر است. تعداد مراجعین به شدت کاهش یافته است. لذا علاوه بر بیمه خودرو سایر بخش ها هم تنزل شدید نشان می دهد. به نظر شما راه چاره چیست؟ یکی از نمایندگانبا سلام و احترام.طبق مصوبه اخیر سندیکای امور بیمه گران مقرر شد نرخ تمام شرکتها یکی شود

Description: برگشت به بالا

باسلام من یک پراید خریدم قبل از اینکه برم تعویض پلاک ماشین رو با مدارکش دزدیدن بعد که پیدا شد بیمه نامه و کارت ماشین پیدا نشد بعد از پیدا شدن اقدام به تعویض پلاک کردم خواستم بدونم الان تکلیف این 6 ماه باقی مونده از بیمه من چی میشه با تشکربا سلام و احترام.با مراجعه به واحد صدور بیمه نامه می توانید گواهی المثنی را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام اینجانب 15 سال از بیمه استفاده نکرده ام اما تازگی که رفته ام ماشین خود را بیمه کرده ام تنها 8 سال تخفیف دادن چرا؟ با تشکربا سلام و احترام.8 سال تخفیف برابر با 70درصد تخفیف که این درصد سقف تخفیفات می باشد و فرقی با 15 سال سابقه عدم خسارت ندارد

Description: برگشت به بالا

با سلام بیمه شخص ثالث بنده به سرقت رفته وحال با مراجعه به بیمه ایران به بنده اعلام مکنند که تخفیف 10ساله ام صفر خواهد شد لطفا راهنمایی فرمایید من چه کاری باید انجام دهم باتشکربا سلام و احترام.در صورت ارائه نامه سرقت و در صورتیکه بیمه گذار بیمه نامه سال قبل شما باشید تخفیفات به شما داده می شود

Description: برگشت به بالا

باسلام سوال اینکه بنده نماینده بیمه ایران می باشم آیا می توان اتومبیلی که در جایگاه ثابت مثلاٌ روی سکو قرار دارد را بیمه بدنه یا ثالث نمود با توجه به اینکه مدارک آن ناقص است یعنی شماره پلاک خودرو وجود ندارد.لطفاٌ راه حلی بر ای بیمه نمودن در مقابل خطراط عمومی و ویژه بیمه بدنه وثالث ارایئه نمایید باتوجه به اینکه در موقع تمدید بیمه برخی از خودرو های مشاهده میشود که شماره پلاک خودرو ثبت نگردیده است .باتشکر لطفا سریع جواب دهیدبا سلام و احترام.لطفا در اینگونه موارد با شعبه خود هماهنگی لازمه را انجام دهید

Description: برگشت به بالا

باسلام سوال اینکه بنده نماینده بیمه ایران می باشم آیا می توان اتومبیلی که در جایگاه ثابت مثلاٌ روی سکو قرار دارد را بیمه بدنه یا ثالث نمود با توجه به اینکه مدارک آن ناقص است یعنی شماره پلاک خودرو وجود ندارد.لطفاٌ راه حلی بر ای بیمه نمودن در مقابل خطراط عمومی و ویژه بیمه بدنه وثالث ارایه نمایید باتوجه به اینکه در موقع تمدید بیمه برخی از خودرو های مشاهده میشود که شماره پلاک خودرو ثبت نگردیده است .باتشکر لطفا سریع جواب دهیدبا سلام و احترام.در صورتیکه بیمه نامه شما پوشش سرقت درجای کلی قطعات را داشته باشد و ارزش قطعات اضافه به ارزش خودرو اضافه شده باشد خسارت بعد از کسر فرانشیز سرقت یعنی 20% پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

بیمه ماشینم گم شده بری صدور مجددش چند روز طول میکشه؟ ایاذ تخفیفش ازبین میره؟با سلام و احترام.با مراجعه به محل صدور بیمه نامه خود همان لحظه می توانید گواهی بیمه نامه خود را دریافت نمایید.امسال تخفیفات مشمول شما نمی شود

Description: برگشت به بالا

باسلام و خسته نباشید در ابتدا امیدوارم سوالم بی پاسخ نماند درپارکینگ منزل تصادف داشتیم هردو ماشین بنام پدرم است و هردوماشین ثالث دارن چراغ عفب شکسته و یه کم خط وخش افتاده الان برای گرفتن خسارت چیکار باید کنیم؟ کروکی میخواد؟ ممنون میشم راهنمایی کنین./با سلام و احترام.با مراجعه هر دو وسیله نقلیه همزمان به یکی از شعب خسارتی می توانید خسارت را دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

سلام. ینده با یه موتوری تصادف نمودم و پای موتوری شکسته است.متاسفانه قراموش کردم الحاقیه بیمه را بگیرم آیا یرای پرداخت دیه مشکلی پیش نمیاد؟با سلام واحترام.تا سقف تعهدات بیمه نامه خسارت پرداخت می شود و مشکلی نیست

Description: برگشت به بالا

سلام . من بیمه ام اول برج 5 تموم میشه مدل ماشینم 88 پرایده بدون تصادف چقدر باید بیمه بدم؟برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان دو سوال داشتم اول اینکه خسارت لاستیک پاره شده در تصادف چگونه پرداخت می شود آیا در هر صورت اگر نو هم باشد یک دوم پرداخت می شود. دوم اینکه در بیمه بدنه اگر شخص در خطرات اضافی شکست شیشه را نخریده باشددر صورت تصادف واز بین رفتن درب موتور وشیشه ، خسارت شیشه پرداخت نخواهد شد.با سلام و احترام.خسارت لاستیک در هر حالتی 50درصدی پرداخت می شود.شکست شیشه اگر در اثر حادثه باشد خسارت آن پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام اگر زیاندیده فاقد گواهینامه باشد به او خسارتی پرداخت می شود؟ آیا از شورای حل اختلاف یا دادگاه نامه می اورد ؟با سلام و احترام.با ارائه کروکی خسارت زیاندیده فاقد گواهینامه پرداخت می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام ، سوالم در مورد تصادفات 50 به 50 است. چنانچه تشخیص کارشناسی 50 به 50 باشد، ویکی از طرفین با تشکیل پرونده ای به نام تامین دلیل درخواست خسارت افت قیمت بر اساس نظر کارشناس رسمی نماید (که متاسفانه این مورد در جامعه رو به رشد است و درقانون بیمه اتومبیل نیز برای این نوع پرداخت فعلا محمل قانونی وجود ندارد )، ایا میزان پرداخت شامل 50 به 50 می شود . با تشکر فراوانبا سلام واحترام.افت قیمت مشمول بیمه نمی باشد.اما با توجه به 50* 50 بودن خسارت افت نیز 50درصد باید پرداخت شود

Description: برگشت به بالا

باسلام بنده با یک پراید تصادف کرده که مقصر اعلام شدم که راننده حاضر به تعمیر ماشینش نبوده و اصرار به رفتن بیمه داشته از طرفی این ماشین از همان طرف که با ماشین من برخورد داشته با یک نیسان تصادف کرده که شاسی ماشین کج شده حال سوال من در مورد نحوه کارشناسی و براورد خسارت از طرف کارشناس بیمه می باشد که ایا قابل محاسبه بوده ویا تمام خسارات قبلی برعهده من می باشد لطفا راهنمایی کنید ضمنا بیمه ماشین من 5سال تخفیف داشته ایا هزینه بپردازم ویا از بیمه محاسبه شود. باتشکربا سلام واحترام.متاسفانه امکان صدور ثالث بصورت قسطی نمی باشد و اگر نماینده ای این کار را انجام دهد از جیب خود هزینه را پرداخت نموده و با شما محاسبه می کند

Description: برگشت به بالا

سلام در پرداخت خسارت نوع گواهینامه ( مثلا دارای نقص عضو ) فرقی می کند ؟ ممنونبا سلام واحترام.نقص عضو فقط مشمول راننده مقصر می شود و اگر فرد مقصر فاقد گواهینامه باشد یا دارای گواهینامه متناسب با خودرو نباشد خسارتی پرداخت نمی گردد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید. در صورتیکه راننده گواهینامه ب1 با سه سال سابقه رانندگی داشته باشد و بین ساعات 24 الی 5 صبح تصادف کند آیا شرکت بیمه پس از پرداخت مبلغ خسارت را از ایشان ریکاوری می کند؟با سلام واحترام.اگر پلیس راهور این فرد را در این ساعت مجاز به رانندگی نداند خسارت ریکاوری می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید جریمه بیمه اتومبیلی که از 1 سال بیشتر تو پارکینگ بوده حتما باید پرداخت کنیم؟؟؟یعنی الان فاقد بیمه حساب میشه؟؟؟؟؟من از شهرستان مزاحمتون میشم.امکان داره که از شعبه های بیمه ایران تهران کاری واسه این جریمه و تخفیف های از دست رفته این نوع اتومبیل ها کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با تشکربا سلام و احترام.بله فاقد بیمه منظور شده و متاسفانه جریمه باید کامل پرداخت شود

Description: برگشت به بالا

باسلام بنده با ماشینی تصادف کرده که مقصر شناخته شدم قرار بود به صورت توافقی مشکل حل شود که متاسفانه پس از مراجعه به صافکاری ایشان درخواست پول بیشتری داد که موجب اختلاف بین ما شد و چند روزی از یکدیگر خبر نگرفته پس از چند روز مجدد تماس گرفته تا به بیمه مراجعه کنیم اما ایشان بدون اطلاع ماشین خود را تعمیر کرده بود حال از شما تقاضا دارم درمورد چگونگی پس گرفتن مدارکم از طرف مقابل مرا راهنمایی کنید و بفرمایید ایا امکان براورد هزینه از سوی کارشناس بیمه با توجه به تعمیر ماشینش وجود دارد ضمنا کروکی نیز نگرفتیم با تشکربا سلام و احترام.متاسفانه با توجه به بازسازی خودروی زیاندیده امکان پرداخت خسارت از طرف بیمه نمی باشد و در خصوص پس گرفتن مدارک باید از ایشان شکایت فرمایید

Description: برگشت به بالا

سلام. اقای منصوری بیمه ایران موتور سیکلت را هم بیمه شخص ثالث میکنه؟بله,بیمه ایران طبق قانون برای تمام وسایل نقلیه موتوری زمینی بیمه نامه صادر می نماید

Description: برگشت به بالا

سلام. من فرهنگی هستم. برای بیمه ی خودرو روش یا امتیاز خاصی برای ما هست؟ شرایط تخفیف یا اقساط چگونه است؟ متشکرم.با هماهنگی با اداره رفاه خود می توانید از شرایط آگاه شوید.بیمه ایران برای فرهنگیان عزیز طبق توافقنامه تنظیمی بیمه نامه با شرایط تقسیط صادر می نماید

Description: برگشت به بالا

سلام. من فرهنگی هستم. برای بیمه ی خودرو روش یا امتیاز خاصی برای ما هست؟ شرایط تخفیف یا اقساط چگونه است؟ متشکرم.با هماهنگی با اداره رفاه خود می توانید از شرایط آگاه شوید.بیمه ایران برای فرهنگیان عزیز طبق توافقنامه تنظیمی بیمه نامه با شرایط تقسیط صادر می نماید

Description: برگشت به بالا

آیا کسی ک جریمه دیرکرد دارد تخفیف سالیانه استفاده نکردن از بیمه بهش تعلق میگیرد؟و اسم مالک باید اسم کسی نوشته شود ک کارت بنامش هست یا صاحب الانش؟لطفا در این گونه موارد با شعبه خود هماهنگی فرمایید.

Description: برگشت به بالا

با سلام چندین بار مزاحم شده و در مورد چند نرخی بودن بیمه شخص ثالث در شهر تبریز خدمتتان پیغام فرستادم. درحال حاضر در تبریز بیمه ملت و پاسارگاد و کارآفرین بین 10-5 درصد تخفیف دارند. ضمنا بیمه کارآفرین به صورت تمام اقساط بیمه شخص ثالث خودرو را صادر می کند. بیمه ملت به صورت 3 و 6 ماهه بیمه صادر می کند. واقعا مراجعات به بیمه ایران به شدت کم شده است. واقعا توان رقابت نیست. در سایر رشته ها مثل مسئولیت نیز 50 درصد نرخها متفاوت است. لطفا در این خصوص تمهیداتی بیاندیشید. ممنون. از نمایندگانپیشنهاد شما بررسی می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام با وجود تک نرخی کردن بیمه در رشته ثالث با زهم در تبریز بیمه های ملت و کارآفرین و پاسارگاد با تخفیف 10-5 درصد و به صورت اقساطی بیمه ثالث اجباری را صادر می کنند. امکان رقابت وجود ندارد. لطفا در این خصوص راه حلی پیشنهاد نمایید. ممنون. از نمایندگان

پیشنهاد شما بررسی می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام چند روز پیش در اثر نقص فنی ناچار به بوکسر ماشین شدم که البته در اثر بوکسر میله ی بوکسر خودرو پاره شد و پس از بازدید خودرو متوجه شدم که ماشین روغن ریزی دارد و پس از مراجعه به تعمیرگاه متوجه شدم قسمتی از موتور خودرو دچار سوراخ شدگی شده است. می خواستم ببینم در صورت تعویض موتور آیا بیمه هیچ هزینه ای را تقبل خواهد کرد.علت سوراخ شدن موتور مشخص نیست.در خصوص کنده شدن بکسل بند بنظر می رسد استفاده از بیمه نامه به صرفه نباشد

Description: برگشت به بالا

سلام .خسته نباشید .برادرم با موتور که گواهینامه نداشته تصادف کرده و خودشم مقصر بوده و فوت کرده .خسارت از کجا میتوانم بگیرم ؟با سلام و عرض تسلیت.متاسفانه خیر با عنایت به فقدان گواهینامه مقصر خسارتی قابل پرداخت نمی باشد

Description: برگشت به بالا

موتور سیکلت بنده با یک وانت تصادف کرده و وانتی مقصر اعلام شده و موتور بنده فاقد بیمه نامه و گواهی نامه می باشم ایا می توانم از بیمه مقصر استفاده کنمبا سلام و احترام.با ارائه کروکی پس از بیمه نمودن موتورسیکلت می توانید خسارت دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام. آیا بیمه ایران انواع بیمه های کشور های دیگر را رصد میکند؟ چون به نظر میآید در ایران شرکت های بیمه درآمد خود را محدود نگه میدارند.با عرض سلام و احترام.بله بیمه ایران انواع بیمه نامه ها در سراسر دنیا را بررسی و با توجه به سیاستهای بیمه ای در کشور و سیاست های بیمه مرکزی اقدام به ارائه پیشنهادات لازمه به مراجع مربوطه می نماید

Description: برگشت به بالا

با سلام وخسته نباشید آیا برای آزاد سازی خودرویی که با عابر پیاده برخورد نموده و منجر به جرح مختصری گریده و اینجانب به عنوان راننده خودرو دارای کلیه مدارک هستم و حال شورای حل اختلاف از این جانب ضامن کارمند میخواهد آیا برای خودرویی که از نظر بیمه وسایر مدارک کامل بوده نیازی به ضامن می باشد ؟ لطفآ راهنمایی فرمایید؟با سلام و احترام.بیمه نامه معتبر حکم وثیقه لازمه را دارد و طبق قانون نیازی به ضامن نمی باشد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته باشید میخواستم بدونم اگه بیمه به جای 60 میلیون 94 میلیون دیه داده باشه ولی الان بیمه میگه اشتباه کردن باید 60 میلیون پراداخت میکردن باید 34 میلیون بیمه گذار برگردونه به بیمه ایا این درسته ؟و باید چکار کنیم؟با سلام و احترام.این موضوع باید با رویت اصل پرونده ارائه نظر شود اما اگر طبق قوانین و ضوابط حاکمه مبلغی بیش از تعهدات پرداخته شده باشد حق پیگیری برای بیمه محفوظ می باشد

Description: برگشت به بالا

با سلام اینجانب در یک حراجی دو دستگاه خودرو خریداری نمودم با اطلاع از اینکه خودروهای مذکور بیمه ندارد بعد از مراجعه به بیمه توسعه متوجه شدم باید بابت مدتی که بیمه نداشته است مبلغی جریمه بدهم آیا طبق مقررات این مبلغ برعهده فروشنده است یا خریدار وبطور کلی ماهیت این مبلغ جریمه است یا بدهی؟با تشکربا سلام و احترام.این مبلغ طبق قانون جریمه دیرکرد می باشد و مسئولیت آن بر عهده فردی می باشد که تصمیم صدور بیمه نامه برای ان خودرو را دارد

Description: برگشت به بالا

با سلام مدل ماشین من پراید 86 هستش و پنج سال هم تخفیف بیمه داره وقتی خریدمش آیا الان که بخوام بیمه کنم تخفیف بیمه محاسبه میشه یا خیر؟با سلام و احترام.در صورت ارائه اصل بیمه نامه تخفیفات سنواتی محاسبه می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام در صورتی که مهلت بیمه نامه ثالث یکسال گذشته باشد و شخص جهت تمدید آن به نمایندگی مراجعه کرده باشد .نماینده بیمه نامه را می تواند به نام هر شخص صادر کند یا بایسیتی به نام بیمه گذار قبلی باشد . باتشکربا سلام و احترام.بیمه نامه باید به اسم مالک خودرو صادر شود

Description: برگشت به بالا

آیا غیر قانونی نیست که در بعضی از نمایندگی های استان بوشهر درشهرستان دشتستان دست به قسطی کردن بیمه ها واضافه نرخ بعنوان سود قسطی از بیمه گزاران دریافت می کنندو تبلیغات سوءبرضد بیمه های دیگر می کنند ازشما خواهشمندم که به این موضوعات رسیدگی کنید./ باتشکربا سلام و احترام.موضوع رسیدگی میگردد

Description: برگشت به بالا

با سلام ،بنده در 12 بهمن سال 91 با یک خودرو در شب که برف هم می بارید به طور غیر ارادی تصادف کردم به هر حال کارشناسان مرا صد در صد مقصر اعلام کردند که در این ماجرا خودم دچار دررفتگی و شکستگی لگن چپ و شکستگی بازو و له شدگی عصب رادیال بازوی چپ وشکستگی بینی و استخوان گونه چپ شدم و پلکهای چشم چپم نیز گشاد شدند که تا 13 بهمن 92 تحت درمان خواهم بود کارکنان بیمه که من در انجا پرونده دارم می گویند به شما خسارت جانی تعلق نم گیرد در حالیکه من در لگن و بازوی چپ پلاتین دارم و دائمی خواهند بود سوال این است که ایا واقعا به بنده خسارت تعلق نمی گیرد؟این در حالیست که این حادثه فوتی نداشته و کل خسارت پرداختی به چهار زیاندیده دو خودرو حداکثراز 20تا 30 میلیون تومان تجاوز نمی کند و سوال دیگر اینکه آیا بیمه نمی تواند خسارت اشخاصی را که طول درمان آنها تمام شده پرداخت نماید در حالیکه شعبه مربوطه به بنده اعلام کرده بایستی طول درمان شما که 13 بهمن 92 می باشد تمام شود و بعد از آن خسارتها پرداخت خواهد شد.خواهش می کنم مرا راهنمائی بفرمائید.متشکرم.با سلام و احترام.پس از اتمام طول درمان شما از محل پوشش مسبب حادثه به میزان نقص عضو وارده غرامت پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید بنده حدود سه روز پیش باماشینم که دارای دو سر نشینم بودم با اتومبیل دیگری تصادف کردم ودر اون حادثه 100%مقصر شناخته شدم.خودم چند کبودی و زخم داشتم و یکی از سرنشینام از ناحیه سر دچار شکستگی شده و به بیمارستان انتقال دادن و بستری شده..اتومبیل طرف مقابل هم دچار خسارت شده ولی راننده و سرنشیناش سالم بوده اند.بیمه ماشینم بیمه ایران بوده و دارای 8سال تخفیف و سقف تعهداتشم 127.000.000بوده.مدارک ماشین وخودم تکمیل و با اعتباره. میخوام بدونم ایا میتونم از همین بیمه نامه برای جراحات خودم یا سرنشینم مبلغی به عنوان دیه و هزینه های درمانی بگیرم ؟ هزینه های بدنه ماشین به عهده خودمه؟ یا هر اقدامی که من نمیدونم میتونم انجام بدم خیلی ممنون از لطفتونبا سلام و احترام.هزینه های خودروی شما بر عهده خودتان می باشد و با توجه به جراحات وارده به سرنشینان خودروی شما در صورتیکه از شما شکایت نمایند و رای دادگاه صادر شود دیه پرداخت می گرددو در مورد جراحات وارده به شما به میزان نقص عضو وارده غرامت پرداخت می شود و دیه به شما تعلق نمیگیرد

Description: برگشت به بالا

سلام بنده وانت پیکان مدل 64 دارم که دو ساله بیمش نکردم وازش استفاده ای نشده الان اگر بخوام بیمش کنم چقدر جریمه داره وچطور میتونم در میزان جریمه تخفیف بگیرم؟با سلام و احترام.جریمه تخفیفی ندارد و در خصوص میزان جریمه و حق بیمه لطفا به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه فرمایید

Description: برگشت به بالا

من با یک دستگاه موتور سیکلت تصادف کردم منجر به جرح شد : رای دادگاه در مورد اینجانب سه صدم دیه کامل صادر شد بیمه باید پول را کلا بدهد و چه طوری بابد عمل کنمبا سلام و احترام.پرونده در  صورت تکمیل شدن باید پرداخت گردد و با عنایت به عدم رویت اصل پرونده اظهار نظر دیگر ممکن نمی باشد

Description: برگشت به بالا

سلام.من در فرانسه زندگی میکنم.میخواستم ماشینمو توی فرانسه بیمه کنم.اگر سابقه بیمه خودرو داشته باشم تو ایران ،ارزون تر میشه و تخفیف بهم میخوره.من چیکار میتونم کنم واسه داشتن سابقه بیمه خودرو؟با سلام و احترام.در صورتیکه سوابق بیمه نامه های شما در شرکت سهامی بیمه ایران باشد با ارائه شماره انتظامی خودرو یا شماره بیمه نامه ها  می توانید توسط یکی از بستگان در ایران با مراجعه به مدیریت بیمه های اتومبیل بیمه ایران واقع در 4 راه مخبرالدوله سوابق خودرا دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم راهنمایی بفرمایید که آیا میتوان به نحوی از طریق بیمه ماشین ردی از ماشین به سرقت رفته پیدا کرد؟ منظورم این است که آیا میتوان با دادن شماره ماشین یا اطلاعات دیگر به بیمه از صدور مجدد بیمه نامه ممانعت کرد ویا وقتی فردی برای بیمه نمودنن ماشین مذکور مراجعه کرد به نحوی به مال یاخته برای پس گرفتن ماشین کمک کرد. ممنون وسپاسگزاربا سلام و احترام.خیر.معمولا خودروهای سرقتی با جعل شماره شاسی,موتور و شهربانی بیمه می شوند

Description: برگشت به بالا

سلام منصور علیدوستی هستم من ماشینم دیروز تصادف کرد ، البته مقصر ماشینی بود که به ماشین من زد چون چراغ قرمز را رد کرده ، ماشین فرد مقصر فقط دارای بیمه شخص ثالث تا سقف 3میلیون تومان پرداخت خسارت است و ماشین من بیش از این حد خسارت دیده و البته ماشین من هم بیمه شخص ثالث است هم بیمه بدنه. سئوال من اینست من چگونه میتوانم در مورد خود بیمه را وکیل خود برای اخذ خسارت قراردهم تا با توجه به اینکه من حقوق خود برای بیمه بدنه را پرداخت کرده ام ، شرکت بیمه ایران خسارت لازم را حصول و خسارت من نیز با توجه به بیمه شدن من توسط بیمه ایران پرداخت گردد.با سلام و احترام.با عدم ارائه رضایت به مقصر و واگذاری حق و حقوق خود در دادگاه به بیمه ایران می توانید ا ما به التفاوت خسارت را از بیمه نامه بدنه دریافت نموده و سپس بیمه ایران نسبت به ریکاوری خسارت از مقصر اقدام می نماید

Description: برگشت به بالا

سلام من یک جا بیمه ماشین انجام دادم خیلی نگرانم چون همه می گن اون کلاه بردار چه طوری نگرانی خودم رو بر طرف کنمبا سلام و احترام.با مراجعه به یکی از شعب اصلی بیمه ایران و ارائه بیمه نامه از صحت آن آگاه شوید

Description: برگشت به بالا

اگر تریلی کشنده ای را بدون یدک بیمه کنیم و با یدک تصادف کنیم در هنگام خسارت چه اتفاقی می افتد ؟ با تشکربا سلام و احترام.اگر ظرفیت خودرو به درستی اعمال شده باشد مشکلی نیست

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام بنده به تازگی یه دستگاه تاکسی خریداری کرده ام اما چون مجرد هستم و البته گواهینامه ب-2 ندارم نمی توانم برای دریافت کارت شهری (کارنامه مربوط به رانندگی با تاکسی) اقدام کنم. وخب یکی از شرایط استفاده از خدمات بیمه از جمله پرداخت خسارت در صورت تصادف در مورد تاکسی داشتن کارنامه است. بنا به گفته برخی دوستان ظاهرا شرکت شما نوع خاصی از بیمه را ارائه می دهد که در قبال دریافت مبلغی بیشتر امکان استفاده از خدمات بیمه را در صورت نداشتن کارنامه تاکسیرانی نیز فراهم میکند. آیا این مورد در لیست خدمات شرکت شما وجود دارد. سپاسگذار خوهم بود اگر بنده را راهنمایی کنید. باتشکربا سلام و احترام.اگر پلیس راهور شما را مجاز به رانندگی بداند بیمه در صورت بروز حادثه احتمالی خسارت را می پردازد.در حال حاضر مبلغی بعنوان پوشش عدم کارنامه دریافت نمی شود و بصورت کلی بدون پرداخت مبلغی پوشش عدم کارنامه ارائه می شود

Description: برگشت به بالا

با سلام من در تاریخ 30/03/92 تصادف کرده ام ماشین از جاده منحرف شد وبه تیر برق زدم یکی از سرنشین ها فوت کرد و من هم که راننده بودم پاههایم شکسته بیمه نامه من 126میلیونی هست الحاقیه ندارم .ماه حرام نبوده . کواهینامه هم دارم ولی مقصر من هستم .باتوجه به دیه امسال 114میلیون هست بیمه دیه را کامل پرداخت میکند . به راننده دیه تعلق میکیرد در بیمه نامه آمده که نقص عضو یا فوت راننده مقصر 126میلیون . آیا من باید مابالتفاوت پرداخت کنم .واگه توانایی پرداخت را نداشته باشم قسطی میشه . ممنوع میشم اگه راهنمایی کنید .با سلام و احترام.در صورتیکه رای در امسال صادر شود بیمه دیه فرد فوتی را کامل می پردازد و در خصوص شما به میزان نقص عضو وارده غرامت پرداخت می شود

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید باتوجه به اینکه خودروهای اتوکاردر زمان صدور بیمه نامه شخص ثالث ،حق بیمه(مالی و جانی)را بصورت کامل پرداخت میکنند،دریافت وجه اضافی توسط مراکز فروش بلیط تحت عنوان"مبلغ حق بیمه مسافر"هنگام خرید بلیط اتوبوس به چه منظوریست؟ با تشکربا سلام و احترام.پوشش بیمه ای که در بلیط اتوبوسها ارائه می شود مربوط به اتومبیل نمی باشد و اینجانب اطلاعات کافی در این زمینه ندارم

Description: برگشت به بالا

با سلام 3 سال پیش بیمه نامه ماشینم گم کردم و وقتی به بیمه مرکزی ایران شهرستان سیرجان مراجعه کردم گفتند که جز لیست سیاه رفتم و تمام 6سال سابقه بیمه را پاک کردند..مجبور شدم از اول ماشین بیمه کنم. با اینکه در 2سال گذشته از بیمه استفاده نکردم ولی امروز بازم گفتند که سابقه شما پاک شده و شامل شما نمیشه! سابقه پاک شده 6 سال بود. ایا واقعا سابقه بیمه نامه من حذف شده ؟09396312933با سلام و احترام.در  صورتیکه از بیمه نامه خود استفاده نکرده باشید و اصل بیمه را ارئه نمایید باید از تمام تخفیفات سنواتی بهره مند شوید

Description: برگشت به بالا

سلام احتراما همانطور که مستحضرید بیمه ایران با شرکت پشتوانه آینده سازان قراردادی جهت اقساطی نمودن بیمه اتومبیل پرسنل نیروهای مسلح دارد و شرکت مزبور شعباتی را در هر استان بدین منظور راه اندازی نموده است. اخیرا هوانیروز اصفهان طی نامه ای، درخواستی به شرکت پشتوانه آینده سازان ارسال و خواستار فراهم نمودن این امکان توسط این نمایندگی (به دلیل نزدیکی به منازل سازمانی آن پایگاه) شده است.لذا با عطف نظر به اینکه پرسنل آن یگان نظامی بیش از 1000 دستگاه خودرو شخصی دارند خواهشمند است چگونگی برقرار نمودن این امکان را توضیح فرمایید.ضمنا آیا از طریق بیمه ایران نیاز به مکاتبه است یا خیر؟شایان ذکراست روگرفت درخواست هوانیروز در دسترس است. با احترام نمایندگی کد33000با سلام  واحترام.اگر درخواست مذکور به شما ارائه شدخه باشد می توانید از طریق شعبه خود درخواست را به تهران ارسال کنید تا بررسی شود

Description: برگشت به بالا

سلام. من به تازه یه ماشین خریداری کردم.ولی به نام خودم نیست. میخواستم بیمه بدنه کنم که نماینده بیمه ایران گفتن که باید هم بیمه ثالث و هم ماشین به نام خودم باشه تا بتونم از تخفیفات ثالث استفاده کنم.حالا یه سوال خدمت شما داشتم.من اگر ماشین به نام خودم بزنم و یه الحاقیه برای ثالث صادر کنم نصبت به تغییر نام و پلاک به نام خودم آیا تخفیفات شامل بیمه بدنه میشود؟ یا باید صبر کنم تا بیمه ثالث تمام شود بعد برای تمدید به نام خودم صادر شودتا تخفیفات بیمه ثالث شامل بیمه بدنه بشود؟با سلام و احترام.پس از اتمام بیمه نامه شخص ثالث و تمدید با نام خود می توانید از تخفیفات ثالث در بیمه نامه بدنه استفاده نمایید و با الحاقی امکانپذیر نمی باشد

Description: برگشت به بالا

باسلام درخیابان عبور ممنوع بایک عابر پیاده تصادف کرده ام ایا بیمه تعلق میگیردبا سلام و احترام.بله بیمه خسارت زیاندیده را می پردازد

Description: برگشت به بالا

بیمه نامهام را گم کردم چه کار کنمبا سلام و احترام.با ارائه مستندات به واحد صدور بیمه نامه خود گواهی المثنی دریافت نمایید

Description: برگشت به بالا

با سلام و خسته نباشید. اینجانب با ماشین تصادف کردم و در حادثه مقصر بودم و خسارت مالی بود. طرف زیان دیده با استفاده از برگ بیمه من 1.900.000 تومان از شرکت بیمه دریافت نموده.حالا با اریه فاکتور ادعا میکند که 2.750.000 تومان خرج کرده و ادعای مابه تفاوت از من میکند. با توجه به اینکه سقف بیمه اینجانب 3.150.000 تومان است مابه تفاوت را چه کسی باید پرداخت نماید؟ من یا شرکت بیمه؟ در صورتی که شرکت بیمه باید پداخت نماید مراحل قانونی آن به چه شکل است و به چه مرجعی باید مراجعه کنم. پیشاپیش ممنون.با سلام و احترام.با پرداخت خسارت توسط بیمه پرونده مختومه می گردد و مجددا خسارتی پرداخت نمی شود ایشان می توانستند با هماهنگی با بیمه به نمایندگی مجاز مراجعه کرده و با همان هزینه خودرو را بازسازی می کردند

Description: برگشت به بالا

باعرض سلام به خاطر فراموشی مدت 1 هفته از تاریخ بیمه من گذشته وخودروی من دارای 7 سال تخفیف میباشد آیا تخفیف ازبین میرود . آیا جریمه شامل میشود؟ با تشکر.با سلام و احترام.مشمول جریمه دیرکرد می شوید اما تخفیفات نیز به شما ارائه می شود

Description: برگشت به بالا

پسرم در ماه عادی تصادف کرده است یکسال قبل حکم برای دریافت دیه در ماه محرم امسال آمده است آیا دیه ماه حرام حساب می شود یا عادی .ممنون از پاسخ شمابا سلام و احترام.خیر دیه ماه عادی محاسبه می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام و عرض خسته نباشید. راننده فاقد گواهینامه تصادف خسارت مالی داشته و 100 درصد مقصر حادثه شناخته شده آیا با بیمه نامه ثالث طرف مقابل(زیان دیده) امکان ریکاوری کردن وجود داره؟ در کل ریکاوری کردن به چه صورت انجام میگیره؟ بطور مثال اگه بعد از پرداخت غرامت توسط بیمه مقصر حادثه توان بازپرداخت رو نداشته باشه چه اتفاقی میفته؟ با تشکربا سلام و احترام.اگر خودروی مقصر که راننده آن فاقد گواهینامه بوده دارای بیمه نامه باشد از محل بیمه نامه خسارت پرداخت می شود و به بیمه نامه زیاندیده ارتباطی ندارد.ریکاوری تحت هر شرایطی صورت می پذیرد

Description: برگشت به بالا

با عرض سلام و خسته نباشید . من در ماه رمضان(غیرحرام) باماشینم با یک موتوری تصادف کردم که راننده موتورسیکلت و سرنشین آن آسیب دیدند و من مقصر شناخته شدم. پس از طی مراحل قانونی پرونده برای پرداخت دیه در ماه محرم که ماه حرام است به بیمه رفت . می خواستم بدونم که آیا دیه برحسب تاریخ تصادف پرداخت می شود یا برحسب تاریخی که پرونده به بیمه می رود ؟ یعنی دیه ماه غیرحرام پرداخت می شود یا دیه ماه حرام ؟ با تشکربا سلام و احترام.خیر دیه ماه عادی محاسبه می گردد

Description: برگشت به بالا

با سلام من از 5 روز پیش مدارک ماشینم و گم کرده ام به نمایندگی مراجعه کرده ام میگوییند 7 سال تخفیف بیمه ات از بین می رود چکار باید کردبا سلام و احترام.اگر بیمه گذار سال قبل شما باشید و المثنی بیمه نامه را دریافت کرده باشید می توانید از تخفیفات استفاده کنید

Description: برگشت به بالا

با سلام بنده یک خودروی پژو 405 استیشن مدل 83 دارم با هشت سال تخفیف عدم خسارت. حال که برای بیمه گذاری مجدد اقدام نموده ام در کارت بیمه جدیدم به جای نه سال تخفیف بیمه نوشته شده 70% تخفیف عدم خسارت بابت هشت سال. این موضوع برایم سوال است که آیا این درست است یا باید نوشته شود نه سال؟ با تشکربا سلام و احترام.9سال باید در بیمه نامه درج میشد اما با توجه به اینکه مشمول سقف تخفیفات عدم خسارت شده اید در میزان حق بیمه تغییری ایجاد نمی شو

Description: برگشت به بالا

سلام.دو روز پیش تصادف کردم و مقصر شناخته شدم ، طرف مقابل بیمه خود را تمدید نکرده بود . ایا ما با مشکلی برخورد میکنیم ؟؟؟با سلام و احترام.با این شرایط جهت دریافت خسارت ارائه کروکی الزامیست.

Description: برگشت به بالا

آیا بیمه نامه شخص ثالث و بیمه بدنه قابل انتقال استبا سلام و احترام.بله قابل انتقال است

Description: برگشت به بالا

با سلام و احترام بنده تصادفی در تاریخ 28/12/91 داشتم و برگه دریافت خسارت به مبلغ000/000/10 ریال نیز برام صادر شده اما متاسفنه به دلیل اینکه شهرستان بودم تا الا نسبت به تحویل داغی های ماشین و دریافت چک نتونستم اقدام کنم وآیا الان بعد از 9 ماه امکانش هست که بتونم اقدام کنمبا سلام  واحترام.بله هر چه زودتر نسبت به دریافت خسارت اقدام فرمایید

Description: برگشت به بالاCAPTCHA

نظرات کاربران

نظر ارسال شده توسط emamibehrooz@yahoo.com در تاریخ ۱۳۹۵/۱/۸

باسلام و تبریک سال نو،من با یکدستگاه نیسان تصادف کردم که ایشان مقصر شده ولی میزان خسارت وارده به ماشین من بیشتر از تعهدات مالی ثالث اونه،آیا از بیمه بدنه ماشین خودم میتونم بقیه خسارتم رو بگیرمو چطور؟ممنون از راهنمای