ثبت نام اینترنتی بیمه درمان تکمیلی همکاران محترم ایثارگر شاغل

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۸/۲۴ | 

به سامانه ثبت نام بیمه تکمیلی درمان کارکنان ایثارگر دانشگاه خوش آمدید

AWT IMAGE

 به اطلاع می رساند به منظور رفاه همکاران محترم ایثارگر شاغل در دانشگاه و تسهیل در امر ثبت نام، اداره رفاه و تعاون مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی افتخار دارد؛ ارائه خدمات ثبت نام بیمه مذکور را با شرایط اعلام شده به شرح ذیل به صورت اینترنتی ارائه نماید.


***


این سامانه صرفاجهت ثبت نام کارکنان محترم ایثارگر می باشد.


 

***

افراد واجد شرایط ثبت نام در طرح طلایی ایثارگران به شرح ذیل می باشد:

۱.    جانباز تعیین درصد شده شاغل در دانشگاه ( با هر درصدی ) به همراه خانواده تحت تکفل آن ها شامل ( والدین ، همسر و فرزندان )

۲.    آزادگان شاغل دردانشگاه به همراه خانواده تحت تکفل آن ها ( شامل والدین ، همسر و فرزندان )

۳.    والدین ، همسر و فرزندان شهدا، در صورت اشتغال به کار در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران


حق بیمه ایثارگران معزز (به استثنای خانواده تحت تکفل فرزندان، پدر، مادر و همسر شهدا) توسط دانشگاه پرداخت می گردد.

تبصره ۱: فرزندان ذکور مجرد تحت تکفل کارکنان ایثارگر تا سن ۲۵ سال و در صورتی که به تحصیل تمام وقت در دانشگاه و موسسات آموزش عالی اشتغال داشته باشند ، با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل تا سن ۳۰ سال .

تبصره ۲: خانواده شهدا (پدر، مادر، همسر و فرزندان شهدای شاغل در دانشگاه)، در صورت تمایل به بیمه نمودن خانواده خود (پدر، مادر، فرزند و همسر) می بایست هزینه بیمه مکمل آن ها رابه صورت ماهیانه پرداخت نمایند و دانشگاه در این خصوص هیچ تعهدی ندارد .

****مبلغ حق بیمه ماهیانه برای این افراد، در صورت انتخاب طرح نقره ای(عادی) ۳۲۷ هزار ریال و برای طرح طلایی(عادی) ۸۵۰ هزار ریال می باشد. همچنین امکان تغییر طرح انتخابی بیمه تکمیلی (طلایی و نقره ای) تا پایان قرارداد وجود ندارد؛ و طرح انتخاب شده برای کلیه افراد تحت تکفل ثبت نام شده در سایت طبق دستورالعمل ذکر شده یکسان می باشد.

تبصره ۳: همکاران رزمنده، بسیج، برادر و خاهر شهید شامل طرح ایثارگران نبوده و از طریق این سامانه نمی توانند ثبت نام نمایند.

قابل توجه همکاران گرامی:
خواهر، برادر، دختران عقد یا ازدواج کرده، افراد تحت تکفلی که مراحلی قانونی تکفل را طی ننموده اند شامل بیمه نمی شوند و طبق مقررات بیمه مرکزی، در صورت ثبت نام حق بیمه آن ها عودت داده نخواهد شد و در صورت دریافت هر گونه هزینه درمانی، هزینه آن ها بازپس گرفته خواهد شد .

***


دانلود واجدین شرایط و جدول تعهدات طرح طلائی ویژه ایثارگران

دانلود جدول تعهدات طرح نقره ای و طلائی (عادی)

مهلت ثبت نام به پایان رسیده استCAPTCHA code